SCAPESMANIA Best Picks to Weather Economic Turbulence

بهترین انتخاب برای مقابله با تلاطم اقتصادی


بازار کریپتو شاهد تغییر قابل توجهی بود زیرا صندوق‌های قابل معامله در مبادلات بیت‌کوین (ETF) با خروج خالص قابل‌توجه ۸۸ میلیون دلاری مواجه شدند که روند قبلی جریان‌های ثابت را کاهش داد. قابل ذکر است که Grayscale Bitcoin Trust خروجی 199 میلیون دلاری را ثبت کرد، در حالی که Nine ETFs ورودی 111 میلیون دلاری را تجربه کرد، با داده های نامشخص FBTC و BITB که بر عدم قطعیت افزوده است. این تغییر در پویایی بازار بحث هایی را در میان کارشناسان صنعت در مورد تأثیر بالقوه آن بر احساسات سرمایه گذاران و روند بازار برانگیخته است. بنابراین نظارت بر تحولات نظارتی، سرمایه گذاری نهادی و نوسانات بازار ضروری است.

نشت اخیر واکنش‌های متفاوتی را در میان سرمایه‌گذاران به همراه داشته است، برخی از آنها نسبت به تأثیر بالقوه آن بر ثبات بازار ابراز نگرانی کرده‌اند، در حالی که برخی دیگر آن را اصلاحی طبیعی در بازار پرنوسان می‌دانند. این تغییر باعث نوساناتی در قیمت ها و حجم معاملات در ارزهای دیجیتال مختلف شده است و سرمایه گذاران را بر آن داشته تا استراتژی های خود را تنظیم کنند، پرتفوی ها را متنوع کنند و روند بازار را به دقت زیر نظر بگیرند.

در این چشم انداز در حال تحول، ارزهای دیجیتال منتخب به عنوان گزینه های پایدار مورد توجه قرار گرفته اند. برای کشف بهترین گزینه ها برای مقابله با عدم اطمینان اقتصادی، ادامه مطلب را بخوانید.

به اطلاعیه Buzz: ScapesMania در Horizon بپیوندید!

پسندیدن ScapesMania پیش فروش خود را با چشمگیر به پایان رساند 6.125 میلیون دلار با سرعت رعد و برق جمع آوری شده است، جامعه در انتظار ورود او به آینده است. رویداد تولید توکن (TGE) در PancakeSwap از برنامه ریزی شده است از 26 فوریه تا 9 مارس با برنامه هایی برای لیست های اضافی در پلتفرم های CEX که در حال توسعه است.

یک نقشه راه رویایی

پس از پایان پیش فروش و تمام شدن توکن ها، تیم اکنون برای توسعه در مقیاس کامل آماده می شود. ورود این پروژه به بازار امیدوار کننده بازی‌های کژوال که توسط Statista پیش‌بینی شده بود، پیشی خواهد گرفت. 19 میلیارد دلار تا سال 2027، به خوبی برنامه ریزی شده بود.

این دارای یک برنامه مدیریت توکن قوی برای ثبات و افزایش پتانسیل رشد بلندمدت است، از جمله یک برنامه زمانبندی ساختار یافته برای جلوگیری از دامپینگ توکن. این رویکرد ساختاریافته تعادل پایدار بین عرضه و تقاضا را تضمین می‌کند و اکوسیستم سالمی را برای توکن $MANIA ایجاد می‌کند. علاوه بر این، یک استراتژی بازاریابی پس از فهرست برای اطمینان از تقاضا و تعامل بیشتر ایجاد شد.

برای جذب استعدادها، ScapesMania با استودیوهای با تجربه بازی سازی همکاری می کند و یک تیم محصول داخلی ایجاد می کند. برای جذب دارندگان بیشتر، ScapesMania از آنها دعوت می کند تا از رشد بخش بازی های معمولی استفاده کنند، زیرا طبق آمار Statista انتظار می رود سالانه تقریباً 9٪ رشد کند.

– تبلیغات –

در جلسه اخیر AMA، مدیر عامل ScapesMania در مورد استراتژی توسعه بحث کرد که شامل ایجاد فرضیه ها، آزمایش آنها در موقعیت های واقعی بازار و حفظ تنها ایده های قابل اجرا برای اجرای بیشتر است.

بنابراین، لیست فقط شروع است. به جامعه بپیوندید و شاهد ظهور پویای ScapesMania باشید که همچنان به نوآوری و رشد ادامه می دهد.

نام تجاری جامعه

با جامعه ای فراتر 60000 فالوور و ScapesMania در حال گسترش است. توجه نهنگ های کریپتو را به خود جلب کرد، با سپرده های بیش از حد 20000 دلارکه آن را به عنوان فرصت سود بزرگ بعدی خود می بینند.

آنها به خوبی می‌دانند که از آنجایی که مقدار توکن‌های در گردش محدود است، به دلیل عرضه و تقاضا، ارزش آن به‌طور پیوسته افزایش می‌یابد. علاوه بر این، اطمینان امنیتی پروژه توسط ممیزی موفقیت آمیز انجام شده توسط BlockSafu پشتیبانی می شود.

اینفلوئنسرهای کریپتو که ScapesMania را تأیید می کنند نیز بر اعتبار آن تأکید می کنند. بازخورد مثبت وبلاگ نویسان در سراسر جهان نشان می دهد که جامعه واقعاً در مورد پتانسیل این پروژه هیجان زده است.

چرا فهرست پست $MANIA را به دست آوریم؟

آیا نمی دانید که چرا باید پس از ثبت نام به ScapesMania بپیوندید؟ این دلایل قانع کننده را بررسی کنید:

  • توکن ها را با قیمتی جذاب و بدون محدودیت پیش فروش بخرید.
  • TGE پروژه تحت بهترین شرایط بازار ممکن برای به حداکثر رساندن بازده بالقوه انجام می شود.
  • فرصتی برای درگیر شدن در پروژه های جدید وجود خواهد داشت و اطمینان حاصل می شود که مجموعه شما متنوع است.
  • از مزایای بازخرید نشانه، سوزاندن و به خطر افتادن، نگه داشتن دارندگان با انگیزه و درگیر بهره ببرید.
  • از کاربرد شدید توکن لذت ببرید، که آن را از سکه‌های میم که عمدتاً به گرایش‌ها و تبلیغات بستگی دارند، متمایز می‌کند.

اعلان های اعلامیه را دریافت کنید – برای هشدارها ثبت نام کنید

با نزدیک شدن به تاریخ اعلام، شانس خود را برای جلوتر از بازی از دست ندهید. برای به‌روزرسانی‌ها ثبت‌نام کنید و اولین نفری باشید که از همه فرصت‌ها پس از ارسال تبلیغات استفاده می‌کنید – آنها می‌توانند واقعاً سودآور باشند.

اعلان های اعلامیه را دریافت کنید – شانس خود را از دست ندهید

جیتو (JTO): یک رقیب جدید در عرصه کریپتو

جیتو (JTO) با وعده نوآوری و پتانسیل رشد وارد بازار می شود. به عنوان یک تازه وارد، موقعیت آن در بازار در ابتدا با توجه به علاقه و جذابیت های سوداگرانه فناوری اساسی و مورد استفاده تعیین می شود. پویایی معاملات برای Jito (JTO) احتمالاً تحت تأثیر پذیرندگان اولیه و معامله گران سوداگرانه است که به دنبال استفاده از تغییرات قیمت ناشی از اخبار، مشارکت ها و پیشرفت های فناوری هستند.

می توان فرض کرد که وضعیت قیمت Jito (JTO) از الگوی معمول ارزهای دیجیتال جدید پیروی می کند: نوسان اولیه و به دنبال آن تثبیت در زمان بلوغ پروژه. احساسات بازار پیرامون Jito (JTO) محتاطانه خوش بینانه خواهد بود، زیرا سرمایه گذاران به ارزش پیشنهادی بلندمدت و مبانی فناوری آن علاقه مند هستند.

چشم انداز جیتو (JTO) به توانایی آن در عمل به وعده های تکنولوژیکی و کسب مقبولیت بستگی دارد. چشم انداز اصلی در پتانسیل آن برای رفع نیازهای موجود بازار با راه حل های نوآورانه نهفته است. با این حال، چالش هایی مانند بررسی نظارتی، رقابت و نوسانات بازار ممکن است بر مسیر رشد آن تأثیر بگذارد. موفقیت به مشارکت استراتژیک، حمایت جامعه و توسعه مستمر برای مرتبط ماندن بستگی دارد.

هش‌فلو (HFT): انقلابی در تجارت دی‌فای

هدف Hashflow (HFT) بازتعریف تجربه معاملاتی DeFi با نسخه 2.0 خود، نویدبخش بهبود عملکرد و تجربه کاربری است. موقعیت آن در بازار با علاقه روزافزون به پلتفرم‌های DeFi که راه‌حل‌های معاملاتی یکپارچه، ایمن و کارآمد را ارائه می‌دهند، پشتیبانی می‌شود. احساسات فعلی پیرامون Hashflow (HFT) احتمالاً مثبت است، که ناشی از انتظارات از تأثیر آن بر فضای DeFi است.

ارزش تجاری Hashflow (HFT) به کاربرد درک شده و پذیرش آن در اکوسیستم DeFi بستگی دارد. با رونمایی از ویژگی‌ها و مشارکت‌های جدید، علاقه سرمایه‌گذاران ممکن است شاهد نوسانات قابل توجهی باشد. وضعیت قیمت منعکس کننده روندهای گسترده تر بازار DeFi، با پتانسیل رشد است زیرا خود را به عنوان یک بازیگر کلیدی در این فضا تثبیت می کند.

با نگاهی به آینده، چشم‌انداز Hashflow (HFT) با گسترش بازار DeFi و توانایی آن در نوآوری فراتر از پیشنهادات فعلی مرتبط است. فرصت‌های اصلی جذب یک پایگاه کاربر گسترده با ساده‌سازی تجارت DeFi و ارائه مزایای رقابتی نسبت به پلتفرم‌های موجود است. با این حال، چالش‌هایی مانند مقیاس‌پذیری، رقابت با سایر پروژه‌های DeFi و تهدید همیشگی تغییرات نظارتی می‌تواند مشکلاتی را ایجاد کند. موفقیت به سازگاری Hashflow (HFT) و تکامل مداوم پلت فرم آن برای رفع نیازهای معامله گران بستگی دارد.

نتیجه

تحولات اخیر در بازار کریپتو که با خروجی های قابل توجهی از ETF های بیت کوین مشخص شده است، ماهیت بی ثبات آن را برجسته می کند. در پاسخ، برخی از ارزهای رمزنگاری شده مانند Jito (JTO)، Hashflow (HFT) و ScapesMania به عنوان گزینه های پایداری ظاهر شده اند که ثبات و پتانسیل رشد را ارائه می دهند.

ScapesMania که با موفقیت پیش فروش خود را به پایان رساند، در حال آماده شدن برای رویداد تولید توکن (TGE)، با حمایت قوی جامعه و برنامه های استراتژیک برای توسعه آینده است. با نزدیک شدن به تاریخ راه‌اندازی، حتماً در هشدارهای لیست پروژه مشترک شوید تا چیزی را از دست ندهید.

سایت اینترنتی

توییتر

تلگرام

گروه اعلامیه

سلب مسئولیت: این بیانیه مطبوعاتی توسط مشتری ارائه شده است. مسئولیت محتویات، کیفیت، دقت، محصولات، تبلیغات یا سایر مطالب موجود در این صفحه به عهده مشتری است. خوانندگان باید قبل از هر اقدامی در رابطه با مطالب موجود در این صفحه، تحقیقات خود را انجام دهند. کریپتو بیسیک مسئولیتی در قبال صحت اطلاعات و هرگونه خسارت یا ضرر ناشی از استفاده یا اتکا به هر گونه محتوا، کالا یا خدمات ذکر شده در این مقاله مطبوعاتی ندارد.

لطفاً توجه داشته باشید که The Crypto Basic هیچ محتوا یا محصولی را در این صفحه تأیید یا پشتیبانی نمی کند. اکیداً به خوانندگان توصیه می شود قبل از اقدام بر روی هر گونه اطلاعات ارائه شده در اینجا تحقیق خود را انجام دهند و مسئولیت کامل تصمیمات خود را بپذیرند. این مقاله را نباید توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفت.

ما را دنبال کنید بر توییتر و فیس بوک.

ابطال: این مطلب اطلاعاتی است و نباید به عنوان توصیه مالی تلقی شود. نظرات بیان شده در این مقاله ممکن است شامل نظر شخصی نویسنده باشد و منعکس کننده نظر The Crypto Basic نباشد. خوانندگان تشویق می شوند قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات کاملی انجام دهند. Crypto Basic مسئولیتی در قبال ضررهای مالی ندارد.

-تبلیغات-

منبع

نوشته‌های مشابه