جستجوهای شیبا اینو Google Trend در میان علاقه رو به رشد جهانی افزایش یافت


علاقه جستجوی Google Trend برای Shiba Inu (SHIB) در این ماه افزایش یافته است زیرا سرمایه‌گذاران خوش‌بینی مجددی در اکوسیستم memecoin نشان می‌دهند.

مطابق داده‌های جستجوی Google، محبوبیت عبارت «شیبا اینو» در یک دوره 7 روزه به 48 رسیده است، رقمی که کمی کمتر از میانگین 50 است. اگرچه محبوبیت شیبا اینو نسبت به اوج 100 مورد ثبت‌شده در 16 مارس کاهش یافته است. همچنان -بیشتر از سود نشان داده شده در 1 ژانویه است.

جدای از جستجوی Shiba Inu، جستجوهایی از “Why Shiba Inu Rise” تا “Shiba Inu High Time High” نیز اخیراً محبوبیت قابل توجهی پیدا کرده اند.

افزایش علاقه جغرافیایی به شیبا اینو

اگرچه جذابیت جهانی برای شیبا اینو وجود دارد، برخی کشورها به میزان قابل توجهی بر روند تقاضا تأثیر می گذارند.

داده های Google Trends نشان می دهد که در 3 ماه گذشته 10 کشور در رادار احساسات شیبا اینو ظاهر شده اند. این کشورها شامل پاکستان، هلند، اسلوونی، ایالات متحده آمریکا، سنگاپور، بلژیک، کانادا، سوئیس، آلمان و نیجریه هستند.

با تغییر جدول زمانی به 7 روز گذشته، روندها هلند، پاکستان، اسلوونی، کانادا و نیجریه را مسئول رونق تقاضای شیبا اینو نشان می دهد.

رکورد شخصی خود را شکست

رشد شیبا اینو که در این ماه چاپ شد، دستاوردی است که بیش از 2 سال است که دیده نشده است. قیمت این توکن در ماه گذشته بیش از 184 درصد افزایش یافته است و در این بازه زمانی از بالاترین سطح 2 سال گذشته 0.00004534 دلار عبور کرده است.

– تبلیغات –

اس افزایش قیمت و حجم ثبت شده، گمانه زنی ها مبنی بر اینکه می تواند بالاترین رکورد خود (ATH) بالای 0.000088 دلار را دوباره آزمایش کند افزایش یافت. با این حال، از آن زمان تحت یک اصلاح قرار گرفته است. پس از صعود صعودی خود در ماه مارس، شیبا اینو به رتبه دهم صعود کرد و در این روند جانشین بهمن (AVAX) شد.

اشتیاق در اکوسیستم شیبا اینو برای افزایش قیمت سطح 1 سنت بالا باقی می ماند، در حالی که پیش بینی های فعلی یک جدول زمانی چند ساله برای دستیابی به این موفقیت را برجسته می کند. در همین حال، توسعه دهندگان اکوسیستم Shiba Inu به دنبال تبدیل Shibarium، راه حل مقیاس بندی لایه 2 پروژه، به یک مرکز قرارداد هوشمند پررونق هستند که می تواند تقاضا را افزایش دهد.

ابطال: این مطلب اطلاعاتی است و نباید به عنوان توصیه مالی تلقی شود. نظرات بیان شده در این مقاله ممکن است شامل نظر شخصی نویسنده باشد و منعکس کننده نظر The Crypto Basic نباشد. خوانندگان تشویق می شوند قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات کاملی انجام دهند. Crypto Basic مسئولیتی در قبال ضررهای مالی ندارد.

-تبلیغات-منبع

نوشته‌های مشابه