بیت کوین به ۷۱۸۰۰ دلار چشم دوخته است زیرا نهنگ های کوتاه مدت ۱۶ میلیارد دلار سود می بینند


بیت کوین سال فوق العاده ای را پشت سر گذاشته است و به نظر می رسد روند صعودی با پشتوانه 16 میلیارد دلار سود کوتاه مدت نهنگ که توسط خریداران نقطه ای ETF بیت کوین حمایت می شود، ادامه یابد.

پس از اصلاح قیمت هفته گذشته، به نظر می رسد بیت کوین بهبود یافته است و چشم انداز آن برای رسیدن به اوج های جدید است. ارز دیجیتال پیشرو در زمان نگارش مقاله، پس از فراتر رفتن از ۷۱۵۰۰ دلار در اوایل روز، بسیار بالای ۷۰ هزار دلار معامله می‌شود.

علی مارتینز، تحلیلگر باتجربه، از نظر اینکه قیمت می تواند به کجا برسد، به شکل گیری حمایت قوی و یک مثلث صعودی در بازه های زمانی پایین اشاره کرد. به گفته این تحلیلگر، به نظر می رسد بیت کوین از مثلث خارج شده و محدوده 70400 دلاری به عنوان حمایت عمل می کند.

تا زمانی که پشتیبانی برقرار باشد، بیت کوین می تواند از مرز 71800 دلار عبور کند و در روزهای آینده به بالاترین حد خود برسد. شکستن بالاتر از ATH اخیر بالای 73,000 دلار، یک دوره جدید کشف قیمت را آغاز می کند و راه را برای تحقق برخی از پیش بینی های صعودی قیمت بیت کوین هموار می کند.

خریداران ETF بیت کوین نقطه ای نقش خود را ایفا می کنند

عملکرد چشمگیر بیت کوین در سال جاری عمدتاً به دلیل ورود به ETF های بیت کوین نقطه ای در ایالات متحده است. جای تعجب نیست که آخرین کاهش بیت کوین مصادف با پنج روز متوالی خروجی خالص استطولانی ترین مدت از زمان فعال شدن محصولات سرمایه گذاری در ژانویه.

با این حال، روند منفی در روز دوشنبه شکسته شد و صندوق ها با اندکی ورودی خالص 15.4 میلیون دلاری مواجه شدند. گاوها خوشبین هستند که این رقم بهبود یافته نشان دهنده یک چرخش از دوره نادری از جریان منفی برای ETF های بیت کوین است.

– تبلیغات –

در همین حال، شایان ذکر است که در نتیجه مشارکت‌های نقدی بیت‌کوین ETF، دارندگان کوتاه‌مدت بیت‌کوین اکنون ۱۶ میلیارد دلار سود غیرقابل تحقق دارند. با این حال، کی یانگ جو، مدیر عامل CryptoQuant، بیان اطمینان حاصل کنید که خریداران نقدی ETF دارندگان بلندمدت هستند و ممکن است از موقعیت سود 16 درصدی خود خارج نشوند.

ابطال: این مطلب اطلاعاتی است و نباید به عنوان توصیه مالی تلقی شود. نظرات بیان شده در این مقاله ممکن است شامل نظر شخصی نویسنده باشد و منعکس کننده نظر The Crypto Basic نباشد. خوانندگان تشویق می شوند قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات کاملی انجام دهند. Crypto Basic مسئولیتی در قبال ضررهای مالی ندارد.

-تبلیغات-

منبع

نوشته‌های مشابه