Shiba Inu

شیبا اینو هشدار جدیدی صادر می کند


تیم اکوسیستم Shiba Inu هشدار مهم دیگری را صادر می کند زیرا کلاهبرداران تلاش می کنند تا سرمایه گذاران ناآگاه را پس از راه اندازی SHEboshi، یک توکن DN404 کلاهبرداری کنند.

لوسی مدیر بازاریابی Shiba Inu امروز در یک پست X به صاحبان SHIB هشدار داد که مراقب کلاهبرداران باشند.

ایردراپ رسمی وجود ندارد

کارشناس باتجربه بازاریابی، که معمولاً روندهای جامعه شیبا اینو را دنبال می کند، هشدار داد که این تیم یک کمپین ایردراپ مداوم ندارد.

ظاهراً اشرار یک کمپین تقلبی تقلبی راه اندازی کرده اند تا از سرمایه گذاران ناآگاه شیبا اینو کلاهبرداری کنند.

لازم به ذکر است که لوسی تاکید کرد که هرگونه ایردراپ فعلی در اکوسیستم شیبا اینو تله ای است که برای سرقت دارایی های کاربران طراحی شده است.

نکات ایمنی

علاوه بر این، رهبر برجسته بازاریابی نکات ایمنی را برای ایمن نگه داشتن کاربران به اشتراک گذاشت. به گفته لوسی، دارندگان توکن اکوسیستم شیبا اینو همیشه باید از کانال‌های رسمی تلگرام و دیسکورد دیدن کنند تا بررسی کنند که هر لینک هدایایی که در X ارسال می‌شود از طرف تیم است.

در همین حال، او پیوندی به حساب رسمی SHEboshi در پلتفرم X به اشتراک گذاشت تا کاربران را به روز نگه دارد.

– تبلیغات –

هشدار اخیر او در مورد هدایای جعلی در اکوسیستم شیبا اینو نیز از همین روست پیام او دیروز را در X به اشتراک گذاشت.

لوسی ضمن استقبال از رشد اخیر شیبا اینو، از جامعه خواست که مراقب کلاهبرداری ها باشند. به گفته لوسی، قبل از سرمایه گذاری در یک پروژه رمزنگاری که کاربران را ملزم می کند کیف پول خود را به یک پلتفرم مرتبط کنند، دقت لازم را انجام دهید.

شیبا اینو کلاهبرداری بالقوه را شناسایی می کند

تیم Shiba Inu ثابت کرده است که از کلاهبرداران جلوتر است زیرا آنها دائماً برای محافظت از اعضای جامعه هشدار می دهند.

دیروز، حساب رسمی X Shibarmy Scam Alerts نگرانی هایی را در مورد پروژه ای به نام “@thesheboshis” ایجاد کرد. هدف این پروژه حمایت از توانمندسازی و برابری برای همه است، در حالی که به SHEboshi اعتبار می دهد که با توکن DN404 Shiba Inu اخیراً راه اندازی شده است.

همانطور که انتظار می رفت، Shibarmy Scam Alerts به اعضای جامعه Shiba Inu هشدار داده است که مراقب این پروژه باشند، پروژه ای که لینک های فیشینگ را با هدف قرار دادن سرمایه گذاران ناآگاه SHIB منتشر می کند.

فعالیت های کلاهبرداران از زمان راه اندازی SHEboshi افزایش یافته است

از زمان راه اندازی SHEboshi، کلاهبرداران عملیات خود را در جامعه شیبا اینو افزایش داده اند. این بازیگران غیرقانونی از تاکتیک‌های مخرب استفاده می‌کنند تا کاربران را به کلیک روی لینک‌های فیشینگ ترغیب کنند.

به یاد داشته باشید که SHEboshi در مرحله دوم فرآیند استخراج فورا فروخته شد و بسیاری از سرمایه گذاران از این کار نجات پیدا کردند. بنابراین، کلاهبرداران هدایای جعلی SHEboshi را برای هدف قرار دادن کاربرانی که قادر به خرید SHEboshi در مرحله استخراج نیستند، منتشر کردند.

با کلیک بر روی پیوند فیشینگ و پیوند کیف پول خود به پلتفرم تقلبی تقلبی، کلاهبرداران کنترل کاملی بر وجوه شما خواهند داشت.

برای جلوگیری از تقلب، توصیه می شود همیشه قبل از اتصال کیف پول خود به هر پلتفرمی، دقت لازم را انجام دهید.

ما را دنبال کنید بر توییتر و فیس بوک.

ابطال: این مطلب اطلاعاتی است و نباید به عنوان توصیه مالی تلقی شود. نظرات بیان شده در این مقاله ممکن است شامل نظر شخصی نویسنده باشد و منعکس کننده نظر The Crypto Basic نباشد. خوانندگان تشویق می شوند قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات کاملی انجام دهند. Crypto Basic مسئولیتی در قبال ضررهای مالی ندارد.

-تبلیغات-

منبع

نوشته‌های مشابه