فوربس می‌گوید XRP بر بازار 300 میلیارد دلاری «زلزله قیمتی» تأثیر گذاشته است


بیلی بامبرو، مشارکت‌کننده ارشد فوربس، ادعا می‌کند که XRP از جریان ورودی 300 میلیارد دلاری که اخیراً به بازار ارزهای دیجیتال وارد شده است، سود برده است.

XRP با هجوم 300 میلیارد دلاری وارد بازار شده است

در اخیر انتشاربامبرو تاکید کرد که بیت کوین و سکه های اصلی مانند XRP افزایش ناگهانی داشته اند. یکی از همکاران ارشد فوربس تاکید کرد که بیت کوین از مرز 70000 دلار عبور کرده و به اوج خود یعنی 73850 دلار در 24 ساعت گذشته نزدیک شده است.

او همچنین خاطرنشان کرد که XRP و سایر ارزهای دیجیتال پیشرو به طور مشابه افزایش یافته اند و در هفته گذشته 300 میلیارد دلار به کل سرمایه بازار کریپتو کمک کرده اند.

همانطور که بامبرو به درستی اشاره کرد، XRP اخیراً در میان عملکردهای مثبت قرار گرفته است و پس از افزایش 5.1 درصدی، به بالاترین سطح روزانه 0.6594 دلار رسیده است. در مقیاس هفت روزه، دارایی بیش از 15 درصد از پایین 0.5725 دلار افزایش یافته است.

در میان وضعیت احیا شده بازار پس از هفته‌ها اصلاح شدید قیمت، بامبرو خاطرنشان کرد که برخی از مشتریان گلدمن ساکس تمایل خود را برای ورود به صحنه ارزهای دیجیتال نشان داده‌اند.

مشتریان گلدمن ساکس اکنون آماده ورود به ارزهای دیجیتال هستند

به طور خاص، کارشناس فوربس علاقه فزاینده به ارزهای دیجیتال در میان مشتریان صندوق تامینی گلدمن ساکس را برجسته کرد. او خاطرنشان کرد که این مشتریان دستاوردهای اخیر در بازار کریپتو را تماشا می‌کنند و حس FOMO را تجربه می‌کنند، به‌ویژه پس از تایید چندین ETF بیت‌کوین نقطه‌ای در ایالات متحده.

– تبلیغات –

در بیانیه ای به بلومبرگ، مکس مینتون، رئیس دارایی های دیجیتال گلدمن برای آسیا و اقیانوسیه، خاطرنشان کرد:

«تأیید اخیر ETF ها باعث احیای علاقه و فعالیت مشتریان ما شده است. بسیاری از بزرگترین مشتریان ما فعال هستند یا در حال کاوش برای فعال شدن در این فضا هستند.”

یکی دیگر از مدیران گلدمن ساکس، متیو مک درموت، این احساس را تکرار کرد و گفت:

«اقدامات قیمت… هنوز عمدتاً توسط سرمایه‌گذاران خرده‌فروش هدایت می‌شود. اما نهادهایی که ما شاهد آن بودیم مداخله کردند. اکنون واقعاً می توانید ببینید که اشتها تغییر کرده است.»

در همین حال، مکس مینتون خاطرنشان کرد که مشتریان گلدمن که به دنبال رمزنگاری هستند بیشتر به بیت کوین علاقه دارند. با این حال، او به احتمال تغییر در صورت تایید اتریوم برای یک ETF نقطه ای در فهرست ایالات متحده اشاره کرد.

با این حال، بامبرو گفت که گزارش‌های اخیر نشان می‌دهد که ضرب‌الاجل تأیید فعلی اتریوم در ماه مه به طور فزاینده‌ای بعید می‌شود. کارشناسان به تعهدات کمتر کمیسیون SEC ایالات متحده به عنوان یک عامل کمک کننده اشاره می کنند.

منشایان ذکر است که Grayscale که دارای یک برنامه ETF نقطه اتر معلق است، گفت که با توجه به تعاملات اندک با SEC، مسائل مهم قبلاً در طول برنامه های ETF بیت کوین بیت کوین آنها مرتب شده است. در نتیجه آنها ماندن چشم انداز تایید به طور قابل توجهی صعودی است.

ابطال: این مطلب اطلاعاتی است و نباید به عنوان توصیه مالی تلقی شود. نظرات بیان شده در این مقاله ممکن است شامل نظر شخصی نویسنده باشد و منعکس کننده نظر The Crypto Basic نباشد. خوانندگان تشویق می شوند قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات کاملی انجام دهند. Crypto Basic مسئولیتی در قبال ضررهای مالی ندارد.

-تبلیغات-

منبع

نوشته‌های مشابه