آلت کوین های برتر که نمی توانید نادیده بگیرید


به این فکر کنید که کدام آلتکوین‌ها دارای آینده‌های امیدوارکننده هستند و چرا می‌توانند بازیگران کلیدی موج بعدی رشد ارزهای دیجیتال باشند.

پیش فروش BlastUP: اولین لانچ پد در اکوسیستم Blast زنده است!

BlastUP یک پلت فرم پیشگام برای راه اندازی Blast، پیشرفته ترین راه حل لایه 2 به سرعت است به ارزش کل 1 میلیارد دلار رسید قفل شده است فقط 35 روز. موفقیت BlastUP نیز مشهود است، زیرا به سرعت 2.5 میلیون دلار در تنها چند هفته جمع آوری کرد و توجه سرمایه گذاران باهوش در مراحل اولیه را به خود جلب کرد.

BlastUP می ایستد لبه برش فناوری مالیدفاع از شعار “سریعتر رشد کنید، بیشتر درآمد داشته باشید.” هدف اصلی این سکوی پرتاب، کاهش موانع ورود استارت‌آپ‌های بلاک چین با اطمینان از مجهز بودن آنها برای موفقیت از همان ابتدا است.

مرحله پنجم پیش فروش توکن BlastUP اکنون در حال انجام است و با هر مرحله جدید قیمت توکن ها افزایش می یابد. قیمت فعلی روی 0.055 دلار قفل شده است در حالی که قیمت فهرست DEX 0.1 دلار خواهد بود. این باعث می شود بزرگ 45 درصد تخفیفبنابراین اکنون زمان مناسبی برای خرید توکن های BlastUP با بهترین قیمت است.

برای حداکثر بازده، اکنون توکن های BlastUP را بگیرید!

دارندگان توکن BlastUP می توانند لذت ببرند مزایای انحصاری مانند دسترسی زودهنگام به فروش توکن، پاداش‌های ویژه در IDO و امکان کسب توکن‌های اضافی با شرط‌بندی. آنها همچنین می توانند از مزایای کسب علاقه و دریافت توکن های رایگان از پروژه های پشتیبانی شده بهره مند شوند.

همانطور که BlastUP به جلو حرکت می کند، به ایجاد یک متعهد باقی می ماند مرکز جهانی برای جامعه بلاست، حمایت از استارت آپ های در مراحل اولیه. BlastUP با رویکرد جامعه محور و انگیزه خود برای نوآوری، به سرعت در حال جلب توجه است مزیت – فایده – سود – منفعت به همه شرکت کنندگان در این اکوسیستم.

– تبلیغات –

نقشه راه BlastUP تا سال 2026 گسترش می یابد و نویدبخش معرفی ابزارهای مبتنی بر هوش مصنوعی و بازار جامعه، امکانات اکوسیستم را بیشتر غنی می کند. توکن BlastUP، سنگ بنای پلتفرم، دسترسی به استارت آپ های لایه لایه IDO را باز می کند. پاداش شرط بندیو استثنایی مزایای وفاداری.

بهمن شاهد جهش 543 درصدی است، گاو نر با خطر

بهمن در شش ماه گذشته افزایش قابل توجهی داشته است و بیش از 543 درصد افزایش یافته است. این روند علاقه شدید سرمایه گذاران و اشتهای قوی بازار را نشان می دهد. با توجه به قیمت فعلی بالاتر از میانگین های متحرک ساده اخیر، این نشان دهنده یک حرکت صعودی است که می تواند ادامه یابد. با این حال، نزدیک شدن به سطح مقاومت 66.32 دلار می‌تواند منجر به کسب سود شود. در صورت شکست، ممکن است شاهد حرکت به سطح مقاومت دوم در 71.66 دلار باشیم. از سوی دیگر، هر گونه فروش در سطح بازار یا تغییر در احساسات می‌تواند منجر به آزمایش مجدد سطوح پشتیبانی AVAX شود که 33.98 دلار اولین مانع برای هر روند نزولی است.

در بلندمدت، قیمت Avalanche هنوز با بالاترین حد خود فاصله دارد، که نشان می‌دهد ممکن است با تکامل پلتفرم و افزایش پذیرش، فضایی برای رشد وجود داشته باشد. اما از آنجایی که قیمت ها به سرعت افزایش یافته است، ممکن است اصلاحاتی در آینده وجود داشته باشد. فاصله از بالاترین سطح تاریخ را باید با دقت بررسی کرد، زیرا هر مقاومتی که در نزدیکی این نقاط قیمتی با آن مواجه شد می‌تواند سقف بالقوه‌ای را برای روند صعودی فعلی نشان دهد. در بلندمدت، سطوح پشتیبانی 33.98 دلار و 26.97 دلار برای حفظ روند صعودی فعلی و جلوگیری از تأثیر منفی افت قابل توجه بر روند قیمت، حیاتی هستند.

موج مشتری: روندهای فعلی و چشم اندازهای سرمایه گذاری

افزایش یک ماهه اخیر مشتری به میزان 180.67 درصد و رشد ستاره ای شش ماهه به میزان 4400 درصد، حرکت قابل توجهی را با قیمت فعلی 1.35 دلار نشان می دهد. این رقم بالاتر از میانگین متحرک ساده 10 روزه 1.29 دلار و نزدیکترین سطح پشتیبانی 0.42 دلار است که نشان دهنده ادامه احتمالی روند صعودی آن است. با این حال، فشار فروش بالقوه نزدیک به سطوح مقاومت 0.68 دلار و 0.81 دلار می تواند حرکت صعودی را محدود کند. سرمایه گذاران باید اقدامات قیمتی نزدیک به این سطوح را برای واکنش های احتمالی که می تواند روندهای قیمتی آتی را هدایت کند، از نزدیک نظارت کنند.

در حالی که به نظر می رسد چشم انداز کوتاه مدت با دستاوردهای اخیر حمایت می شود، چشم انداز بلندمدت باید در نظر بگیرد که افزایش قابل توجه قیمت در گذشته عملکرد آینده را تضمین نمی کند. با توجه به اینکه قیمت مشتری بسیار بالاتر از سطح حمایت دوم 0.30 دلار است، هرگونه تغییر در احساسات بازار می تواند منجر به آزمایش این حد پایین شود. بسیار مهم است که ذینفعان بدانند که شرایط بازار می تواند تغییر کند و قیمت هایی که به سرعت افزایش می یابند نیز می توانند به سرعت کاهش پیدا کنند.

رشد نزدیک به ارزش: رشد و نوسانات پیش رو

افزایش اخیر ارزش NEAR، با افزایش یک ماهه 124.20 درصدی و افزایش شش ماهه 598.57 درصدی، نشان دهنده یک روند صعودی پایدار است. با این حال، قیمت فعلی آن 7.55 دلار پایین‌تر از بالاترین قیمت خود یعنی بیش از 20 دلار است که نشان می‌دهد جای رشد دارد. در کوتاه مدت، شکستن نزدیکترین مقاومت در 8.49 دلار و نزدیک شدن به سطح مقاومت دوم در 9.11 دلار می تواند به حرکت پایدار اشاره کند. با این حال، نوسانات زیر میانگین متحرک 10 روزه 6.94 دلار می تواند نوسانات را به ترکیب تزریق کند.

با توجه به بالاترین سطح تاریخ، قیمت فعلی NEAR پتانسیل صعودی بلند مدت قابل توجهی را نشان می دهد. با این حال، راه پیش رو بدون چالش نیست. سطوح حمایت 2.97 دلار و 2.07 دلار باید به عنوان آستانه هایی در نظر گرفته شوند که می توانند هر گونه روند نزولی را کاهش دهند. در همین حال، میانگین متحرک 100 روزه 4.06 دلار به عنوان شواهدی از افزایش طولانی مدت NEAR عمل می کند – نشانه ای از این که حتی با وجود نزول ها و جریان های عادی بازار، قدرت اساسی ممکن است ادامه یابد.

نتیجه

در دنیای رو به رشد آلت کوین ها، در حالی که پروژه هایی مانند Avalanche، Jupiter و NEAR سودهای قابل ستایش و شور سرمایه گذاری را نشان داده اند، اما بر پتانسیل BlastUP سایه نمی اندازند. BlastUP محکم در اکوسیستم Blast لنگر انداخته است، BlastUP نه تنها با پشتوانه مالی قوی ظاهر می شود، که یک پیش فروش چشمگیر را نشان می دهد، بلکه به عنوان چراغی برای مسیر آینده نوآوری فین تک است. مفهوم و هم افزایی اکوسیستم آن را به عنوان یک رقیب پیشرو با چشم انداز رشد بی نظیر قرار می دهد. وعده BlastUP در مدل جامعه محور و نقشه راه روشن آن نهفته است که به آینده ای اشاره می کند که ممکن است به خوبی اکنون روشن آن را تحت الشعاع قرار دهد. سرمایه گذارانی که به دنبال به حداکثر رساندن بازده خود هستند باید به آنچه BlastUP ارائه می دهد نگاهی دقیق بیندازند.

سایت اینترنتی

توییتر

اختلاف

تلگرام

سلب مسئولیت: این بیانیه مطبوعاتی توسط مشتری ارائه شده است. مسئولیت محتویات، کیفیت، دقت، محصولات، تبلیغات یا سایر مطالب موجود در این صفحه به عهده مشتری است. خوانندگان باید قبل از هر اقدامی در رابطه با مطالب موجود در این صفحه، تحقیقات خود را انجام دهند. کریپتو بیسیک مسئولیتی در قبال صحت اطلاعات و هرگونه خسارت یا ضرر ناشی از استفاده یا اتکا به هر گونه محتوا، کالا یا خدمات ذکر شده در این مقاله مطبوعاتی ندارد.

لطفاً توجه داشته باشید که The Crypto Basic هیچ محتوا یا محصولی را در این صفحه تأیید یا پشتیبانی نمی کند. اکیداً به خوانندگان توصیه می شود قبل از اقدام بر روی هر گونه اطلاعات ارائه شده در اینجا تحقیق خود را انجام دهند و مسئولیت کامل تصمیمات خود را بپذیرند. این مقاله را نباید توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفت.

ابطال: این مطلب اطلاعاتی است و نباید به عنوان توصیه مالی تلقی شود. نظرات بیان شده در این مقاله ممکن است شامل نظر شخصی نویسنده باشد و منعکس کننده نظر The Crypto Basic نباشد. خوانندگان تشویق می شوند قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات کاملی انجام دهند. Crypto Basic مسئولیتی در قبال ضررهای مالی ندارد.

-تبلیغات-

منبع

نوشته‌های مشابه