افزایش استلار (XLM) با تماشای سرمایه‌گذاران Rebel Satoshi ($RBLZ) شماره‌های راه‌اندازی توکن امیدوارکننده را ارائه می‌کند


  • علیرغم عدم عملکرد، Stellar همچنان نشان می دهد پتانسیل عالی در امور مالی غیرمتمرکز
  • کارشناسان اشاره می کنند 10 برابر یا بهتر بالقوه برای تازه واردان ساتوشی شورشی، در حال حاضر در چندین صرافی موجود است.

ظهور اخیر Stellar (XLM) ذهن سرمایه‌گذارانی را تازه می‌کند که ممکن است این نام معروف را در رمزارز نادیده گرفته باشند. در همین حال، دیگران علاقه زیادی به محصول جدید نشان داده اند ساتوشی شورشی ($ RBLZ)، آ سکه میم چالش برانگیز با یک ماموریت انقلابی

این پروژه ها به طرق مختلف به بازار رو به رشد DeFi خدمت می کنند. بیایید به طور خلاصه پتانسیل آنها را مرور کنیم، که از Stellar شروع می کنیم.

Stellar هنوز پتانسیل مناسبی در DeFi دارد

استلار یکی از قدیمی ترین هاست شرکت های DeFi، اولین بار در سال 2014 منتشر شد. در حالی که بسیار جدیدتر است آلت کوین های برتر اخیراً از نظر ارزش افزایش یافته است، صعود XLM متوسط ​​بوده است. بلند شد 50% از فوریه 2024 از 0.106 دلار به 0.159 دلار. پس XLM 25 درصد کاهش قبل از بازیابی به 0.118 دلار 0.138 دلار.

کاربران اشاره می کنند نشانه های بد به عنوان یکی از دلایل عدم وجود حرکات انفجاری در XLM. در حالی که XLM دارای یک عرضه محدود بر 50 میلیارد توکن ها، بنیاد توسعه استلار اکثر آنها را در اختیار دارد. تحلیلگران همچنین معتقدند که Stellar هنوز موارد استفاده متنوع و مفیدی را ارائه نکرده است.

راه اندازی اخیر پلتفرم قراردادهای هوشمند Soroban که مدت ها در انتظار آن بودیم یکی از راه حل های این مشکل است و باید استلار را رقابتی تر.

پس از همه، جامعه استلار کمتر از بقیه حدس و گمان دارد برترین سکه های رمزنگاری شده و ابزار واقعی را برای انتقال غیرمتمرکز بین مرزی رمزنگاری به فیات ارائه می دهد.

XLM از اوج خود فاصله دارد 0.94 دلار، به این معنی که دلایل زیادی برای تجدید نظر وجود دارد. با این حال، بیشتر پیش‌بینی‌های کوتاه‌مدت نشان می‌دهد که این توکن می‌تواند کمترین ارزش را داشته باشد 0.30 دلار از جانب 2025.

– تبلیغات –

Rebel Satoshi پس از ثبت عمومی توکن جدید، 10 برابر چشم انداز امیدوار کننده را نشان می دهد

به ساتوشی شورشی عرضه اخیر یک ورود تماشایی به سکه های میم بود. این اولین پروژه ای است که ماموریت دارد با وضع موجود پولی سرکوبگر مدرن مخالفت کند و همزمان از آن حمایت کند. فرهنگ میم و جامعه سازی

الگوهای اصلی برای ساتوشی شورشی عبارتند از ساتوشی ناکاموتوهمانطور که به دنبال حمل باتوم برای مالی غیرمتمرکز. در همین حال، گای فاکس نشان دهنده عدالت اجتماعی است که در آن سکه میم هنجارهای قدیمی تنها نخبگانی که ثروت را در اختیار دارند، تغییر می دهد.

به ساتوشی شورشی پیش فروش در 5 نوامبر 2023 به مناسبت روز گای فاکس آغاز شد، زیرا پذیرندگان اولیه جسورانه آن را خریداری کردند. $ RBLZ نشانه دومی قفل اکوسیستم پر رونق اجتماعی و مالی پروژه را باز می کند. شرکت کنندگانی که بیشترین مالکیت را دارند $ RBLZ شما می توانید از این مزایای منحصر به فرد برخوردار شوید:

  • القاء در Rebel Meme تالار مشاهیرجایی که آنها می توانند با نمایش بهترین میم های شورشی خود در یک گالری اجتماعی محبوبیت کسب کنند.
  • به شورای مخفی شورش وارد شوید، پلتفرمی برای دریافت به‌روزرسانی‌های داخلی و قدرت حکومت

اولین مزیت کلی نگهداری $ RBLZ به Rebel که به زودی منتشر خواهد شد دسترسی دارد NFT طاقی که اعضا با آن شورش را جشن می گیرند 9,999 کلکسیون های رمزی و شخصیت های هنر دیجیتال. در نهایت، مصرف کنندگان نیز سود خواهند برد درآمد غیرفعال از شرط بندی $ RBLZ.

پیش فروش در 29 فوریه 2024 به پایان رسید، جایی که $ RBLZ گل سرخ 150% از 0.010 دلار به 0.025 دلار. در یک اشاره نمادین دیگر به فاکس، ساتوشی شورشی “سوخته” تمام نشانه های فروخته نشده، ساخت $ RBLZ کاهش تورم

توسعه دهندگان قبلاً فهرست شده اند $ RBLZ بر سکه فروشی و مبادلات Uniswap با حداقل پتانسیل ارزش امیدوارکننده 10 برابر (به گفته کارشناسان). پس اکنون بهترین زمان برای پیوستن است!

همچنین، مشتاقانه منتظر آن باشید ساتوشی شورشی گذرگاه طاقدار و کالاها این ماه پس از اینکه بخشی از جامعه شدید.

برای اطلاع از آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات بیشتر، فراموش نکنید که به رسمی مراجعه کنید وب سایت پیش فروش Rebel Satoshi یا از طریق Rebel Red تماس بگیرید تلگرام

سلب مسئولیت: این مقاله توسط مشتری ارائه شده است. مسئولیت محتویات، کیفیت، دقت، محصولات، تبلیغات یا سایر مطالب موجود در این صفحه به عهده مشتری است. خوانندگان باید قبل از هر اقدامی در رابطه با مطالب موجود در این صفحه، تحقیقات خود را انجام دهند. کریپتو بیسیک مسئولیتی در قبال صحت اطلاعات و هرگونه آسیب یا ضرر ناشی از استفاده یا اتکا به هر گونه محتوا، کالا یا خدمات ذکر شده در این مقاله ندارد.

لطفاً توجه داشته باشید که The Crypto Basic هیچ محتوا یا محصولی را در این صفحه تأیید یا پشتیبانی نمی کند. اکیداً به خوانندگان توصیه می شود قبل از اقدام بر روی هر گونه اطلاعات ارائه شده در اینجا تحقیق خود را انجام دهند و مسئولیت کامل تصمیمات خود را بپذیرند. این مقاله را نباید توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفت.

ما را دنبال کنید بر توییتر و فیس بوک.

ابطال: این مطلب اطلاعاتی است و نباید به عنوان توصیه مالی تلقی شود. نظرات بیان شده در این مقاله ممکن است شامل نظر شخصی نویسنده باشد و منعکس کننده نظر The Crypto Basic نباشد. خوانندگان تشویق می شوند قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات کاملی انجام دهند. Crypto Basic مسئولیتی در قبال ضررهای مالی ندارد.

-تبلیغات-

منبع

نوشته‌های مشابه