MARSWAP DEX

اکوسیستم Crolon Mars


دنیایی را تصور کنید که در آن موانع سنتی در حال شکستن هستند و قدرت مالی دیگر در دست واسطه ها نیست. این ماهیت DeFi است، چراغی که راه را برای یک طلوع اقتصادی جدید روشن می کند که در آن ما امنیت مالی و فرصتی برای تغییر این جهان به سمت بهتر در نتیجه تلاش و نه ثروت به دست می آوریم.

DeFi باید مجموعه‌ای از پروژه‌ها و پلتفرم‌های مختلف باشد که به همین دلیل با هم کار می‌کنند تا فرصتی را به کسانی که هرگز نداشته‌اند، بدهد. برای گرد هم آوردن رویاپردازان، دیوانه ها، کسانی که سرنوشتی را که کسانی که می خواهند در جایی که هستند به دستشان داده است را قبول ندارند.

بازاری پر جنب و جوش را تصور کنید که در آن افراد مستقیماً با هم ارتباط برقرار می کنند و از محدودیت های نهادهای متمرکز فراتر می روند. در اینجا، قفسه مجله فقط شامل یک مجله نیست. در اینجا فودکورت فقط یک رستوران ندارد. Crolon Mars یک سایز نیست و شیبا اینو هم نیست.

Crolon Mars در مورد فشار دادن مرزها، باز گذاشتن هر دری برای کسانی است که می خواهند به ما در Shibarium و هر زنجیره دیگری در این زمینه بپیوندند، بالاخره ما یک DEX چند زنجیره ای هستیم.

ما افرادی هستیم که در صورت از دست دادن ایده یا فرصتی نمی خوابیم. ما مردمی هستیم که قبول نداریم کاری نمی شود کرد. ما وسواس داریم، تثبیت می‌شویم و به چیزی فکر نمی‌کنیم جز اینکه چگونه می‌توانیم در برنامه سهیم باشیم.

هدف ما ماه نیست، ما مریخ را هدف قرار می دهیم.

Marswap DEX

هر تراکنش در مکان های معمولی 0.3٪ از ارزش کل هزینه دارد. بنابراین اگر 1 دلار یا 1,000,000 دلار بخرید 0.3 درصد برای شما هزینه دارد. ما آن را دوست نداریم. به نظر ما منصفانه نیست. عدالت اغلب به این صورت مطرح می شود که واقعیت اغلب بسیار بدتر از تصور است.

– تبلیغات –

Crolon Mars داستانی از توانمندسازی است، ما مسیر کسانی را دنبال می‌کنیم که قبلاً اینجا بوده‌اند، اما عمیق‌تر در چمن‌هایی قدم می‌زنیم که باید زیر پا گذاشت.

Marswap DEX به این معنی نیست که شما معامله کنید، ما یک کارمزد می گیریم، پایان داستان. Marswap DEX با ویژگی هایی از جمله اما نه محدود به فضایی که بسیار به سازندگانش داده است، چیزهای بیشتری می دهد.

تجارت، سازنده توکن، خالق پیش فروش، چند فرستنده، KYC و حسابرسی، بازی-fi، تجزیه و تحلیل، سهام، ایجاد NFT و سهامداری NFT.

Marswap DEX فرصت شما برای ایجاد است، این فرصت شماست تا از بی عدالتی که برای مدت طولانی با آن زندگی کرده اید بالاتر بروید.

چرا نمی توانیم هزینه ثابتی را اعمال کنیم؟ چرا باید به جای یادآوری این نکته که “همه کسانی که با من راه می روند برابرند” توجه خود را به نهنگ ها متمرکز کنیم؟

بنابراین ما یک هزینه ثابت داریم. مشکل حل شد؟

خوب بعدش چی؟ به نظر می رسد زنجیرهای زیادی وجود دارد و حرکت بین آنها در بهترین حالت دشوار است. بنابراین ما زنجیره چندگانه Marswap DEX شما را ساختیم. این به ما امکان می دهد دروازه ای به شیباریوم باشیم، به ما امکان می دهد حجم و کاربران را به Shibarium منتقل کنیم. این به ما امکان می دهد فرانسوی های جدید بسازیم و درس های جدیدی یاد بگیریم.

بنابراین ما چند زنجیره ای هستیم. مشکل حل شد؟

به ما گفته شد که رابط کاربری باید تغییر کند. OK UI تغییر کرد.

پس مشکل دیگری در DeFi وجود ندارد؟ البته وجود دارد و شما وارد آن می شوید. ما به پیشرفت خود ادامه خواهیم داد، اما… ما یک دسته plebs هستیم.

بله، ما سابقه ای در افزایش ارزش پروژه ها به میلیاردها دلار داریم، مطمئنیم که شما نیز بخشی از آن بوده اید. اخیراً، برخی از ما به پروژه هایی تا سقف 100 میلیون رسیده ایم. اما ما ادعا نداریم که بیشتر از شما می دانیم.

وقتی می توانید در مریخ تجارت کنید، چرا روی زمین تجارت کنید؟

سایت اینترنتی

سلب مسئولیت: این بیانیه مطبوعاتی توسط مشتری ارائه شده است. مسئولیت محتویات، کیفیت، دقت، محصولات، تبلیغات یا سایر مطالب موجود در این صفحه به عهده مشتری است. خوانندگان باید قبل از هر اقدامی در رابطه با مطالب موجود در این صفحه، تحقیقات خود را انجام دهند. کریپتو بیسیک مسئولیتی در قبال صحت اطلاعات و هرگونه خسارت یا ضرر ناشی از استفاده یا اتکا به هر گونه محتوا، کالا یا خدمات ذکر شده در این مقاله مطبوعاتی ندارد.

لطفاً توجه داشته باشید که The Crypto Basic هیچ محتوا یا محصولی را در این صفحه تأیید یا پشتیبانی نمی کند. اکیداً به خوانندگان توصیه می شود قبل از اقدام بر روی هر گونه اطلاعات ارائه شده در اینجا تحقیق خود را انجام دهند و مسئولیت کامل تصمیمات خود را بپذیرند. این مقاله را نباید توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفت.

ما را دنبال کنید بر توییتر و فیس بوک.

ابطال: این مطلب اطلاعاتی است و نباید به عنوان توصیه مالی تلقی شود. نظرات بیان شده در این مقاله ممکن است شامل نظر شخصی نویسنده باشد و منعکس کننده نظر The Crypto Basic نباشد. خوانندگان تشویق می شوند قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات کاملی انجام دهند. Crypto Basic مسئولیتی در قبال ضررهای مالی ندارد.

-تبلیغات-

منبع

نوشته‌های مشابه