داده ها نشان می دهد که با وجود کاهش 0.000045 دلاری، Shiba Inu بهتر از BTC و ETH YTD عمل می کند.


داده‌های بازار تأیید می‌کند که Shiba Inu (SHIB) یکی از بزرگ‌ترین افزایش‌ها را در سال جاری به ثبت رسانده است که از ابتدای سال تاکنون از پادشاهان بازار بیت‌کوین (BTC) و اتریوم (ETH) پیشی گرفته است.

سرمایه گذاران عمدتا متمرکز بر بیت کوین در برابر پس‌زمینه روند صعودی بازار به دلیل رشد پایدار و موقعیت بزرگترین دارایی ارز دیجیتال. اتریوم نیز توجه قابل توجهی را به خود جلب کرده است و اکثر آلتکوین های دیگر را در پس زمینه باقی می گذارد.

بیت کوین و اتریوم 67% و 68% YTD افزایش یافته اند

با این حال، داده ها نشان می دهد که Shiba Inu در واقع بسیار بهتر از این دو دارایی عمل می کند، حتی اگر چندان مورد توجه قرار نگیرد. بیت کوین بالاترین رکورد قبلی خود را شکست و در محدوده کشف قیمت قرار گرفت و چندین نقطه مقاومت بالای 70000 دلار را شکست.

با این حال، با وجود ثبت رکوردهای جدید تاریخ، بیت کوین بهترین عملکرد سال تا به امروز نبوده است. لازم به ذکر است که بیت کوین سال را با قیمت 42,283 دلار آغاز کرد. این دارایی به قیمت فعلی خود 70,696 دلار جهش کرده است که در سال جاری 67 درصد افزایش داشته است.

به همین ترتیب، اتریومکه سال را با 2281 دلار آغاز کرد، عملکرد قیمتی قابل توجهی را به ثبت رساند و از چندین سطح مقاومت بالا رفت و در زمان انتشار با قیمت 3844 دلار معامله شد. با این قیمت فعلی، ETH در سال جاری کمی بهتر از BTC عمل کرده است و 68.5٪ YTD افزایش یافته است.

Shiba Inu با 209٪ افزایش سالانه عملکرد بهتری دارد

جالب اینجاست که به نظر می رسد شیبا اینو امسال بسیار بهتر از این دو دارایی عمل کرده است. SHIB در اوایل سال جاری با قیمت 0.00001036 دلار تغییر کرد و تلاش کرد موقعیت خود را تثبیت کند. بالاتر از سطح 0.00001 دلار. این دارایی اکنون با قیمت 0.00003203 دلار معامله می شود که نشان دهنده جهش عظیم 209 درصدی YTD است.

این نشان می دهد که اگرچه شیبا اینو به اندازه بیت کوین یا اتریوم برای محدوده قیمتی خود شناخته نشده است، دارایی کریپتو در سال جاری عملکرد بهتری نسبت به این دو دارایی داشته است. لازم به ذکر است که ظهور شیبا اینو در سال جاری در مدت زمان کوتاهی از 26 فوریه تا 5 مارس رخ داد.

– تبلیغات –

این ارز دیجیتال در ابتدا به 0.00004567 دلار به بالاترین سطح در 27 ماه گذشته رسید که نشان دهنده افزایش 340 درصدی از سال تا به امروز بود. با این حال، SHIB از آن زمان سقوط کرده است از آن اوج، اصلاح برخی از دستاوردهای روند صعودی قبلی. علیرغم اصلاح، این دارایی همچنان شاهد سودهای بیشتر از بیت کوین است.

یکی از دلایل اصلی که Shiba Inu توجه زیادی را برای عملکرد خود جلب نکرده است به این دلیل است که هنوز 176٪ از عقب نشینی ATH 2021 خود فاصله دارد، در حالی که بیت کوین از اوج صعودی قبلی خود جهش کرده و به رکوردهای جدید ادامه داده است.

با این حال، تحلیلگران بازار این را دلیل اصلی انتظار جهش های قابل توجه بیشتر قیمت ها ذکر کردند، زیرا نشان می دهد شیبا اینو هنوز فضای بیشتری برای رشد دارد. در نتیجه، پیش‌بینی‌های قیمت افزایشی را پیش‌بینی می‌کنند قلمرو 0.01 دلاری تحقق یافته اند.

ابطال: این مطلب اطلاعاتی است و نباید به عنوان توصیه مالی تلقی شود. نظرات بیان شده در این مقاله ممکن است شامل نظر شخصی نویسنده باشد و منعکس کننده نظر The Crypto Basic نباشد. خوانندگان تشویق می شوند قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات کاملی انجام دهند. Crypto Basic مسئولیتی در قبال ضررهای مالی ندارد.

-تبلیغات-منبع

نوشته‌های مشابه