Shiba Inu SHIb

بهترین توسعه دهنده Shiba Inu پیشنهاد می کند که چیز هیجان انگیزی در راه است


جامعه Shiba Inu توسط یک پست مرموز از توسعه دهنده برتر Kaal Dhairya که به اعلام احتمالی چیزی هیجان انگیز اشاره می کرد غافلگیر شد.

Kaal Dhairya، توسعه‌دهنده نهایی Shiba Inu، پس از پست مرموز اخیر خود در پلتفرم X/Twitter، سر و صدایی در میان دارندگان SHIB ایجاد کرده است.

این پست که می‌خواند «سرگرمی اکنون شروع می‌شود»، به صاحبان SHIB این ایده را داد که اکوسیستم Shiba Inu ممکن است برای انتشار چیزی بزرگ یا اعلامیه بزرگ آماده شود.

SHEboshi در عرض چند دقیقه فروخته شد

شایان ذکر است که ضیریا این پیام رمزآلود را در حالی به اشتراک گذاشت که به پستی از حساب رسمی X SHEboshi که تایید می‌کرد توکن‌ها فروخته شده‌اند، واکنش نشان داد.

به یاد بیاورید که SHEboshi سه تا پنج دقیقه پس از اینکه تیم توکن را در اختیار دارندگان Doge Killer (LEASH) قرار داد، تمام شد. این سرمایه گذاران با عجله توکن های SHEboshi را ضرب کردند و هیچ بخشی برای فروش عمومی باقی نگذاشتند.

در پاسخ، حساب SHEboshi X از جامعه برای حمایت باورنکردنی آنها تشکر کرد، در حالی که همچنین فاش کرد که شروع به اضافه کردن نقدینگی به UniSwap کرده است.

– تبلیغات –

برای زمینه، تیم Shiba Inu جامعه SHEboshi را در اوایل این ماه معرفی کرد و توکن را به عنوان آزمایشی توصیف کرد که عصر جدیدی را برای NFT ها آغاز می کند.

بر اساس این اعلامیه، SHEboshi از استاندارد DN404/ERC-404 استفاده کرده است که بهترین ویژگی‌های استانداردهای ERC-20 و ERC-721 اتریوم را ترکیب کرده است.

فرآیند برش به سه سطح تقسیم می شود. همانطور که قبلا گزارش شده بود، ادعای اول، که 48 ساعت به طول انجامید، به دارندگان موجود Shiboshi اجازه داد تا SHEboshi را با هزینه صفر مطالبه کنند.

این تیم، دارندگان LEASH را برای مرحله دوم ماینینگ در اولویت قرار داد و به آنها فرصت داد تا هر توکن SHEboshi را با 0.05 ETH در یک پنجره 24 ساعته خریداری کنند.

در نهایت، ابتدا قرار بود فاز سوم ضرب در اختیار عموم مردم قرار گیرد که تا فروش تمامی شبوشی ها ادامه خواهد داشت. با این حال، دارندگان LEASH تمام توکن‌های SHEboshi را فوراً بدون اجازه دادن به فرآیند ضرب کردن به فاز سوم ضرب کردند.

SHEboshi اکنون در بورس ها قابل معامله است زیرا تیم هشدارهای جدیدی را صادر می کند

سرمایه گذاران کریپتو اکنون می توانند SHEboshi را در OpenSea، UniSwap و ShibaSwap معامله کنند. جالب اینجاست که یک صرافی رمزارز مستقر در امارات متحده عربی به نام CoinW نیز دیروز SHEboshi را در پلتفرم خود فهرست کرد و اولین فهرست صرافی متمرکز برای توکن DN404 را نشان داد. کوین دبلیو همچنین یک جایزه 5000 دلاری SHEboshi را برای جشن گرفتن فهرست خود اعلام کرد.

در همین حال، تیم بلافاصله پس از فروش SHEboshi، هشدارهای متعددی را به جامعه صادر کرد. از کاربران خواسته شد در جستجوی ایردراپ های SHEboshi محتاط باشند و از پیوند دادن کیف پول خود به پلتفرم های مشکوک خودداری کنند.

ما را دنبال کنید بر توییتر و فیس بوک.

ابطال: این مطلب اطلاعاتی است و نباید به عنوان توصیه مالی تلقی شود. نظرات بیان شده در این مقاله ممکن است شامل نظر شخصی نویسنده باشد و منعکس کننده نظر The Crypto Basic نباشد. خوانندگان تشویق می شوند قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات کاملی انجام دهند. Crypto Basic مسئولیتی در قبال ضررهای مالی ندارد.

-تبلیغات-

منبع

نوشته‌های مشابه