XRP ETF

متخصص پیش‌بینی می‌کند که BlackRock چه زمانی می‌تواند به طور بالقوه XRP ETF را راه‌اندازی کند


مفسر صنعت حدس می زد که تشکیل پرونده ETF BlackRock برای XRP پس از حل و فصل پرونده SEC علیه ریپل انجام شود.

اشلی پراسپر، مفسر برجسته صنعت کریپتو پیش‌بینی می‌کند که چه زمانی ممکن است بلک راک برای یک صندوق قابل معامله در بورس (ETF) برای XRP درخواست دهد.

در یک پست اخیر، پراسپر اظهار داشت که این یک واقعیت پذیرفته شده است که BlackRock در نهایت یک XRP ETF راه اندازی خواهد کرد. بنابراین، او انتظار دارد که مدیر دارایی برتر پس از حل و فصل پرونده بین SEC و Ripple، برای فهرست ETF XRP درخواست دهد.

او خاطرنشان کرد که BlackRock بدون در نظر گرفتن نحوه پایان شکایت، چه از طریق توافق یا حکم نهایی توسط قاضی آنالیسا تورس، XRP ETF را راه اندازی خواهد کرد.

اظهارات پراسپر چند روز پس از آن مطرح می شود که شان مک براید، مدیرعامل سابق ریپل، پیش بینی کرد که جامعه ارزهای دیجیتال امسال یا در سال 2025 شاهد یک ETF XRP خواهد بود.

دعوای ریپل به حل و فصل نزدیک است

شایان ذکر است که دعوای حقوقی SEC علیه ریپل خسارت زیادی را به XRP وارد کرد. با وجود اینکه قاضی آنالیسا تورس اعلام کرد که XRP یک امنیت نیست، چندین شرکت از XRP فاصله گرفته اند.

– تبلیغات –

پرونده در حال حاضر در مرحله اصلاح است. با توجه به اینکه انتظار می رود ابلاغیه های قانونی در ماه آینده ارائه شود، کارشناسان ارشد معتقدند که این تصمیم می تواند در سال جاری صادر شود.

احتمال رفتن پرونده به مدار دوم نامشخص است. اگر این پرونده طبق حدس و گمان حل شود، می‌تواند راه را برای راه‌اندازی بالقوه XRP ETF در ایالات متحده در صورت تحقق این پیش‌بینی هموار کند.

بحث در مورد آشفتگی بالقوه XRP ETF

در همین حال، پس از راه اندازی چندین ETF مبتنی بر بیت کوین در ژانویه، بحث هایی در مورد چشم انداز راه اندازی یک محصول مشابه برای XRP وجود دارد.

این بحث‌ها اخیراً پس از آن که براد گارلینگ‌هاوس، مدیرعامل Ripple، گفت که راه‌اندازی بالقوه ETF‌های چندگانه مبتنی بر نقطه حول توکن‌های مختلف، از جمله XRP، قریب‌الوقوع است، شدت گرفت.

با این حال، او در مورد اینکه آیا ریپل در حال مذاکره با مدیران دارایی ارشد مانند BlackRock در مورد راه اندازی بالقوه XRP ETF است یا خیر، صحبت کرد.

“من در این مورد اظهار نظر نمی کنم. من می دانم که بلک راک برخی چیزها را علناً گفته است. گارلینگ هاوس در مصاحبه ای با کیلی لاینز از بلومبرگ گفت.

در حالی که گارلینگ هاوس از اظهار نظر در مورد این موضوع خودداری کرد، خاطرنشان کرد که راه اندازی XRP ETF توسط BlackRock برای جامعه منطقی است.

چشم انداز BlackRock برای راه اندازی XRP ETF

BlackRock در مرکز بحث ها در مورد راه اندازی احتمالی XRP ETF بوده است. این پس از آن صورت می‌گیرد که یک پرونده غلط XRP ETF توسط مدیر دارایی در سال گذشته به ICIS دلاور رسید. شرکت به سرعت این ارسال را به عنوان نادرست رد کرد.

با این حال، از آن زمان، بلک راک در بحث در مورد چشم انداز عرضه محصول به بازار شرکت داشته است. در حین یک مصاحبه با چارلز گاسپارینو از فاکس بیزینس در سال گذشته، لری فینک، مدیر عامل بلک راک، از بحث در مورد برنامه های شرکت برای راه اندازی XRP ETF در آینده خودداری کرد.

از آنجایی که پاسخ فینک این گمانه زنی را ایجاد کرد که BlackRock ممکن است در نظر دارد یک XRP ETF راه اندازی کند، گاسپارینو در یک توییت بعدی این ادعاها را رد کرد.

گاسپارینو با استناد به منابعی که مستقیماً از این موضوع مطلع هستند، گفت که این شرکت هیچ برنامه ای برای راه اندازی XRP ETF ندارد. او تاکید کرد که حکم ژوئیه XRP را در یک منطقه خاکستری قرار داده است، و نشان می دهد که این حکم نشان می دهد که XRP هم ناامن و هم تا حدی امن است.

باید دید که آیا BlackRock پس از حل شدن پرونده برای راه اندازی XRP ETF درخواست خواهد کرد یا خیر.

ما را دنبال کنید بر توییتر و فیس بوک.

ابطال: این مطلب اطلاعاتی است و نباید به عنوان توصیه مالی تلقی شود. نظرات بیان شده در این مقاله ممکن است شامل نظر شخصی نویسنده باشد و منعکس کننده نظر The Crypto Basic نباشد. خوانندگان تشویق می شوند قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات کاملی انجام دهند. Crypto Basic مسئولیتی در قبال ضررهای مالی ندارد.

-تبلیغات-

منبع

نوشته‌های مشابه