Pullix PLX PR 2024

سرمایه گذاران برای خرید توکن های Pullix (PLX) با پایان پیش فروش عجله دارند


در میان پروژه های متعدد پیش فروش موجود در بازار، یکی از پروژه هایی که توجه جامعه ارزهای دیجیتال را به خود جلب کرده است Pullix است. سرمایه‌گذاران در حال حاضر در حال تلاش برای خرید توکن‌های باقی‌مانده در پیش‌فروش Pullix هستند، زیرا آخرین مرحله پیش‌فروش آن به پایان می‌رسد. بیایید دلیل این عجله و اینکه چرا PLX Pullix بهترین شده است را دریابیم بهترین سکه برای سرمایه گذاری.

پیش فروش Pullix بیش از 8 میلیون دلار سرمایه جذب می کند

توکن PLX Pullix از زمان آغاز به کار خود شاهد افزایش بیش از 150 درصدی بوده است ICO کریپتو. این پروژه در حال حاضر با قیمت 0.14 دلار معامله می شود و بیش از 8,778,121 دلار سرمایه جذب کرده است که نشان دهنده علاقه شدید سرمایه گذاران است.

اکنون پیش فروش توکن Pullix با حجم فروش توکن 5,160,924 توکن PLX در هشتمین و آخرین مرحله خود است که به این معنی است که تنها 48.4 درصد برای خرید در دسترس است، بنابراین برای معامله گران و سرمایه گذاران برای پیوستن به این فوریت ایجاد می شود. ICO کریپتو اکنون.

در همین حال، توییت اخیر این غول پلتفرم نشان داد که برای افرادی که اکنون به پیش فروش می پیوندند، 20 درصد پاداش وجود دارد. دور جایزه رسما با راه اندازی توکن $PLX در تاریخ 4 مارس و 7 مارس در Uniswap و BitMart Exchange به پایان می رسد.

مدت کوتاهی پس از پایان پیش فروش، انتشار اولیه توکن 25٪ برای همه شرکت کنندگان پیش فروش در 28 مارس انجام خواهد شد. سپس سرمایه گذاران سه ایردراپ اضافی دریافت می کنند که هر کدام 25 درصد از موجودی PLX دلاری آنها را تشکیل می دهد که برای 28 آوریل، 28 می و 28 ژوئن برنامه ریزی شده است.

پروژه Pullix (PLX).

پولیکس (PLX) یک پروژه جدید DeFi است که با ترکیب بهترین ویژگی های صرافی های متمرکز (CEX) و غیرمتمرکز (DEX) در یک صرافی ترکیبی محبوبیت پیدا کرد. علاوه بر معاملات ارزهای دیجیتال، پولیکس به دلیل پشتیبانی از شاخص ها، سهام، ارز، کالاها و ETF ها از یک حساب واحد شناخته شده است.

با توجه به حجم معاملات روزانه 6.6 تریلیون دلاری و 204 میلیارد دلاری در بازارهای فارکس و کریپتو، پولیکس از همه این سرمایه گذاران و همچنین معامله گرانی برخوردار است که مشتاق تحقق امکانات گسترده این دو بخش هستند.

– تبلیغات –

علاوه بر این، PLX را می توان از طریق یک مکانیسم اشتراک درآمد منحصر به فرد با قرار دادن و نگه داشتن توکن ها به دست آورد. بنابراین، یکی از بهترین سکه ها برای سرمایه گذاری در حال حاضر توکن PLX است. این باعث شد پولیکس تبدیل شود بهترین پروژه DeFi برای درآمد غیرفعال

علاوه بر این، می‌توانید روی سرعت معاملات فوری و سریع که هم برای معامله‌گران مبتدی و هم برای معامله‌گران با تجربه مناسب است، همراه با کاهش هزینه‌های تراکنش حساب کنید.

علاوه بر قابلیت‌های ذکر شده، Pullix کشاورزی بازده، تجارت به کمک هوش مصنوعی، نقل و انتقال ارز متقابل و شرط‌بندی را نیز ارائه می‌دهد. این ویژگی های پیشرفته برای جذابیت بیشتر Pullix برای بخش های مختلف گنجانده شده است.

افکار نهایی

از این گذشته، پیش فروش Pullix نشان داد که بسیاری از مردم مشتاق هستند تا مبادلات ترکیبی را در آغوش بگیرند تا کاربران بتوانند به دارایی های رمزنگاری و سنتی دسترسی داشته باشند. علاوه بر این، سرمایه گذاران سنتی از زمان تصویب ETF بیت کوین در ژانویه به طور پیوسته در بازار کریپتو سرمایه گذاری می کنند.

در نتیجه، نیاز به یک پلتفرم معاملاتی همه‌جانبه توسط میلیون‌ها کاربر که به طور همزمان به ETF، فارکس و ارز دیجیتال علاقه دارند، شکل گرفته است. پس از اولین بازی خود، پولیکس می تواند تبدیل شود بهترین پروژه DeFi در بازار کریپتو با پایان یافتن پیش فروش، این فرصتی است برای برداشتن اولین قدم به سمت چیز بزرگ بعدی.

از پولیکس دیدن کنید

به جوامع پولیکس بپیوندید

سلب مسئولیت: این بیانیه مطبوعاتی توسط مشتری ارائه شده است. مسئولیت محتویات، کیفیت، دقت، محصولات، تبلیغات یا سایر مطالب موجود در این صفحه به عهده مشتری است. خوانندگان باید قبل از هر اقدامی در رابطه با مطالب موجود در این صفحه، تحقیقات خود را انجام دهند. کریپتو بیسیک مسئولیتی در قبال صحت اطلاعات و هرگونه خسارت یا ضرر ناشی از استفاده یا اتکا به هر گونه محتوا، کالا یا خدمات ذکر شده در این مقاله مطبوعاتی ندارد.

لطفاً توجه داشته باشید که The Crypto Basic هیچ محتوا یا محصولی را در این صفحه تأیید یا پشتیبانی نمی کند. اکیداً به خوانندگان توصیه می شود قبل از اقدام بر روی هر گونه اطلاعات ارائه شده در اینجا تحقیق خود را انجام دهند و مسئولیت کامل تصمیمات خود را بپذیرند. این مقاله را نباید توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفت.

ما را دنبال کنید بر توییتر و فیس بوک.

ابطال: این مطلب اطلاعاتی است و نباید به عنوان توصیه مالی تلقی شود. نظرات بیان شده در این مقاله ممکن است شامل نظر شخصی نویسنده باشد و منعکس کننده نظر The Crypto Basic نباشد. خوانندگان تشویق می شوند قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات کاملی انجام دهند. Crypto Basic مسئولیتی در قبال ضررهای مالی ندارد.

-تبلیغات-

منبع

نوشته‌های مشابه