اگر POE به 5 یا 10 دلار برسد چقدر VeChain برای برنده شدن 1 میلیون دلار لازم است.


ما تفکیک دقیق تری از نحوه درآمد یک سرمایه گذار از سرمایه گذاری VeChain خود در زمانی که قیمت POE به 5 یا 10 دلار می رسد، ارائه کرده ایم.

بسیاری از سرمایه گذاران کریپتو امیدوارند با سرمایه گذاری در سکه های مورد علاقه خود به میلیونر دلاری تبدیل شوند. جالب اینجاست که چندین متخصص VeChain (VET) را آلتکوینی می دانند که می تواند این هدف را به واقعیت تبدیل کند.

این مقاله تعداد سکه‌های VeChain را که برای میلیونر شدن نیاز دارید، زمانی که VET به ترتیب به 5 و 10 دلار رسید، مشخص می‌کند.

تحلیلگران معتقدند که VeChain به 2، 5 و 10 دلار می رسد

اگرچه چندین آلتکوین در رالی جاری بهتر از VET عمل کرده اند، برخی تحلیلگران هنوز معتقدند که این کوین پتانسیل سود قابل توجهی برای سرمایه گذاران دارد.

در نتیجه، پیش‌بینی‌های خیره‌کننده‌ای برای VET ارائه کردند و برخی پیش‌بینی کردند که قیمت VeChain روزی به محدوده بین ۲ تا ۱۰ دلار برسد.

به طور خاص، کارشناس برجسته ارزهای دیجیتال EGRAG پیش بینی کرد که POE می تواند 146 برابر به 2.41 دلار جهش کند. با این حال، ناظر بازار مشخص نکرد که چه زمانی انتظار دارد POE به این هدف دست یابد.

جالب توجه است، تحلیلگران از بهترین پلتفرم تجارت کریپتو Changelly ارائه شده است پیش بینی سخت تر برای VeChain. طبق گفته Changelly، VeChain تا فوریه 2040 به آستانه 5 دلار خواهد رسید. به طور خاص، تحلیلگران Changelly پیش بینی کردند که VeChain نزدیک به 16 سال از امروز به حداقل قیمت 5.15 دلار خواهد رسید.

– تبلیغات –

به گفته تحلیلگران، قیمت VET پس از رسیدن به سطح 5.15 دلار به افزایش سرسام آور ادامه خواهد داد و در نهایت ممکن است تا مه 2040 به 10 دلار برسد. Changelly خاطرنشان کرد که VeChain تا می 2040 حداقل قیمت 10.66 دلار خواهد داشت.

پیش بینی Changelly مانند یک نبرد سخت برای POE به نظر می رسد زیرا سکه در حال حاضر با قیمت 0.040 دلار معامله می شود. در نتیجه، VET باید 12500 درصد از قیمت فعلی خود افزایش یابد تا به 5 دلار و 25000 درصد برای رسیدن به قیمت 10 برسد.

مقدار POE مورد نیاز برای برنده شدن 1 میلیون دلار زمانی که توکن به 5 یا 10 دلار رسید

به طور خاص، برای اینکه یک سرمایه‌گذار روی ۱ میلیون دلار زمانی که قیمت VET به ۵ دلار می‌رسد، بنشیند، باید ۲۰۰۰۰۰ توکن VET خریداری کرده و نگهداری کند تا زمانی که قیمت ۵ دلاری پیش‌بینی شده برآورده شود. خرید 200000 VET با قیمت فعلی 0.040 دلار به سرمایه گذاری 8000 دلار نیاز دارد.

برعکس، اگر POE در نهایت به 10 دلار برسد، امروز یک سرمایه گذار برای میلیونر شدن باید سرمایه کمتری سرمایه گذاری کند. در اینجا، سرمایه گذار برای دستیابی به این دستاورد نیاز به داشتن 100000 توکن VET دارد.

برای خرید 100000 با قیمت فعلی، او باید 4000 دلار سرمایه در VeChain امروز متعهد شود. طبق پیش‌بینی Changelly، سرمایه‌گذارانی که می‌خواهند با 100000 VET میلیونر شوند، باید تا مه 2040 صبر کنند، زمانی که قیمت توکن ممکن است به 10 دلار تغییر کند.

اگرچه ممکن است این تحلیل جذاب به نظر برسد، اما توجه به این نکته ضروری است که پیش‌بینی قیمت قطعی نیست. هیچ تضمینی وجود ندارد که POE بتواند در طول عمر خود به سطح قیمت 5 یا 10 دلار برسد.

بنابراین، هنگام سرمایه گذاری در دارایی های رمزنگاری شده، از جمله VET، احتیاط لازم است. به سرمایه گذاران توصیه می شود که فقط مبلغی را که می توانند از دست بدهند متعهد شوند و همیشه از یک متخصص مالی برای تعیین تصمیمات صحیح سرمایه گذاری مشاوره بگیرند.

ابطال: این مطلب اطلاعاتی است و نباید به عنوان توصیه مالی تلقی شود. نظرات بیان شده در این مقاله ممکن است شامل نظر شخصی نویسنده باشد و منعکس کننده نظر The Crypto Basic نباشد. خوانندگان تشویق می شوند قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات کاملی انجام دهند. Crypto Basic مسئولیتی در قبال ضررهای مالی ندارد.

-تبلیغات-منبع

نوشته‌های مشابه