Bitcoin

تحلیلگر برتر می بیند که ارزش بازار بیت کوین به 2 تریلیون دلار می رسد


با افزایش قیمت بیت کوین به بالای 50000 دلار، تحلیلگر ارشد EGRAG Crypto حدس زد که بیت کوین تا سپتامبر به ارزش بازار 2 تریلیون دلار خواهد رسید.

EGRAG امروز در توییتی از علاقه مندان به ارزهای دیجیتال خواست تا برای سفر یک عمر آماده شوند زیرا او انتظار دارد بیت کوین به رشد عظیم خود در طول سال ادامه دهد.

ارزش بازار بیت کوین در ماه سپتامبر به ۲ تریلیون دلار خواهد رسید

به طور خاص، EGRAG پیش بینی می کند که ارزش بازار بیت کوین تا سپتامبر 2024 به 2 تریلیون دلار خواهد رسید.

در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین با جهش 4.12 درصدی 24 ساعته با 49922 دلار معامله می شد. ارزش بازار بیت کوین در حال حاضر 979.8 میلیارد دلار است.

بر اساس پیش‌بینی EGRAG، ارزش بازار بیت‌کوین باید طی هفت ماه آینده 104.12 درصد رشد کند تا به ارزش بازار پیش‌بینی شده 2 تریلیون دلاری خود برسد.

با ارزش بازار 2 تریلیون دلار، یک واحد بیت کوین حدود 101901 دلار ارزش دارد که 47.58 درصد از بالاترین قیمت خود یعنی 69044 دلار افزایش یافته است.

– تبلیغات –

عوامل بالقوه ای که می تواند ارزش بیت کوین را به 2 تریلیون دلار برساند

عوامل متعددی وجود دارد که می تواند به بیت کوین کمک کند تا به ارزش بازار پیش بینی شده 2 تریلیون دلاری خود برسد، از جمله نصف شدن آینده.

نصف شدن بیت کوین

انتظار می رود نصف شدن بعدی بیت کوین تا 19 آوریل 2024 اتفاق بیفتد. پس از ارتقای آتی، پاداش استخراج کنندگان بیت کوین به 3125 بیت کوین کاهش می یابد و در نتیجه به ماهیت تورم زدایی دارایی کمک می کند.

شایان ذکر است که بیت کوین در سال های 2012، 2016 و 2020 نصف شد. همانطور که رویدادهای قبلی نشان می دهد، قیمت بیت کوین معمولاً پس از هر رویداد افزایش می یابد و راه را برای رشد گسترده در بازار گسترده تر هموار می کند.

به عنوان مثال، طی آخرین هاوینگ در سال 2016، قیمت بیت کوین از زیر 10000 دلار به 69044 دلار در عرض 18 ماه افزایش یافت. بسیاری از تحلیلگران حدس می زنند که بیت کوین ممکن است افزایش قیمت مشابهی را پس از رالی آتی خود تجربه کند.

رشد تقاضا برای ETF بیت کوین

عامل دیگری که می تواند ارزش بیت کوین را در هفت ماه آینده به 2 تریلیون دلار برساند، تقاضای فزاینده برای صندوق های قابل معامله در بورس بیت کوین (ETF) در بین سرمایه گذاران سنتی است. تقاضا برای این وجوه اخیراً افزایش یافته است و از پیش بینی های اولیه فراتر رفته است.

با استناد به داده های CoinShares، Financial Times گزارش شده است دیروز که 11 صندوق بیت کوین تایید شده در اواسط ژانویه حدود 3 میلیارد دلار جریان خالص جذب کرده اند، اگرچه محصول تبدیل شده Grayscale بیش از 6 میلیارد دلار خروجی در مراحل اولیه تجارت داشته است.

از آنجایی که ETF های بیت کوین همچنان به جذب علاقه خود ادامه می دهند، کارشناسان ارزهای دیجیتال خوشبین هستند که سرمایه گذاران مالی سنتی بتوانند بخشی از سبد خود را به محصولات اختصاص دهند و در نتیجه به افزایش قابل توجه بیت کوین کمک کنند.

ما را دنبال کنید بر توییتر و فیس بوک.

ابطال: این مطلب اطلاعاتی است و نباید به عنوان توصیه مالی تلقی شود. نظرات بیان شده در این مقاله ممکن است شامل نظر شخصی نویسنده باشد و منعکس کننده نظر The Crypto Basic نباشد. خوانندگان تشویق می شوند قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات کاملی انجام دهند. Crypto Basic مسئولیتی در قبال ضررهای مالی ندارد.

-تبلیغات-

منبع

نوشته‌های مشابه