افزایش تقاضا برای XRP زیرا ریپل پس از پرونده SEC، 80 قرارداد فروش نهادی را منعقد می کند


علیرغم نبرد حقوقی بین SEC و ریپل، XRP همچنان علاقه مشتریان سازمانی را با استفاده از سکه برای تسویه حساب های فرامرزی جلب می کند.

زک رکتور، کارشناس مشهور ارزهای دیجیتال، با وجود اینکه این سکه در مرکز نبرد حقوقی چند ساله بین SEC ایالات متحده و ریپل قرار دارد، شواهد جدیدی ارائه کرده است که تقاضای قابل توجهی را برای XRP نشان می‌دهد.

در پستی دیروز، رکتور گزیده ای از یادداشت اصلاحی اولیه SEC را به اشتراک گذاشت که نشان می دهد ریپل از زمان ثبت شکایت در دسامبر 2020، 80 قرارداد فروش نهادی منعقد کرده است.

ادعای SEC، علاقه روزافزون به XRP را در میان سرمایه گذاران نهادی که مایل به تعامل با ریپل برای استفاده از XRP برای تسویه حساب های فرامرزی هستند، نشان می دهد.

درآمد ریپل پس از شکایت افزایش یافت

همچنین SEC نیز همینطور است اشاره شد که درآمد فروش XRP ریپل از سال 2021 تا 2023 به شدت افزایش یافت و از کل درآمد از سال 2014 تا 2020 پیشی گرفت.

با این حال، درآمد دقیق ایجاد شده توسط ریپل پس از ثبت شکایت مطابق با درخواست مهر و موم طرفین اصلاح شد.

– تبلیغات –

علاوه بر این، SEC نشان داد که ریپل همچنان بزرگترین دارنده XRP است و تا 31 دسامبر 2023 دارای 45.77 میلیارد واحد XRP است. کمیسیون ادعا کرد که ریپل مقادیر زیادی XRP را در معاملات نقدینگی مستقیم بر اساس تقاضا (ODL) فروخته است. 2021 و 2023

SEC به دنبال جریمه 2 میلیارد دلاری از ریپل است

SEC استدلال خود را بر اساس سندی استوار کرد که ریپل را مجبور کرد ماه گذشته ارائه کند. همانطور که قبلا گزارش شده بود، ریپل مجبور شد صورت های مالی حسابرسی شده خود را بین سال های 2022 تا 2023 و همچنین توافق نامه های پس از شکایت مربوط به فروش نهادی را ارائه کند.

بر اساس درآمد هنگفتی که ریپل از فروش XRP از دسامبر 2021 به دست آورد، SEC از دادگاه خواست تا جریمه ای 2 میلیارد دلاری علیه این شرکت اعمال کند.

او همچنین از دادگاه خواست تا حکمی را برای منع دائمی ریپل از نقض قوانین اوراق بهادار فدرال از طریق فروش نهادی خود صادر کند.

ریپل چگونه تقاضای رو به رشد XRP را مدیریت می کند

در همین حال، تقاضای فزاینده ای برای XRP در بین مشتریان سازمانی وجود دارد. اکثر مشتریان سازمانی از توکن به عنوان ارز پل بین دو فیات برای تسویه‌حساب‌های بین‌مرزی فوری و مقرون‌به‌صرفه استفاده کرده‌اند.

برای پاسخگویی به این تقاضای فزاینده برای XRP، Ripple بخشی از 1B XRP را که ماهانه از سپرده گذاری آزاد می شود، می فروشد. به طور خاص، شرکت پرداخت‌های رمزنگاری، ماهانه 1B سکه XRP را به صورت روتین منتشر می‌کند.

در حالی که 800 میلیون XRP به سپرده بازگردانده شده است، ریپل 200 میلیون سکه باقی مانده را برای پاسخگویی به تقاضای رو به رشد مشتریان ODL نگه می دارد.

اگرچه ریپل برخی از XRP های قفل نشده را به مشتریان ODL می فروشد، اما ریپل XRP را در بازار آزاد نیز خریداری می کند. به عنوان مثال، گزارش سه ماهه اول 2023 نشان داد که این شرکت 2.93 میلیارد XRP به مشتریان ODL فروخته و 2.56 میلیارد XRP در همان سه ماهه خریداری کرده است.

ابطال: این مطلب اطلاعاتی است و نباید به عنوان توصیه مالی تلقی شود. نظرات بیان شده در این مقاله ممکن است شامل نظر شخصی نویسنده باشد و منعکس کننده نظر The Crypto Basic نباشد. خوانندگان تشویق می شوند قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات کاملی انجام دهند. Crypto Basic مسئولیتی در قبال ضررهای مالی ندارد.

-تبلیغات-

منبع

نوشته‌های مشابه