این تحلیلگر انتظار دارد که Shiba Inu 0.000037 دلار افزایش یابد: دلیل آن این است


به گفته یک تحلیلگر برجسته، علاقه تاریخی شیبا اینو به Dogecoin ممکن است شاهد افزایش 20 درصدی SHIB در روزهای آینده باشد.

قیمت Dogecoin طی 48 ساعت گذشته به طور قابل توجهی افزایش یافته است و در زمان نگارش مقاله از حدود 0.12 دلار به 0.16 دلار رسیده است. این افزایش بیش از 20 درصدی باعث شد که Dogecoin فاصله خود را با Shiba Inu از نظر رتبه بندی ارزش بازار بیشتر کند.

با این حال، ظهور Dogecoin می تواند رشد قیمت شیبا اینو را تحریک کرد به گفته تحلیلگر باتجربه بازار کریپتو مانی کینگ، در روزهای آینده.

به گفته این تحلیلگر، شیبا اینو همیشه راه های Dogecoin را دنبال می کند. بنابراین او انتظار دارد شیبا اینو برای مطابقت با Dogecoin افزایش اخیر با رشد 20 درصدی خود. چنین حرکتی قیمت شیبا اینو را در روزهای آینده به 0.000037 دلار خواهد رساند.

شیبا اینو در حال حاضر با قیمت 0.000027 دلار معامله می شود و برای تحقق این پیش بینی باید به سرعت حرکت کند. در همان زمان، تحلیلگر هشدار می دهد که اگر قیمت Shiba Inu به زیر 0.000026 دلار برسد، راه اندازی لغو خواهد شد. به اعتبار خود، شیبا اینو در 24 ساعت گذشته به معاملات بالاتر از این سطح قیمت ادامه داده است و شانس جهش پیش بینی شده را افزایش داده است.

برای علاقه مندان به memecoin، جالب است که ببینند نبرد برای برتری چگونه ادامه می یابد. تیم Shiba Inu معتقد است که آنچه لازم است را دارد و برای کمک به سبقت گرفتن از DOGE، “کشیدن های مخفی” را برنامه ریزی کرده است. در همین حال، Dogecoin دست بالا را دارد و ارتش شیبا اینو باید سخت‌تر تلاش کند تا دوباره به رقابت بازگردد.

– تبلیغات –

شیبا اینو قصد دارد موقعیت های Dogecoin را بازیابی کند

اگر پیش‌بینی اخیر محقق شود، بدیهی است که به تلاش‌های شیبا اینو برای بازپس‌گیری زمین‌های از دست رفته کمک خواهد کرد. به یاد بیاورید که اوایل این ماه هر دو سکه در نبردهای 9 و 10 قفل شدند. Shiba Inu تقریباً از Dogecoin پیشی گرفت.

با این وجود، Dogecoin از پس این چالش برآمد و اکنون شکاف بزرگی را باز کرده و موقعیت خود را به عنوان ارز دیجیتال پیشرو الهام گرفته از میم ها ایجاد کرده است. Dogecoin که اکنون در رتبه هشتم قرار دارد، دارای ارزش بازار 23.1 میلیارد دلار است که به طور قابل توجهی بالاتر از 16.3 میلیارد دلار Shiba Inu است. Shiba Inu اکنون با از دست دادن موقعیت خود در برابر Avalanche، در بین بزرگترین دارایی ها از نظر ارزش بازار در رتبه یازدهم قرار دارد.

ابطال: این مطلب اطلاعاتی است و نباید به عنوان توصیه مالی تلقی شود. نظرات بیان شده در این مقاله ممکن است شامل نظر شخصی نویسنده باشد و منعکس کننده نظر The Crypto Basic نباشد. خوانندگان تشویق می شوند قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات کاملی انجام دهند. Crypto Basic مسئولیتی در قبال ضررهای مالی ندارد.

-تبلیغات-

منبع

نوشته‌های مشابه