Vechain VET

تحلیلگر برتر تأیید می کند که VeChain (VET) پیش بینی می کند که افزایش 4737 درصدی تا 2.3 دلار دست نخورده باقی بماند.


تحلیلگر برجسته ارزهای دیجیتال EGRAG چشم خود را به هدف 2.3 دلاری برای VeChain (VET) در بحبوحه بازار صعودی در حال ظهور نگاه می‌دارد.

EGRAG اخیراً یک به‌روزرسانی منتشر کرده است که در آن مجدداً بر این باور است که VET این وعده را دارد که به سرمایه‌گذاران استقلال مالی بدهد.

آنالیزور داشت تنظیم نگاه او به سه هدف VET در دسامبر گذشته. با این حال، حتی نزدیکترین هدف نیز دو ماه بعد محقق نشد. با این حال، تحلیلگر افزایش اعتماد به پتانسیل دارایی را ابراز می کند.

او در آخرین به روز رسانی خود در مورد توانایی POE برای رهایی دارندگان از محدودیت های مالی، یک شرایط حیاتی را که برای تحقق اهداف آن ضروری است، شناسایی کرد.

شرایط رالی نجوم VET

EGRAG نشان داد که VET باید شمع این هفته را بالای سطح فیبوناچی 0.382، مصادف با 0.04318 دلار ببندد.

به گفته وی، این دستاورد موقعیت او را تقویت می کند و برای نزدیک شدن به هدف اصلی خود حرکت ایجاد می کند. این هدف مربوط به سطح فیبوناچی 0.702 است که با قیمت POE 0.11 دلار همزمان است.

– تبلیغات –

قابل ذکر است که VeChain در زمان انتشار با قیمت 0.04755 دلار معامله می شود که در روز گذشته 5٪ ثبت شده است.

به عبارت دیگر، دارایی قبلاً از هدف بحرانی 0.04318 دلار عبور کرده است. با این حال، مشخص نیست که آیا این دارایی این سطح قیمتی بالاتر را تا پایان هفته حفظ خواهد کرد یا خیر.

جاده ای به سوی 4737 درصد به 2.3 دلار صعود کرد

در سناریویی که VET قیمت بالاتری را حفظ می کند، تحلیلگر یک رالی جسورانه 131% را برای رسیدن به 0.11 دلار هدف قرار داده است. جالب توجه است که 0.11 دلار تنها اولین هدف در یک سری پیش بینی های صعودی برای VET در روند صعودی رو به رشد را نشان می دهد.

اهداف بعدی تحلیلگر پیش‌بینی می‌کند که POE به محدوده 1 دلار، به ویژه بین 0.68108 دلار و 1.05763 دلار برسد. در همین حال، اهداف قیمت سوم EGRAG بین 1.99 تا 2.3 دلار برای VET متغیر است.

با توجه به ارزش فعلی VET، رسیدن به 2.3 دلار به نرخ رشد انفجاری 4737٪ نیاز دارد. برای درک این موضوع، بالاترین قیمت دارایی 0.2782 دلار است.

اساساً، تحلیلگر استدلال می‌کند که POE می‌تواند در این فصل به قیمت‌های فوق‌العاده‌تری نسبت به چرخه بازار قبلی برسد.

جالب اینجاست که EGRAG تنها کسی نیست که این دیدگاه را دارد. تحلیلگر مشهور علی مارتینز نیز پیش بینی مشابهی را ارائه کرد و پیش بینی کرد که PEO ظرف ده ماه به بالاترین حد خود برسد.

ما را دنبال کنید بر توییتر و فیس بوک.

ابطال: این مطلب اطلاعاتی است و نباید به عنوان توصیه مالی تلقی شود. نظرات بیان شده در این مقاله ممکن است شامل نظر شخصی نویسنده باشد و منعکس کننده نظر The Crypto Basic نباشد. خوانندگان تشویق می شوند قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات کاملی انجام دهند. Crypto Basic مسئولیتی در قبال ضررهای مالی ندارد.

-تبلیغات-

منبع

نوشته‌های مشابه