داده های تاریخی نشان می دهد که شیبا اینو می تواند در این ماه سودهای دو رقمی را ثبت کند


طبق داده‌های CryptoRank، شیبا اینو می‌تواند در آوریل 2024 شاهد افزایش دو رقمی باشد.

مارس 2024 یک ماه فراموش نشدنی برای سرمایه گذاران کریپتو بود، زیرا آنها شاهد افزایش قابل توجه قیمت دارایی های مورد علاقه خود بودند. جالب اینجاست که شیبا اینو در رالی اخیر اوایل این ماه شرکت کرد زیرا قیمت آن در 5 مارس به حدود 0.000045 دلار رسید.

اگرچه شیبا اینو به 0.000030 دلار سقوط کرد، اما از ابتدای ماه جاری تاکنون 115 درصد افزایش یافته است.

عملکرد تاریخی شیبا اینو حاکی از افزایش 13.7 درصدی SHIB در ماه آینده است

با نزدیک شدن به پایان ماه مارس، سرمایه گذاران Shiba Inu کنجکاو هستند تا بدانند چه چیزی برای SHIB در ماه آوریل در انتظار است. داده های تاریخی از پلتفرم محبوب تحلیل رمزنگاری CryptoRank نشان می دهد که ماه آوریل ثروت های متفاوتی را برای سرمایه گذاران Shiba Inu ارائه می دهد.

به طور خاص، Shiba Inu دارای میانگین بازدهی 13.7٪ است. در مقابل، میانگین بازده SHIB در -6.47 درصد تعیین شد. CryptoRank با تجزیه و تحلیل عملکرد Shiba Inu در آوریل 2021، 2022 و 2023 به این اعداد دست یافت.

لازم به ذکر است که Shiba Inu در آوریل 2021 عملکرد قابل توجهی داشت، زمانی که SHIB جهش خیره کننده 69.4٪ داشت. با این حال، شیبا اینو نتوانست چنین موفقیتی را در آوریل 2022 و آوریل 2023 تکرار کند، زیرا به ترتیب 22 درصد و 6.41 درصد کاهش یافت.

توجه به این نکته ضروری است که عملکرد تاریخی یک دارایی حرکت آتی قیمت آن را تضمین نمی کند. علاوه بر این، شیبا اینو تنها برای مدت کوتاهی وجود داشته است، و توکن با مضمون سگ را با حجم نمونه محدودی برای چنین تحلیلی باقی می‌گذارد.

– تبلیغات –

عوامل بالقوه ای که می تواند بر قیمت SHIB تأثیر بگذارد

عواملی مانند نوسانات بازار و رویدادهای اجتماعی-اقتصادی نیز می توانند نقش مهمی در تعیین عملکرد شیبا اینو در ماه آوریل ایفا کنند.

به طور کلی، سرمایه گذاران کریپتو انتظار دارند که آوریل یک ماه صعودی برای بازار گسترده تر باشد. این به این دلیل است که رویداد نصف شدن بیت کوین که مدت ها انتظارش را می کشید، قرار است در اواسط تا اواخر آوریل رخ دهد. باید دید که آیا رویداد نصف شدن تاثیر مثبتی بر قیمت SHIB در ماه آوریل خواهد داشت یا خیر.

ابطال: این مطلب اطلاعاتی است و نباید به عنوان توصیه مالی تلقی شود. نظرات بیان شده در این مقاله ممکن است شامل نظر شخصی نویسنده باشد و منعکس کننده نظر The Crypto Basic نباشد. خوانندگان تشویق می شوند قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات کاملی انجام دهند. Crypto Basic مسئولیتی در قبال ضررهای مالی ندارد.

-تبلیغات-منبع

نوشته‌های مشابه