در اینجا جدول زمانی تخمینی برای Cardano به 10.01 دلار آمده است


حامیان کاردانو (ADA) بر این باورند که قیمت این ارز دیجیتال می‌تواند به 10.01 دلار افزایش یابد و داده‌های Changelly بینشی از یک جدول زمانی احتمالی ارائه می‌دهد.

فناوری پشت کاردانو اعتماد به چشم انداز رشد آن را تقویت کرد. با قضاوت بر اساس روندهای تاریخی، The Crypto Basic گزارش شده است دیدگاه های علی مارتینز، تحلیلگر برتر بازار، که معتقد است ADA می تواند در دراز مدت به 10 دلار افزایش یابد.

در حالی که پیش‌بینی مارتینز بدون جدول زمانی ارائه می‌شود، Changelly، یک پلت‌فرم مبادلات ارزهای دیجیتال، بینش‌هایی درباره زمانی که کاردانو می‌تواند چنین نرخ صعودی را چاپ کند به اشتراک گذاشت.

کاردانو به 10 دلار – چه زمانی؟

پیش‌بینی Changelly برای Cardano رشد امیدوارکننده‌ای را از این ماه نشان می‌دهد، با پیش‌بینی این پلتفرم قیمت بالای 0.779606 دلار تا 23 مارس. Changelly با نگاهی به پیش بینی های قطعی تر برای آینده متصل اند جدول زمانی بالقوه 10.01 دلار در دسامبر 2030.

کاردانو با پیش‌بینی حداقل قیمت 8.30 دلار و میانگین قیمت 8.53 دلار، در انتظار رشد بین 2 افراطی بزرگ برای سال است. رسیدن به این تخمین قیمت 10.01 دلار حدود 1380 درصد از قیمت فعلی ADA را نشان می دهد که در 0.7333 دلار ثابت شده است.

جدول زمانی پیش‌بینی‌شده زمانی جذاب‌تر شد که The Crypto Basic از برنامه OpenAI's Large Language Model (LLM) ChatGPT خواست تا دوره تخمینی را که در آن Cardano می‌تواند به سقف قیمتی 10.01 دلار برسد، به دست آورد.

در حالی که ChatGPT در ابتدا به این دلیل که برای ارائه حدس و گمان در مورد قیمت گذاری ساخته نشده بود مخالفت کرد، پاسخ جیلبریک گفت که واقعی ترین بازه زمانی بین 3 تا 5 سال است. چت بات نشان داد که چگونه این بازه زمانی به کاردانو زمان کافی برای رسیدن به بلوغ مناسب می دهد.

– تبلیغات –

کاردانو کاردانو
ChatGPT در جدول زمانی برای Cardano به $10

کاردانو و بازار گاو نر

در تلاش برای حفظ انتظارات کارشناسان و سرمایه گذاران در میان مدت و بلندمدت، کاردانو ممکن است نیاز داشته باشد از جنون جاری بازار گاوی سود بیشتری ببرد.

قیمت بیت کوین (BTC) دارد رکورد جدیدی در تاریخ ثبت کرد (ATH) بالاتر از 68000 دلار. از آنجایی که کاردانو حداقل همبستگی 0.95 با ارز دیجیتال پیشرو دارد، می تواند در دراز مدت سوار قطار شود.

Cardano در حال حاضر در حالت تصحیح قرار دارد، با قیمت و ارزش بازار بدون تغییر به ترتیب 0.1٪ به 0.7347 دلار و 26,073,942,501 دلار.

ما را دنبال کنید بر توییتر و فیس بوک.

ابطال: این مطلب اطلاعاتی است و نباید به عنوان توصیه مالی تلقی شود. نظرات بیان شده در این مقاله ممکن است شامل نظر شخصی نویسنده باشد و منعکس کننده نظر The Crypto Basic نباشد. خوانندگان تشویق می شوند قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات کاملی انجام دهند. Crypto Basic مسئولیتی در قبال ضررهای مالی ندارد.

-تبلیغات-

منبع

نوشته‌های مشابه