XRP and Bitcoin

تحلیلگر برتر ادعا می کند که XRP از بیت کوین پیشی می گیرد و جهش 1184 درصدی به 7 دلار را پیش بینی می کند


تحلیلگر مشهور ارزهای دیجیتال EGRAG ابراز اطمینان کرده است که XRP از بیت کوین پیشی خواهد گرفت و در این فصل صعودی به 7 دلار خواهد رسید.

در پست اخیر در X، EGRAG توجه را به این باور تزلزل ناپذیر خود جلب کرد که قیمت XRP در مقابل بیت کوین به بالاترین حد بی سابقه ای خواهد رسید.

در حالی که نمودار XRP/BTC در حال حاضر 0.00001068 قیمت دارد، تحلیلگر معتقد است که می تواند به 0.000137 برسد.

XRP بهتر از بیت کوین عمل می کند

با توجه به نرخ فعلی XRP/BTC 0.00001068، همراه با ارزش XRP 0.5449 دلار و BTC 51100 دلار، هدف EGRAG 0.000137 حاکی از ارزش XRP 7 دلاری است. این هدف قیمت نشان می دهد که بیت کوین می تواند در محدوده 50 هزار دلار باقی بماند در حالی که XRP 1184٪ به 7 دلار افزایش می یابد.

به‌روزرسانی اخیر این تحلیلگر مبتنی بر برآوردهای قبلی است که در آن سناریوهای منفی و مثبت برای XRP در صورتی که بیت‌کوین قلمرو 50 هزار دلاری را به دست آورد، مشخص شده است.

با این حال، در آخرین به روز رسانی خود، او خود را به پیش بینی بدترین سناریوهایی متهم کرد که در نهایت آشکار شد.

– تبلیغات –

در همین حال، این تحلیلگر ابراز اطمینان کرد که XRP منعکس کننده الگویی است که در سال 2017 دنبال کرد. داده های تاریخی نشان می دهد که در اواخر سال 2017 و اوایل سال 2018، XRP رشد قابل توجهی را تجربه کرد و با اختلاف قابل توجهی از بیت کوین پیشی گرفت.

به طور خاص، XRP طی پنج هفته از 0.2326 دلار به 3.84 دلار در ژانویه 2018 1550 درصد افزایش یافت. در مقابل، بیت کوین تنها شاهد افزایش 40 درصدی بود که از حدود 10000 دلار به 14000 دلار در همان بازه زمانی افزایش یافت.

در حالی که تحلیلگر انتظار دارد که XRP به زودی یک افزایش مشابه را تکرار کند، او همچنین به پتانسیل یک ضربه موقت و به دنبال آن یک افت قابل توجه دیگر اذعان دارد. با این حال، او معتقد است که این می تواند راه را برای شروع صعود نهایی هموار کند.

EGRAG همچنین در میان پیش‌بینی‌های صعودی مکرر که هنوز محقق نشده‌اند، به دارندگان XRP تشویق می‌کند. وی خاطرنشان کرد:

“ارتش XRP، من می دانم که این یک جاده پر دست انداز است، اما پایان با شکوه خواهد بود. ایمان داشتن.”

علاوه بر این، یکی از شرکت‌کنندگان در بازار کریپتو از EGRAG درباره پیش‌بینی قیمت صعودی خود برای XRP در اوج این چرخه پرسید. او جواب داد که 27 دلار امکان پذیر است.

ما را دنبال کنید بر توییتر و فیس بوک.

ابطال: این مطلب اطلاعاتی است و نباید به عنوان توصیه مالی تلقی شود. نظرات بیان شده در این مقاله ممکن است شامل نظر شخصی نویسنده باشد و منعکس کننده نظر The Crypto Basic نباشد. خوانندگان تشویق می شوند قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات کاملی انجام دهند. Crypto Basic مسئولیتی در قبال ضررهای مالی ندارد.

-تبلیغات-

منبع

نوشته‌های مشابه