فلوکی به 70 درصد می‌رسد، زیرا اشاره‌های اجتماعی به سطوح بی‌سابقه‌ای می‌رسد


قیمت Floki حرکت صعودی خود را برای سال حفظ کرد و محبوبیت این پروژه در پلتفرم‌های اجتماعی به سطوح چشمگیری رسید.

طبق به روز رسانی LunarCrush، یک شرکت اطلاعات اجتماعی، امسال برای فلوکی بیشتر صعودی بوده است. تعداد خالقانی که در سال گذشته درباره memecoin پست کرده اند بیش از 271.6 درصد افزایش یافته است.

طبق داده های CoinMarketCap، محبوبیت Floki در سال گذشته به طور پیوسته افزایش یافته است، زمانی که قیمت آن 485.50٪ افزایش یافت. این پروژه از ابتدای سال جاری تا کنون با افزایش قیمت آن بر روی آن شتاب ادامه داده است.

دانه های با چند شاخص صعودی

بر اساس داده های به اشتراک گذاشته شده توسط LunarCrush، جهش 271.6 درصدی در سازندگان اجتماعی Floki نیز شاهد جهش بیش از 404.3 درصدی در پست های اجتماعی بود.

ترکیب تولیدکنندگان محتوا و افزایش تعداد پست‌های اجتماعی نیز آمار کلی تعاملات اجتماعی فلوکی را تقویت کرد که طی یک دوره یک ساله شاهد جهش واضح 4404.4 درصدی بود.

این محبوبیت به قیمت قیمت FLOKI تمام نشد. در زمان نگارش این مقاله، FLOKI با قیمت 0.0002243 دلار معامله می شود که طی 24 ساعت 70.71 درصد افزایش یافته است. ارزش بازار آن نیز به 2,140,024,788 دلار افزایش یافته است.

– تبلیغات –

FLOKI وجود دارد به لیست 100 نفر برتر بازگشت ارزهای دیجیتال بر اساس ارزش بازار لازم به ذکر است که رالی های او در سال جاری به او کمک کرد تا بر اساس داده های CoinMarketCap رتبه 62 را در رتبه بندی کسب کند.

برای تکمیل شاخص‌های مثبت LunarCrush و CoinMarketCap، داده‌های پلتفرم تحلیل رمزنگاری IntoTheBlock (ITB) نیز آشکار کرد که 100% دارندگان FLOKI بالغ بر 75380 آدرس در حال حاضر سود دارند.

مزیت ساخت متوالی

سال گذشته تیم Floki پلتفرم TokenFI را معرفی کرد. فلوکی قصد دارد تا TokenFi را به یک رقیب بزرگ در صنعت توکن‌سازی تبدیل کند، زیرا به دنبال تصاحب سهمی از صنعت است که تا سال 2030 به 16 تریلیون دلار برسد.

فلوکی از دیگران نیز سوء استفاده کرد سرمایه گذاری های کلیدی مانند Burning و Staking که در ماه های اخیر رشد قابل توجهی داشته است.

ما را دنبال کنید بر توییتر و فیس بوک.

ابطال: این مطلب اطلاعاتی است و نباید به عنوان توصیه مالی تلقی شود. نظرات بیان شده در این مقاله ممکن است شامل نظر شخصی نویسنده باشد و منعکس کننده نظر The Crypto Basic نباشد. خوانندگان تشویق می شوند قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات کاملی انجام دهند. Crypto Basic مسئولیتی در قبال ضررهای مالی ندارد.

-تبلیغات-

منبع

نوشته‌های مشابه