تحلیل‌گر برتر می‌گوید که پایین سه‌گانه VeChain می‌تواند POE را به 1.6 دلار افزایش دهد، با استناد به مدل کلون


به گفته تحلیلگر ارشد بازار EGRAG CRYPTO که از الگوی کلون استفاده می کند، قیمت VeChain (VET) پس از تشکیل یک الگوی پایین سه گانه ممکن است به 1.6 دلار افزایش یابد.

از لحاظ تاریخی، EGRAG CRYPTO به عنوان منتشر می شود یکی از صعودی ترین در VeChain. او در آخرین تحلیل خود نشان داد که چگونه تکنیک شبیه سازی سیگنال حرکت های هیجان انگیز برای سکه را نشان می دهد.

EGRAG CRYPTO خاطرنشان کرد که تکنیک شبیه‌سازی را در یک مگا رالی قبلی در قیمت VeChain، که در نمودار همراه با فلش‌های آبی به اشتراک گذاشته شده است، اعمال کرده است.

VET چقدر می تواند پرش کند؟

اگرچه قطعی نیست، اما EGRAG CRYPTO گفت که VeChain می تواند با قیمت 1.6 دلار حرکت کند. نموداری که او به اشتراک گذاشت الگوی پایین سه گانه ای را نشان می دهد که توسط POE از دسامبر 2018 تا 2020 تشکیل شده است. POE بر این جذب ها پیروز شد و در آگوست 2020 به سطح قیمت حدود 0.0232 دلار رسید.

پس از جهش به 0.0232 دلار، VeChain عقب نشینی را تجربه کرد که باعث شد قیمت آن به 0.008926 دلار در نوامبر 2020 سقوط کند. با این حال، VET در نهایت از این اصلاح بهبود یافت و به بالاترین حد تاریخ (ATH) 0.2782 دلار رسید. در آوریل 2021.

طولانی شدن زمستان کریپتو که همراه با فاز صعودی در سال 2021 بود، قیمت VET را کاهش داد و آن را در حالت ادغام نگه داشت و به افزایش مشابه اشاره کرد. مرحله قبل از ATH همچنین یک الگوی سه گانه پایین دیگر را نشان می دهد.

در پیش بینی های EGRAG CRYPTO، سکه به سمت 0.115 دلار حرکت می کند و به دنبال آن تا 0.035 دلار کاهش می یابد. اگر این حرکت پیش‌بینی‌شده محقق شود، سکه می‌تواند پس از بازگشت از افت به 0.035 دلار، در بلندمدت به 1.6 دلار جهش کند.

– تبلیغات –

حفظ اصول اولیه

یکی از ویژگی های اساسی که می تواند از روند صعودی VET حمایت کند این است استارت آپ از دو توکن جدید B3TR و VOT3 و یک پلتفرم پایداری به نام VeBetterDAO. VeChain که به عنوان یک بلاک چین بسیار کارآمد با شیب عمیق به سمت پذیرش سازمانی طراحی شده است، مرز نوآوری را با محصولات، پتنت ها و خدمات جدید پیش می برد.

در حالی که EGRAG CRYPTO تنها تحلیلگر صعودی در VeChain نیست، پیش بینی او این است ثابت ماند طی چند ماه گذشته در زمان نگارش این مقاله، قیمت و ارزش بازار VeChain با 2.92 درصد کاهش به ترتیب به 0.04022 دلار و 2،923،159،894 دلار رسیده است.

ابطال: این مطلب اطلاعاتی است و نباید به عنوان توصیه مالی تلقی شود. نظرات بیان شده در این مقاله ممکن است شامل نظر شخصی نویسنده باشد و منعکس کننده نظر The Crypto Basic نباشد. خوانندگان تشویق می شوند قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات کاملی انجام دهند. Crypto Basic مسئولیتی در قبال ضررهای مالی ندارد.

-تبلیغات-

منبع

نوشته‌های مشابه