این کارشناس ادعا می کند که XRP این رونق را از دست نخواهد داد


مفسر برجسته ارزهای دیجیتال Zach Rector معتقد است که XRP علی رغم بدبینی فزاینده، عملکرد قابل توجهی در این بازار صعودی خواهد داشت.

آمارهای اخیر نشان می دهد که XRP از 61 دارایی دیجیتال در میان 100 توکن برتر با ارزش عقب مانده است. از اکتبر 2023، XRP تنها 50 درصد از 0.4878 دلار به آخرین بالاترین قیمت سالانه 0.744 دلار افزایش یافته است.

در همان بازه زمانی، BNB 191 درصد از 205 دلار به بالاترین قیمت چند ساله جدید 598 دلار جهش کرد. به طور مشابه، Solana (SOL) 670٪ از 22 دلار در اکتبر گذشته به بالاترین رقم 154 دلار در این ماه جهش کرد. سودهای قابل مقایسه 300 درصدی در Cardano، Dogecoin و Avalanche مشاهده شد که ده نفر اول را تکمیل کردند.

به بیان دقیق، تقریباً شش ماه پس از این چرخه فصل صعودی، XRP به تنهایی در ده کشور برتر در تلاش برای دستیابی به عملکرد قابل جبران بازار ایستاده است. مسیر ضعیف XRP همچنان باعث ناامیدی در بین علاقه مندان می شود عدم ترس در این فصل گاو نر

XRP این رونق را از دست نخواهد داد

با این حال، کارشناسان بازار مانند Zach Rector به جرأت ادعا می کنند که دارندگان XRP سهم منصفانه خود را از بازده حاصل از رونق مداوم XRP تضمین خواهند کرد.

«می‌دانم که سفر سختی بوده است. [But] من باور ندارم که XRP این رونق را از دست بدهد. صدراعظم در یک کلیپ اخیر اشاره کرد.

– تبلیغات –

رکتور تاکید کرد که در حالی که داشتن XRP می تواند چالش برانگیز باشد، علاقه مندان باید اصول اولیه را در نظر بگیرند و به پتانسیل دارایی ایمان داشته باشند. او ادعا می کند که XRP یکی از بهترین پیشنهادات را در بین تمام پروژه های رمزنگاری در حوزه رمزنگاری دارد.

او همچنین بینندگان را به چالش می‌کشد تا پروژه‌های رمزنگاری را با مبانی بهتر و پذیرش واقعی نسبت به XRP شناسایی کنند.

اساساً، رکتور تأکید کرد که در حالی که سایر دارایی های رمزنگاری عملکرد عالی دارند، لحظه XRP مطمئناً فرا خواهد رسید. او به موشک XRP در روز دوشنبه به 0.74 دلار از حدود 0.61 دلار اشاره کرد که نشان می‌دهد XRP جهش‌های صعودی بزرگی را ثبت خواهد کرد.

XRP یک روند صعودی اخیر را از دست داد

به طور قابل توجهی، XRP فصل صعودی را در سال 2021 از دست داد و نتوانست به بالاترین حد خود یعنی 3.84 دلار در سال 2018 برسد. بسیاری از افراد جامعه ارزهای دیجیتال این شکست را به پرونده SEC که مانع پیشرفت XRP شده بود نسبت دادند.

با این حال، عملکرد ضعیف XRP پس از کسب یک پیروزی قانونی، بدبینی را نسبت به پتانسیل آن افزایش داده است. با این وجود، ناظران برجسته بازار همچنان خوش بین هستند و نشان می دهند که دارایی می تواند در این فصل صعودی به 10 دلار برسد.

ما را دنبال کنید بر توییتر و فیس بوک.

ابطال: این مطلب اطلاعاتی است و نباید به عنوان توصیه مالی تلقی شود. نظرات بیان شده در این مقاله ممکن است شامل نظر شخصی نویسنده باشد و منعکس کننده نظر The Crypto Basic نباشد. خوانندگان تشویق می شوند قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات کاملی انجام دهند. Crypto Basic مسئولیتی در قبال ضررهای مالی ندارد.

-تبلیغات-

منبع

نوشته‌های مشابه