Altcoins

در اینجا شش ارز دیجیتال زیر 0.01 دلار برای خرید در این هفته وجود دارد


در حالی که بیت کوین (BTC) در بازار کریپتو در مرکز قرار گرفته است، چندین آلت کوین ارزان زیر 0.01 دلار، از جمله Shiba Inu (SHIB) و Terra Classic (LUNC) عملکرد قابل توجهی داشته اند.

بازار گسترده‌تر کریپتو شاهد رونق مجدد بوده است که توسط افزایش بیت کوینمنجر به افزایش 20 درصدی از 5 فوریه شده است. در نتیجه، از دست دادن تمرکز بر سایر ارزهای دیجیتال آسان می شود زیرا ارز دیجیتال ممتاز صفحه اول را اشغال می کند.

این گزارش تمرکز را بر روی شش آلتکوین معطوف کرده است که در حال حاضر زیر قیمت 0.01 دلار معامله می شوند که انعطاف پذیری قابل توجهی را در طول روند نزولی بازار از خود نشان داده اند و در بحبوحه بهبود بازار، با احساسات صعودی همراه با تحولات اکوسیستم مربوطه خود، نویدبخشی را نشان می دهند.

Terra Classic (LUNC)

فروپاشی Terra Classic در طی انفجار Terra مه 2022 سرمایه‌گذاران زیادی را ویران کرد. با این حال، این سقوط همچنین باعث شد که پروژه به سمت مدلی مبتنی بر جامعه حرکت کند، زیرا اعضای جامعه مسئولیت حمایت از تلاش‌های جوان‌سازی را بر عهده گرفتند.

این تلاش ها تا کنون ادامه داشته و منجر به تشکیل گروه های توسعه ای مانند گروه کاری مشترک L1 (L1JTF). علاوه بر این، جامعه از کمپین سوختگی با هدف کاهش قابل توجه عرضه گسترده LUNC در گردش حمایت می کند.

تا زمان انتشار، کمپین رایت منجر به سوزاندن 98.8 میلیارد توکن شده است هدف رسیدن به مرز 100 میلیارد به زودی. جامعه از چندین ابتکار برای حمایت از سوختگی ها حمایت می کند، زیرا این دارایی هنوز 5.78 تریلیون توکن در گردش دارد.

علاوه بر این، مکانیسم سهام نیز تلاش دیگری برای کاهش عرضه است. تعداد توکن های شرط بندی شده در 12 فوریه شاهد کاهش شدید از 1.03 تریلیون به 1.02 تریلیون بودیم. با این حال، این رقم همچنان در حال افزایش است و در حال حاضر به 1.024 تریلیون رسیده است.

– تبلیغات –

در همین حال، LUNC در حال تلاش برای حفظ بالای آستانه 0.00013 دلار در میان آخرین اصلاحات بازار است. این توکن همچنان برخی از سودهای خود را حفظ کرده است، در زمانی که بیت کوین بیش از 1 درصد کاهش یافته است، 2.74 درصد افزایش یافته است. LUNC در حال حاضر با قیمت 0.00012959 دلار معامله می شود، با پتانسیل ثبت سودهای قابل توجه در میان توسعه اکوسیستم.

بیت تورنت (BTT)

بیت تورنت کوین (BTT) شبکه بیت تورنت را تقویت می کند، یک پلت فرم اشتراک فایل همتا به همتا متعلق به تاج و تخت جاستین سان. شبکه BitTorrent شرکت کنندگان شبکه BTT را تشویق می کند تا فایل ها را به اشتراک بگذارند و سرعت دانلود را افزایش دهند.

BTT که ارتباط نزدیکی با پروژه ترون دارد، اغلب به رشد صعودی اطراف ترون واکنش مثبت نشان می دهد. به عنوان مثال، BTT در 15 فوریه پس از سوختگی تا 12 درصد افزایش یافت تی آر ایکستوکن بومی شبکه ترون.

BTT در حال حاضر از 7 فوریه 28 درصد افزایش یافته است و آن را به یکی از بزرگترین ذینفعان افزایش اخیر بازار تبدیل کرده است. این توکن اخیراً نویدهای فوق‌العاده‌ای را نشان داده است و پیشرفت‌های صعودی مانند BTIP-51 آینده، که هدف آن ادغام ابرداده فایل در بلاک چین است، می‌تواند به روند صعودی آن بیافزاید.

BTT در حال حاضر با قیمت 0.00000103 دلار معامله می شود که در 24 ساعت گذشته 1.90 درصد کاهش داشته است. این توکن پس از یک جهش عظیم به مقاومت 0.00000112 دلار در 15 فوریه در بحبوحه سوخت TRX شاهد اصلاح شدیدتری بود.

شیبا اینو (SHIB)

شیبا اینو به دلیل حمایت قابل توجه جامعه، به عنوان یکی از برجسته ترین دارایی های اصلی شناخته شده است.

پروژه شیبا اینو که توسط شخصیت ناشناس ریوشی ایجاد شده است، با تلاش‌های تحت رهبری جامعه به طور مداوم پذیرش آن را ترویج می‌کند.

توسعه اکوسیستم Shiba Inu نیز به این پذیرش کمک کرده است، با تیمی از توسعه دهندگان به رهبری نام مستعار Shytoshi Kusama که دائماً چندین ابتکار را معرفی می کنند. Shibarium، پروتکل لایه 2 Shiba Inu، یکی از این ابتکارات است.

شیباریوم اخیراً توجه زیادی را به خود جلب کرده است و تعداد تراکنش های روزانه بیش از 1 میلیون تراکنش را به خود اختصاص داده است که در مجموع 353 میلیون تراکنش انجام شده است. Shibarium از 70% کارمزدهای اصلی تراکنش برای سوزاندن SHIB و کمک به کاهش تورم آن استفاده می کند.

در نتیجه، پذیرش بیشتر شیباریوم منجر به سوختگی بیشتر SHIB و تشدید اقدامات قیمتی می شود. تیم اکوسیستم همچنین تلاش می کند تا پیشرفت هایی مانند SHIB Metaverse، SHIB Identity و ShibaSwap 2.0 را معرفی کند.

تمام این ابتکارات بر شیبا اینو، نشانه اصلی متمرکز شده است که به دنبال تقویت پذیرش آن و افزایش تقاضا است. این دارایی در حال حاضر با قیمت 0.00000964 دلار معامله می شود که در 24 ساعت گذشته 2.3 درصد کاهش داشته است. SHIB به دنبال استفاده از پشتیبانی 0.00000941 دلار است تا به سمت 0.00001 دلار حرکت کند.

eCash (XEC)

پول نقد الکترونیکی (XEC) یک ارز دیجیتال است که برای عملکرد سریع و مقیاس پذیر از ارز الکترونیکی طراحی شده است. این یک تکرار پیشرفته از بیت کوین کش ABC (BCHA)، فورکی از بیت کوین و بیت کوین کش (BCH) است. eCash ادعا می کند که بهترین ویژگی های بیت کوین و بیت کوین کش و پروتکل اجماع Avalanche را یکپارچه می کند.

این دارایی اخیراً به افزایش قابل توجهی ادامه داده است و آن را به بهترین انتخاب برای ناظران بازار در روند صعودی آینده تبدیل کرده است. علاوه بر این، نصف شدن نقدی الکترونیکی بعدی است برنامه ریزی شده در ماه آوریل و در راستای نصف شدن بیت کوین اتفاق می افتد.

انتظار می‌رود این رویداد بیشتر از اقدامات قیمتی eCash حمایت کند، زیرا همزمان با دوره‌ای است که تحلیل‌گران بازار انتظار دارند بازار ارزهای دیجیتال یک روند صعودی گسترده‌تر داشته باشد. eCash در حال حاضر با قیمت 0.00003317 دلار معامله می شود و در انتظار رشد بعدی بازار برای بازیابی سطح 0.000035 دلار است.

سیاکین (SC)

شبکه Sia ذخیره‌سازی ابری غیرمتمرکز را با این امکان را برای کاربران فراهم می‌کند که ظرفیت هارد دیسک استفاده نشده خود را به افراد نیازمند اجاره دهند. این یک شبکه همتا به همتا را ایجاد می کند که هم میزبان داده ها و هم مستاجران را شامل می شود.

سیاکین (SC) خدمت به عنوان یک توکن بومی در شبکه Sia که برای تراکنش های مربوط به قراردادهای ذخیره سازی و هزینه های شبکه استفاده می شود. از آنجایی که تیم پشت بلاک چین به تلاش برای توسعه بیشتر ادامه می دهد، Siacoin آماده است تا از این ابتکارات بهره مند شود.

سیاکین یکی از بزرگترین برندگان در رالی اخیر بازار بوده است. ارزش فعلی توکن 0.01277 دلار نشان دهنده افزایش 53.4 درصدی نسبت به قیمت آن در 8 فوریه است که نشان می‌دهد در بازار گسترده‌تر عملکرد بهتری دارد. SC اخیرا قبل از تکرار به بالاترین سطح 22 ماهه 0.014000 دلار رسیده است. این توکن همچنان در این ماه 49 درصد افزایش دارد.

SATS (1000 SATS)

SATS (1000SATS) یک توکن BRC-20 است که به آن ادای احترام می کند ساتوشی ناکاموتو، خالق نام مستعار بیت کوین. این دارایی به عنوان یک میم کوین توسط یک تیم ناشناس ایجاد شد و نام آن از ساتوشی، کوچکترین واحد بیت کوین، گرفته شده است.

SATS علیرغم جایگاهش به عنوان یک میم کوین، توجه سرمایه گذاران را به خود جلب کرده است و باعث شد تا دسامبر گذشته در Binance فهرست شود. با هجوم تقاضا به بازار، دارایی در آن ثبت 170 درصد افزایش یافت. این اتفاق نشان دهنده تمایل توکن به افزایش سریع است.

SATS در حال حاضر روند عمومی بازار را کاهش می دهد و در زمانی که بیت کوین همراه با اکثر توکن های اصلی کاهش یافته است، 2.36 درصد افزایش یافته است. این دارایی در حال حاضر با قیمت 0.0005223 دلار معامله می شود که اخیراً از حمایت 0.0004977 دلار برگشته است.

ما را دنبال کنید بر توییتر و فیس بوک.

ابطال: این مطلب اطلاعاتی است و نباید به عنوان توصیه مالی تلقی شود. نظرات بیان شده در این مقاله ممکن است شامل نظر شخصی نویسنده باشد و منعکس کننده نظر The Crypto Basic نباشد. خوانندگان تشویق می شوند قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات کاملی انجام دهند. Crypto Basic مسئولیتی در قبال ضررهای مالی ندارد.

-تبلیغات-

منبع

نوشته‌های مشابه