تیم Shiba Inu توضیح می دهد که چرا سرمایه گذاران در پیش فروش KNINE توکن های خود را دریافت نکردند


لوسی، رهبر بازاریابی Shiba Inu، به X (توئیتر سابق) توضیح داد که چرا سرمایه گذاران در پیش فروش KNINE توکن های خود را دریافت نمی کنند.

متخصص محتوا یک قطعه آموزشی در مورد کسب توکن و صخره در مورد توکن رسمی رسمی K9 Finance DAO، KNINE ارائه کرد.

پیش فروش KNINE

برای زمینه، برخی از سرمایه گذاران رمزارز که در اوایل سال جاری در پیش فروش KNINE شرکت کردند، شکایت کردند که هنوز توکن های خود را دریافت نکرده اند، حتی اگر توکن های پیش فروش در 31 ژانویه 2024 فروخته شدند، همانطور که توسط بنیانگذار K9 Finance Buzz فاش شد.

تیم K9 76.02 میلیارد KNINE (7.6٪ از کل عرضه) را برای پیش فروش اختصاص داد که هر توکن 0.000009 دلار قیمت داشت.

پس از پیش فروش، تیم K9 رسما KNINE را در 7 مارس منتشر کرد. برخی از سرمایه گذارانی که در پیش فروش شرکت کردند و امیدوار بودند توکن های خود را دریافت کنند، ناامید شدند و باعث طغیان های گسترده در پلتفرم های رسانه های اجتماعی شد.

لوسی وزن می کند

برای رسیدگی به شکایات، لوسی توضیح داد که چرا سرمایه گذاران پیش فروش KNINE هنوز توکن های خود را دریافت نکرده اند. او گفت که یک ترازو و دوره واگذاری به عنوان شرایط پیش فروش KNINE ضمیمه شده است.

– تبلیغات –

او توضیح داد که صخره دوره ای است که توکن به سرمایه گذارانی که در پیش فروش شرکت کرده اند تعلق نمی گیرد. پس از انقضای زمان صخره، دوره تخصیص به طور خودکار آغاز می شود. در دوره سرمایه گذاری، توکن ها در یک پیش فروش بر اساس یک دوره زمانی از پیش تعیین شده بین سرمایه گذاران توزیع می شوند.

به عنوان مثال، یک توکن با دوره سقوط شش ماهه پس از ماه ششم توزیع می شود و بسته به مدت زمان تحمیل شده توسط توسعه دهندگان، برای کسب قفل می شود.

به گفته لوسی، دلیل تحمیل مقیاس و دوره اکتساب توکن پیش فروش، تشویق تعهد بلندمدت و کاهش خطرات ناشی از دامپینگ بالقوه است. طرح D&A همچنین به عنوان ابزاری برای همسو کردن انگیزه های همه طرف ها عمل می کند.

دوره امداد و صخره KNINE

به طور خاص، لوسی اظهار داشت که KNINE دارای یک دوره سقوط 30 روزه و یک دوره 30 روزه دیگر است. لازم به ذکر است که اولین درخواست ژتون های پیش فروش KNINE 30 روز پس از دوره واگذاری انجام می شود.

داده ها توسط CryptoRank نشان می دهد که تنها 8.6٪ از KNINE، که 86 میلیارد توکن از کل عرضه را نشان می دهد، تا کنون باز شده است. قفل بعدی قرار است در 7 آوریل، دقیقا یک ماه پس از راه اندازی توکن Uniswap انجام شود.

به طور خاص، طبق داده ها، 19.38 میلیارد توکن KNINE (1.94٪ از عرضه) تا 7 آوریل باز می شود. در زمان نگارش این مقاله، KNINE با 0.000201 دلار معامله می شد که 2.133 درصد از قیمت قبلی 0.000009 دلاری خود افزایش داشت.

ابطال: این مطلب اطلاعاتی است و نباید به عنوان توصیه مالی تلقی شود. نظرات بیان شده در این مقاله ممکن است شامل نظر شخصی نویسنده باشد و منعکس کننده نظر The Crypto Basic نباشد. خوانندگان تشویق می شوند قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات کاملی انجام دهند. Crypto Basic مسئولیتی در قبال ضررهای مالی ندارد.

-تبلیغات-

منبع

نوشته‌های مشابه