تحلیلگر برتر می گوید XRP قبل از پایان اواسط چرخه به 15 برابر می رسد


یک تحلیلگر معروف رمزارز ادعا می‌کند که XRP می‌تواند در کوتاه‌مدت قبل از اوج‌گیری این چرخه، ۱۵ برابر افزایش قیمت داشته باشد.

عملکرد تجمعی XRP در هفت روز گذشته به افت 3 درصدی تبدیل شده است و ارزش آن را 0.6186 دلار نشان می دهد. در مقیاس 30 روزه، XRP سود قابل توجه 15 درصد را حفظ می کند. در همین حال، XRP به معامله در اطراف نقاط قیمتی که در اکتبر گذشته مشاهده شد، زمانی که بازار ارزهای دیجیتال تا حد زیادی آغاز شد، ادامه می‌دهد.

با این وجود، تحلیلگران برجسته بازار معتقدند XRP برای یک حرکت کوتاه مدت تهاجمی آماده است. تحلیلگر Capt Toblerone اخیراً در مورد حرکت کوتاه مدت تهاجمی احتمالی XRP اظهار نظر کرده است.

XRP به زودی برای 15X تنظیم شد

در پست اخیر X، او ادعا کرد که XRP سود بالقوه 1500٪ را قبل از پایان چرخه در وسط ایجاد می کند.

با XRP حدود 0.6186 دلار، افزایش پانزده برابری این دارایی، قیمت آن را تقریباً 10 دلار خواهد کرد. نمودار همراه با به‌روزرسانی نشان می‌دهد که تحلیل‌گر انتظار قیمت هدف از هم‌اکنون تا جولای را دارد.

نکته قابل توجه، آخرین پست Capt Toblerone به روز رسانی ژانویه او تحلیل و بررسی، زمانی که او پیش بینی کرد که XRP تا سه ماهه دوم سال بین 2.5 تا 11 دلار معامله می شود. با این حال، تنها ده روز تا شروع سه ماهه دوم باقی مانده است و XRP حدود 0.6 دلار باقی می ماند. با این حال، تحلیلگر همچنان در چشم انداز خود برای یک رالی انفجاری برای XRP ثابت قدم است.

– تبلیغات –

آیا XRP می تواند در کوتاه مدت 1500 درصد افزایش یابد؟

همچنین، Capt Toblerone تنها تحلیلگری نیست که مشتاق یک رالی تهاجمی کوتاه مدت XRP است. جالب اینجاست که این ناظران بازار به دو دسته تقسیم می‌شوند: آن‌هایی که پیش‌بینی می‌کنند در کوتاه‌مدت تا 5 تا 10 دلار افزایش می‌یابند و آن‌هایی که محدوده هدف مشابهی را در اوج روند صعودی این چرخه پیش‌بینی می‌کنند.

به عنوان مثال، تحلیلگر جیک گیگین اخیرا بیان شده است نظر او مبنی بر اینکه هدف قیمتی 5 دلاری برای XRP در اوج این فصل صعودی واقعی است. به همین ترتیب، نیک، بنیانگذار ارزهای دیجیتال، هدفی مشابه اما جاه طلبانه تر از 10 دلار را پیشنهاد کرد، دیدگاهی که مورد توجه بسیاری قرار گرفت. دیگران در صنعت

از طرفی آنالایزرهای Dark Defender و EGRAG دارند پیشنهادی بین 5 تا 17 دلار برای XRP در هفته های آینده.

به طور قابل توجهی، منطق پشت این دیدگاه های کوتاه مدت از افزایش بالقوه XRP بیش از 1500٪ ریشه در عملکرد گذشته آن دارد. در اواخر سال 2017، XRP یک مسیر خارق‌العاده را پیش‌بینی کرد که در ژانویه به بالاترین حد خود یعنی 3.84 دلار رسید.

اساساً، این تحلیلگران بازار مشتاقانه منتظر تکرار تاریخ هستند.

ابطال: این مطلب اطلاعاتی است و نباید به عنوان توصیه مالی تلقی شود. نظرات بیان شده در این مقاله ممکن است شامل نظر شخصی نویسنده باشد و منعکس کننده نظر The Crypto Basic نباشد. خوانندگان تشویق می شوند قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات کاملی انجام دهند. Crypto Basic مسئولیتی در قبال ضررهای مالی ندارد.

-تبلیغات-

منبع

نوشته‌های مشابه