US SEC

صرافی کریپتو کراکن از دادگاه می خواهد که شکایت SEC را رد کند


کراکن درخواستی برای رد پرونده SEC ارائه کرد.

کراکن، صرافی پیشرو کریپتو از یک قاضی فدرال خواسته است که شکایتی را که توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) علیه خود ارائه شده است، رد کند.

پیشینه پرونده

برای افراد ناآشنا، SEC سال گذشته شرکت های Payward و Payward Ventures را که به عنوان Kraken فعالیت می کردند، به عنوان یک آژانس بورس اوراق بهادار ثبت نشده و تسویه حساب متهم کرد.

کمیسیون ادعا می‌کند که Kraken تجارت دارایی‌های رمزنگاری شده را تسهیل می‌کند، از جمله MATIC، ADA، SOL، CHZ، FIL، ATOM و ALGO و غیره.

شایان ذکر است که شکایت SEC چند ماه پس از تسویه حساب صرافی با تنظیم کننده برای 30 میلیون دلار برای ارائه یک ویژگی شرط بندی که به عنوان اوراق بهادار به حساب می آید، مطرح می شود.

در حالی که بسیاری فکر می کردند این تسویه حساب پایان اقدامات اجرایی SEC علیه کراکن خواهد بود، رگولاتور بار دیگر در نوامبر 2023 این صرافی را متهم کرد و ادعا کرد که تجارت اوراق بهادار ثبت نشده را تسهیل می کند.

Kraken پیشنهاد رد کردن

برخلاف اولین اقدام اجرایی، کراکن از عقب نشینی خودداری کرد زیرا اخیراً پرونده SEC را رد کرده است.

– تبلیغات –

در حال حرکت ارسال شده در دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای ناحیه شمالی کالیفرنیا در 22 فوریه، کراکن استدلال کرد که دارایی های رمزنگاری فهرست شده در شکایت SEC به عنوان اوراق بهادار تحت مقررات موجود واجد شرایط نیستند.

SEC ادعا نمی کند که صادرکنندگان دارایی های دیجیتال با مشتریان Kraken قراردادهایی منعقد کرده اند یا تعهدات پس از فروش را بر عهده گرفته اند. در واقع، SEC ادعا می کند که هیچ ارتباطی بین 11 صادرکننده و مشتریان Kraken وجود ندارد. کراکن گفت.

کراکن همچنین از SEC به دلیل عدم ارائه راهنمایی روشن در مورد نحوه تنظیم صنعت کریپتو انتقاد کرد. او استدلال می‌کرد که نمی‌توانست در قبال نقض قوانین اوراق بهادار بدون مقررات خاص کریپتو مسئول شناخته شود.

کراکن همچنین ادعا می کند که SEC از صلاحیت خود فراتر رفته و چارچوب های قانونی منسوخ را بر صنعت رو به رشدی مانند ارزهای دیجیتال تحمیل می کند.

او همچنین به سوابق حقوقی دیگری اشاره کرد که در آن تصمیمات دادگاه به نفع مبادله بوده است و تناقضات در تفاسیر نظارتی را برجسته می کند.

در همین حال، صرافی در پاسخ به اتهامات SEC مبنی بر ترکیب مشتریان و وجوه شرکتی خود، عملی که توسط قوانین اوراق بهادار فدرال ممنوع است، پاسخ نداد.

به طور خاص، انتظار می رود SEC در هفته های آینده مخالفت خود را با درخواست اخراج کراکن ارائه کند. سپس کراکن نیز پاسخی به مخالفان ارائه خواهد کرد.

ما را دنبال کنید بر توییتر و فیس بوک.

ابطال: این مطلب اطلاعاتی است و نباید به عنوان توصیه مالی تلقی شود. نظرات بیان شده در این مقاله ممکن است شامل نظر شخصی نویسنده باشد و منعکس کننده نظر The Crypto Basic نباشد. خوانندگان تشویق می شوند قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات کاملی انجام دهند. Crypto Basic مسئولیتی در قبال ضررهای مالی ندارد.

-تبلیغات-

منبع

نوشته‌های مشابه