متخصص در مورد پتانسیل بیشتری برای دارندگان XRP بزرگ مانند Jed McCaleb هشدار می دهد


فرد ریسپولی، کارشناس حقوقی هشدار داد که ممکن است دارندگان XRP بزرگ بیشتری مانند جد مک کالب، مدیر ارشد فناوری سابق ریپل وجود داشته باشند که می توانند قیمت XRP را کاهش دهند.

پرونده طولانی مدت بین ریپل و کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) این هفته چرخش جدیدی به خود گرفت. رگولاتور به دنبال آن است 2 میلیارد دلار جریمه شد برای شرکت مستقر در سانفرانسیسکو برای فروش XRP به سرمایه گذاران نهادی در اوایل تاریخ پروژه.

در حالی که این موضوع همچنان مورد بحث است، جامعه در حال بررسی پیامدهای فروش اولیه XRP ریپل به خریداران نهادی است. دقیقاً به دلایلی، ممکن است دارندگان بزرگ XRP بیشتری وجود داشته باشند که ممکن است مانند گذشته قیمت ارز دیجیتال را کاهش دهند. CTO ریپل، جد مک‌کالب، چندین سال است که این کار را انجام داده است.

به یاد بیاورید که Jed McCaleb، یکی از گروه های اولیه توسعه دهندگان ریپل، 9 میلیارد XRP به عنوان یکی از بنیانگذاران دریافت کرد. پس از جدایی از شرکت، جد مک‌کالب به فروش تدریجی دارایی‌های بزرگ XRP خود از طریق کیف پول خود که عنوان بدنام «تاکو استند» را داشت، ادامه داد.

همانطور که The Crypto Basic در آن زمان گزارش داد، Jed McCaleb 3.1 میلیارد دلار از این فروش به دست آورد. هشت سال طول کشید و فروش ثابت، هرچند سیستماتیک، بر فشار فروش افزود.

آیا جد مک کالب دیگری باقی مانده است؟

فرد ریسپولی، کارشناس حقوقی، اخیراً با تأمل در تجربه جد مک‌کالب، پیشنهاد کرد که ممکن است تعداد بیشتری از او در جامعه سرمایه‌گذاران XRP وجود داشته باشد.

چنین نهادهایی XRP را در اوایل توسعه آن از Ripple خریداری کرده بودند و همچنان صدها میلیون ارز رمزنگاری شده را با قیمت احتمالی 0.0001 دلار جمع آوری می کردند.

– تبلیغات –

او افزود که این شرکت ها به طور قابل درک “در طول سال ها به تدریج فروش خواهند داشت تا قیمت خرده فروشی بیش از حد کاهش نیابد.”

یکی از علاقه مندان به XRP به گفتگو ملحق شد و نشان داد که اگر مؤسسات سکه را با تخفیف عمیق دریافت نکرده باشند، قیمت XRP می تواند بسیار بالاتر باشد.

ابطال: این مطلب اطلاعاتی است و نباید به عنوان توصیه مالی تلقی شود. نظرات بیان شده در این مقاله ممکن است شامل نظر شخصی نویسنده باشد و منعکس کننده نظر The Crypto Basic نباشد. خوانندگان تشویق می شوند قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات کاملی انجام دهند. Crypto Basic مسئولیتی در قبال ضررهای مالی ندارد.

-تبلیغات-

منبع

نوشته‌های مشابه