متخصص ارتباط بین Shiba Inu و Ethereum را ایجاد می کند


یک چهره قابل توجه در جامعه Shiba Inu ارتباطی بین SHIB و Ethereum ایجاد کرد.

در پست اخیر در X، کارشناس مشهور ارزهای دیجیتال دل کرکسپتو تلاش کرد تا با استفاده از بنیانگذاران هر دو پروژه، بین Shiba Inu و Ethereum ارتباط برقرار کند.

به طور خاص، دل کرکسپتو زمانی را بازگو کرد که یکی از بنیانگذاران اتریوم، ویتالیک بوترین، یک شیبا اینو چند میلیارد دلاری را به تلاش‌های امدادی COVID-19 اهدا کرد. دل کرکسپتو ادعا می کند که رئیس اکوسیستم شیبا اینو، شیتوشی کوساما، توکن ها را به بوترین منتقل کرده است.

اتصال اتریوم و شیبا اینو

جالب اینجاست که ابتکار امداد کووید-19 به Crypto Relief India، یک سرمایه گذاری انسان دوستانه مبتنی بر رمزارز، اشاره دارد.

این بنیاد مبلغ خیره کننده 1.5 میلیارد دلاری را در شیبا اینو از ویتالیک بوترین دریافت کرد تا به تلاش های امدادی کووید-19 کمک کند. بر این اساس، Crypto Relief India بخشی از کمک مالی Shiba Inu را برای جمع آوری 460 میلیون دلار حذف کرد.

در توسعه جداگانه ای در سال گذشته، بوترین بیش از 150000 دلار به کیف پولی که توسط رهبر شیبا اینو تایید شده بود کمک کرد. هدف این صندوق کمک به زلزله زدگان ترکیه بود. علاوه بر این، ارتش SHIB به ابتکار خیریه ای که بوترین در پاسخ به همه گیری جهانی ایجاد کرد کمک کرد.

– تبلیغات –

با در نظر گرفتن این تحولات، دل کرکسپتو ارتش SHIB را بر آن داشت تا به یاد بیاورد که چگونه جامعه گسترده تر در ابتدا تعامل بین کوساما و بوترین را صرفاً تصادفی می دانستند.

به موازات آن، وی تاکید کرد که هیچ کس نباید از آینده ای که برای SHIB در انتظار است تعجب کند. “نشانه ها همیشه وجود داشته اند.” در پاسخ، یکی دیگر از علاقه مندان شیبا اینو نظر مشابهی را بیان کرد. حدس و گمان:

ویتالیک مطمئناً می‌داند چه کسی SHIB را ایجاد کرده است – عکس OG با «ظاهر» شیتوشی.» پس از آن میلیاردهای جادویی به کیف پول او فرستاده شد. مثلاً این آدرس را از کجا می دانستند…”

در اصل، این صداها تلاش می‌کردند ثابت کنند که Vitalik Buterin پیوندهای عمیق‌تری با اکوسیستم Shiba Inu نسبت به آنچه عموم مردم می‌دانند دارد، نشان می‌دهد که SHIB موظف است موفقیت ETH را دنبال کند.

به طور قابل توجهی، در سال 2021، بنیانگذار اتریوم طبق گزارشات، 90 درصد توکن های شیبا اینو خود را به ارزش بیش از 6.5 میلیارد دلار از بین برد که رشد دارایی را پیچیده کرد. علاوه بر این، بوترین متعهد شد که توکن های شیبا اینو باقی مانده خود را به اهداف خیریه کمک کند.

ابطال: این مطلب اطلاعاتی است و نباید به عنوان توصیه مالی تلقی شود. نظرات بیان شده در این مقاله ممکن است شامل نظر شخصی نویسنده باشد و منعکس کننده نظر The Crypto Basic نباشد. خوانندگان تشویق می شوند قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات کاملی انجام دهند. Crypto Basic مسئولیتی در قبال ضررهای مالی ندارد.

-تبلیغات-

منبع

نوشته‌های مشابه