GAMESTOP 4 MILLION RAISED

درخشش بیشتری نسبت به دیگر غول های رمزنگاری دارد


از آنجایی که چشم انداز کریپتو برای یک رویداد لرزه ای آماده می شود، تایید بیت کوین نقطه ای (BTC) برای صندوق های سرمایه گذاری قابل معامله (ETF) به عنوان دومین رویداد بزرگ سال 2024 پس از مدت ها انتظار نصف شدن بیت کوین به نظر می رسد. در میان بازاری که اصلاحات مکرر و احساسات نزولی را تجربه می کند، قیمت ستاره آلت کوین اتریوم (ETH) اخیراً شاهد جهش 3 درصدی بود که نشان دهنده پتانسیل در فضای کریپتو بود.

در مقابل این پس‌زمینه پویایی بازار، ما به فرصت‌های هیجان‌انگیز ارائه‌شده توسط آن می‌پردازیم میم های GameStop (GSM). این سکه امیدوارکننده در حال حاضر با تضمین قیمت چشمگیر 4 میلیون دلاری در مرحله پیش از خود جلب توجه کرده است.

ژانویه 2024 ETF بیت کوین را برای تایید آماده کنید

تایید صندوق های قابل معامله در بورس بیت کوین نقطه ای آینده در مسیر تبدیل شدن به دومین رویداد بزرگ سال 2024 پس از نصف شدن بیت کوین قرار دارد. جیمز سیفرت، تحلیلگر ETF بلومبرگ، پیشنهاد می‌کند که فرآیند فهرست‌بندی ممکن است با وجود تایید SEC از ETF بیت کوین نقطه‌ای طولانی‌تر شود. فهرست را می توان تا قبل از پایان ژانویه یا آغاز فوریه 2024 انتظار داشت.

قیمت اتریوم جهش 3 درصدی را تجربه می کند.

بازار کریپتوکارنسی به طور مداوم دستخوش اصلاحات ارزشی شده است، که نشان دهنده احساسات بسیار صعودی است. قابل ذکر است که آلت کوین محبوب اتریوم در روز گذشته جهش 3 درصدی را تجربه کرد.

در یک بازه زمانی کوتاه، قیمت اتریوم در محدوده 2550 تا 2660 دلار در نوسان بود. با وجود چندین تلاش، حرکت صعودی غالب شد و منجر به جهش قابل توجه 14 درصدی شد. با این حال، این افزایش کوتاه مدت بود زیرا سکه با مقاومت روبرو شد و با رد مواجه شد. متعاقباً، قیمت ETH تحت تأثیر نزولی قرار گرفت که بیش از یک هفته ادامه داشت.

GameStop Memes Coin: یک حروف به ارزش 4 میلیون دلار

در میان هیاهویی که پیرامون ETF اسپات بیت کوین و نوسان قیمت اتریوم وجود دارد، GameStop Memes Coin به عنوان چراغی برای موفقیت ظاهر شده است و به فروش چشمگیر 4 میلیون دلاری از پیش فروش خود می بالد. میم های GameStop که ریشه در روحیه سرکشی که جنبش GameStop را تقویت می کند، نمادی از مقاومت در برابر سیستم های سنتی است که اغلب مردم عادی را به حاشیه می برند. پذیرش GameStop Memes علاوه بر اینکه یک توکن سرمایه گذاری ساده است، به معنای تأیید جهان بینی است که هنجارهای ثابت را به چالش می کشد.

فراتر از طنز و الگوهای رفتاری، GameStop Memes قصد دارد جامعه خود را با ارائه منابع و دانش برای حرکت در چشم انداز مالی توانمند کند. هدف GSM القای اعتماد به هر عضو، ارتقاء سواد مالی و استقلال است. GSM با ترکیب امور مالی با شوخ طبعی، سرمایه گذاری را در دسترس تر و لذت بخش تر می کند. این فراتر از یک رمز ارز است. این به عنوان یک چراغ راهنما برای کسانی است که از امور مالی دموکراتیک، لذت بخش و در دسترس حمایت می کنند.

– تبلیغات –

ردیف پایین

با نزدیک شدن به آستانه سال 2024، حوزه ارزهای رمزپایه پر از انتظار است. تصویب قریب الوقوع یک ETF بیت کوین یک لایه هیجان را به یاد می آورد که یادآور نصف شدن تاریخی بیت کوین است. کاهش اخیر اتریوم باعث بازتاب احساسات گسترده تر بازار شده است.

در مقابل این ملاحظات، GameStop Memes به عنوان یک رقیب روشن ظاهر می شود و به سرمایه گذاران فرصتی منحصر به فرد برای حضور در یک ستاره در حال ظهور در صورت فلکی رمزنگاری ارائه می دهد. در این چشم‌انداز پویا که فرصت‌ها فراوان است و روایت رمزنگاری در حال تکامل است، در زمانی که GSM هنوز در مرحله پیش‌فروش است، روی GSM سرمایه‌گذاری کنید.

به پیش فروش گیم استاپ میم بپیوندید:

سایت اینترنتی

توییتر

تلگرام

ما را دنبال کنید بر توییتر و فیس بوک.

ابطال: این مطلب اطلاعاتی است و نباید به عنوان توصیه مالی تلقی شود. نظرات بیان شده در این مقاله ممکن است شامل نظر شخصی نویسنده باشد و منعکس کننده نظر The Crypto Basic نباشد. خوانندگان تشویق می شوند قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات کاملی انجام دهند. Crypto Basic مسئولیتی در قبال ضررهای مالی ندارد.

-تبلیغات-

منبع

نوشته‌های مشابه