REBEL SATOSHI CRYPTO

بهمن (AVAX) و Polkadot (DOT) روند قیمت مناسبی را نشان می دهند، اما Rebel Satoshi ($RBLZ) فرصت بزرگتری را نشان می دهد.


  • بهمن در سال 2024 6 درصد کاهش یافته است، اما کارشناسان معتقدند یک تجمع عظیم در پیش است.
  • پولکادوت در سال 2024 14 درصد سقوط کرد، اما تحلیلگران انتظار دارند به زودی روند صعودی داشته باشد.
  • ساتوشی شورشی از زمان راه اندازی Recusants Round 5، به یک انتخاب برتر سرمایه گذاری تبدیل شده است.

بازار کریپتوها در سال 2024 علیرغم تلاطم های عظیم تا کنون عملکرد مناسبی داشته است. در حالی که Avalanche (AVAX) و Polkadot (DOT) اخیراً گاو نر پرورش داده اند، آنها هنوز نتوانسته اند از ضررهای امسال بهبود یابند. از سوی دیگر، ساتوشی شورشی ($RBLZ) پس از افزایش 140 درصدی و نشان دادن نوید سودهای بیشتر به زودی، این رمزارز را تحت تأثیر قرار داد.

چرا هست ساتوشی شورشی تحت الشعاع قرار دادن آلت کوین های برتر مثل بهمن و پولکادوت؟ بیایید دریابیم!

سقوط بهمن 6 درصد در سال 2024: چه زمانی گاو نر انتظار می رود؟

Avalanch تاکنون در سال 2024 عملکرد ضعیفی داشته است. در 1 ژانویه، AVAX در حدود 38.56 دلار معامله می شد. با این حال، AVAX شروع به کاهش کرد زیرا سرمایه گذاران از روند صعودی در سه ماهه چهارم سال 2023 سود بردند، که شاهد افزایش AVAX به 49.66 دلار در دسامبر بود. پس از معامله تا 31.48 دلار، AVAX پس از تصویب ETF بیت کوین 11 نقطه ای SEC شتاب بیشتری گرفت.

حرکت صعودی حاصل، AVAX را به 41.63 دلار در 11 ژانویه رساند. با این حال، AVAX نتوانست مسیر صعودی را حفظ کند و شروع به اصلاح به سمت پایین کرد. پس از سقوط به 27.37 دلار، AVAX پس از همکاری Fonbnk با Avalanche برای ساده‌سازی خدمات رمپ پرداخت فرامرزی در بازارهای نوظهور، شتاب دوباره گرفت.

تا ماه فوریه، AVAX در حدود 36.04 دلار تثبیت شده بود. این قیمت نشان دهنده یک سال زیان 6.29٪ تا به امروز در سال 2024 است. بنابراین AVAX چنین است کریپتو خوب برای خرید? جالب اینجاست که کارشناسان بر این باورند که AVAX تا پایان سال 2025 به 87.64 دلار افزایش خواهد یافت. کارشناسان این پیش‌بینی را بر این اساس هستند که بهمن به دلیل شبکه مقیاس پذیر آن که هزاران تراکنش در ثانیه را پردازش می‌کند، استقبال بیشتری می‌کند.

کاهش 14 درصدی پولکادوت در سال 2024: آینده چیست؟

Polkadot از ابتدای سال عملکرد وحشتناکی داشته است. در 1 ژانویه، DOT حدود 8.20 دلار بود. مانند AVAX، DOT ارزش خود را از دست داد زیرا سرمایه‌گذاران دارایی‌های خود را نقد کردند تا از افزایش در سه ماهه چهارم 2023 سود ببرند. پس از تصویب ETF بیت کوین، DOT به 8.57 دلار جهش کرد.

با این حال، به محض اینکه سر و صدای سبز در مورد ETF بیت کوین نقطه ای از بین رفت، گاوهای DOT خاموش شدند. در نتیجه، DOT در ژانویه به 6.00 دلار کاهش یافت. در یک چرخش مثبت، Code4rena در 25 ژانویه با Polkadot Assurance Legion همکاری کرد تا فرآیند حسابرسی امنیتی سنتی را به یک عرصه رقابتی تبدیل کند.

– تبلیغات –

این خبر باعث بهبود نسبی شد که شاهد صعود DOT قبل از تثبیت حدود 7.05 دلار در فوریه بود. با این حال، این قیمت به این معنی است که DOT ​​تا کنون در سال 2024 14.02٪ کاهش یافته است. بر اساس این عملکرد، DOT a بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری? به گفته تحلیلگران، کارایی و مقیاس پذیری Polkadot کمک می کند تا DOT تا پایان سال 2025 به 16.12 دلار برسد.

ساتوشی شورشی با نزدیک شدن به پایان پیش فروش، بازده بیشتری را وعده می دهد!

ساتوشی شورشییک میم کوین جدید که به دنبال مقابله با نهادهای رمزنگاری متمرکز است، پدیدار شده است بهترین ICO برای سرمایه گذاری پس از تضمین نزدیک به 1.8 میلیون دلار تا کنون در طول پیش فروش آن. این نرخ رشد سریع باعث ورود سرمایه گذاران شده است ساتوشی شورشی پیش فروش عمده برای خرید $ RBLZ. $ RBLZ است ساتوشی شورشینشانه مدیریت و عضویت

سرمایه گذاران به طور فزاینده ای خرید می کنند $ RBLZ به دلیل کاربرد آن در داخل ساتوشی شورشی زیست بوم. علاوه بر این، سرمایه گذاران در نظر دارند $RBLZ بر بهترین رمزارز برای سرمایه گذاری به دلیل ساختار توکنومیک آن. به طور مشخص، $ RBLZ دارای حداکثر عرضه 250 میلیون توکن و مکانیزم کاهش تورم برای مبارزه با تورم است.

تا فوریه، $ RBLZقیمت از آن زمان به $0.024 افزایش یافته است ساتوشی شورشی وارد Recusants دور 5 پیش فروش خود شد. دستیابی به این قیمت، $ RBLZ 140٪ بازگشت سرمایه از قیمت اولیه 0.010 دلار در دور اولیه پرنده ایجاد کرد. لازم به ذکر است که این بازگشت سرمایه زمانی به 150 درصد افزایش می یابد $ RBLZ به قیمت 0.025 دلاری خود جهش کرد.

اگرچه سرمایه گذاران Recusants دور 5 به مرحله نهایی پیوستند ساتوشی شورشی قبل از فروش، آنها از 4.17٪ ROI برخوردار خواهند شد $ RBLZ به 0.025 دلار می رسد. علاوه بر این، همه $ RBLZ زمانی که سرمایه گذاران می توانند بازده بیشتری دریافت کنند $ RBLZ پس از آن در DEX ذکر شده است ساتوشی شورشی پیش فروش آن در 29 فوریه به پایان می رسد.

برای اطلاع از آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات بیشتر، فراموش نکنید که به رسمی مراجعه کنید وب سایت پیش فروش Rebel Satoshi یا از طریق Rebel Red تماس بگیرید تلگرام

ما را دنبال کنید بر توییتر و فیس بوک.

ابطال: این مطلب اطلاعاتی است و نباید به عنوان توصیه مالی تلقی شود. نظرات بیان شده در این مقاله ممکن است شامل نظر شخصی نویسنده باشد و منعکس کننده نظر The Crypto Basic نباشد. خوانندگان تشویق می شوند قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات کاملی انجام دهند. Crypto Basic مسئولیتی در قبال ضررهای مالی ندارد.

-تبلیغات-

Source link

نوشته‌های مشابه