Solana SOL

بایننس برداشت‌های شبکه Solana را به حالت تعلیق درآورد: دلیل آن چیست


بایننس، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان، به دلیل افزایش حجم در بحبوحه حرکت بازار، برداشت از شبکه Solana را به حالت تعلیق درآورد.

روند صعودی اخیر در بازار باعث افزایش تقاضا و جذب سرمایه گذاران و مشارکت کنندگان بیشتری در بازار شده است. در پس زمینه این مدل، مبادلات با پایگاه کاربری بزرگتر شروع به مشکلاتی کرده اند که آخرین آنها بایننس است.

بایننس برداشت از سولانا را به حالت تعلیق درآورد

بایننس اخیرا اعلام کرد که آنها برداشت از شبکه سولانا را به دلیل افزایش شدید حجم تراکنش به حالت تعلیق درآورده اند. صرافی کریپتو دلیل افزایش فرکانس چالش های برداشت را در بین کاربران بررسی کرده است.

مطابق با تیم بایننس، آنها اکنون تحقیقات خود را تکمیل کرده اند و به دنبال اجرای یک راه حل کاری برای مشکلات خروج هستند. با این حال، برای اطمینان از ثبات، صرافی فاش کرد که تمام برداشت ها از طریق شبکه سولانا را به حالت تعلیق درآورده است.

این تعلیق موقتی است و فقط تا زمانی که تعمیر و نگهداری کامل شود و یک راه حل قابل اجرا اجرا شود ادامه خواهد داشت. لازم به ذکر است که صرافی انتظار دارد تا 18 اسفند یعنی سه روز دیگر چنین تصمیمی را اجرایی کند.

قابل ذکر است که تعلیق تاثیر چندانی ندارد سولانا (SOL) به عنوان یک نشانه، اما خود شبکه سولانا. در نتیجه، فعالان بازار نمی توانند هیچ دارایی، اعم از SOL یا USDT را از طریق بلاک چین سولانا برداشت کنند.

تحقیقات The Crypto Basic تأیید می کند که صرافی در واقع برداشت از طریق شبکه Solana را به حالت تعلیق درآورده است. لازم به ذکر است که این مشکل به طور کلی بر تمام ویژگی های Solana تأثیر نمی گذارد، زیرا داده ها نشان می دهد که شبکه همچنان عملیاتی است. 15 بهمن روز آخرین اقامت است.

– تبلیغات –

بایننس برداشت Solana~2 را به حالت تعلیق درآورد
بایننس برداشت از سولانا را به حالت تعلیق درآورد

سابقه تعلیق

توسعه اخیر اولین باری نیست که بایننس برداشت Solana را متوقف می کند. در ژانویه 2022 مبادله آشکار شد که گهگاه به دلیل ازدحام بلاک چین برداشت ها را در شبکه Solana متوقف می کند تا برداشت های انباشته را پاک کند.

همچنین، در آوریل 2022، بایننس نیز چنین خواهد شد اعلام کرد تعلیق برداشت از طریق شبکه سولانا. صرافی رمزارز افزایش زیادی در حجم برداشت را نشان می‌دهد، به طوری که اکثر تراکنش‌ها دارای شناسه تراکنش خالی هستند. بایننس نیز در ژوئن 2022 برداشت سولانا را به حالت تعلیق درآورد.

افزایش اخیر حجم معاملات را می توان به افزایش فعالیت شبکه به دلیل حرکت بازار نسبت داد. پیش از این، Coinbase به دلیل هجوم، مشکلات کلی مربوط به موجودی کاربران را داشت. شایان ذکر است، SOL از سپتامبر گذشته 553 درصد افزایش یافته است و در حال حاضر با قیمت 129 دلار معامله می شود.

ما را دنبال کنید بر توییتر و فیس بوک.

ابطال: این مطلب اطلاعاتی است و نباید به عنوان توصیه مالی تلقی شود. نظرات بیان شده در این مقاله ممکن است شامل نظر شخصی نویسنده باشد و منعکس کننده نظر The Crypto Basic نباشد. خوانندگان تشویق می شوند قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات کاملی انجام دهند. Crypto Basic مسئولیتی در قبال ضررهای مالی ندارد.

-تبلیغات-

منبع

نوشته‌های مشابه