Ripple CTO David Schwartz

مدیر ارشد فناوری Ripple می‌گوید پروژه‌های دیگری که از XRP استفاده می‌کنند به دلیل افزایش تقاضا برای XRP مفید هستند


دیوید شوارتز، مدیر ارشد فناوری Ripple، تأکید کرد که سایر پروژه‌هایی که از XRP استفاده می‌کنند، با افزایش تقاضای دارایی به نفع آن هستند.

این نظر در جریان تبادل اخیر X آمده است. این نظر توسط یک علاقه‌مند به XRP، “Dark Horse” ارائه شده است. تحت تعقیب توضیح در مورد مزایایی که پروژه هایی مانند The Root Network برای XRP به ارمغان می آورند.

در قلب تحقیقات Dark Horse این گمانه زنی وجود داشت که Futureverse، یک پروژه رمزنگاری متاورس و بازی، می تواند شریک ODL ریپل باشد. او این سوال را مطرح کرد که آیا ریپل XRP را به آن تحویل می دهد یا خیر آینده جهان برای استفاده به عنوان توکن گاز در پروژه خود، شبکه ریشه، و چه پیامدهایی برای دارندگان XRP دارد.

دارک هورس سناریویی را پیش‌بینی کرده بود که در آن، علی‌رغم محدودیت‌هایی که در قراردادهای ODL بر فروش XRP اعمال می‌شود، استفاده از شبکه ریشه برای تراکنش‌ها همچنان می‌تواند منجر به افزایش حجم معاملات شود.

اساساً، او فشار تورمی بیشتر بر قیمت XRP را به جای سودی برای اکوسیستم XRP می بیند.

CTO ریپل واکنش نشان می دهد

در پاسخ، دیوید شوارتز CTO ریپل توضیح داد که وقتی یک پروژه استفاده از XRP را به عنوان یک توکن به جای ایجاد خود انتخاب می کند، به نفع XRP است. وی تاکید کرد که این تصمیم هم تقاضا و هم کاربرد XRP را افزایش می دهد

– تبلیغات –

شوارتز همچنین مقایسه‌هایی را انجام داد و تأکید کرد که این فرآیند اساساً با فهرست‌بندی بورس اوراق بهادار یا کسب‌وکاری که توکن را به عنوان نوعی پرداخت می‌پذیرد تفاوتی ندارد.

به ویژه، زمانی که یک توکن در صرافی‌های متعدد فهرست می‌شود، معمولاً دسترسی و قرار گرفتن در معرض خریداران و معامله‌گران بالقوه را افزایش می‌دهد.

به همین ترتیب، هنگامی که یک کسب‌وکار توکنی را برای تراکنش‌ها می‌پذیرد، به سودمندی آن می‌افزاید و استفاده از آن را به عنوان وسیله مبادله مشروع می‌کند. این به نوبه خود می تواند پذیرش و استفاده گسترده تر از توکن را تشویق کند.

توضیح در مورد رابطه Futureverse با ریپل

در همین حال، در پاسخ به گمانه زنی Dark Horse در مورد اینکه آیا Futureverse شریک ODL ریپل است یا خیر، چهره برجسته XRP Panos Mekras توضیحاتی را ارائه کرد.

مکراس تاکید کرد که Futureverse بر روی یک زنجیره جداگانه عمل می کند، در حالی که ODL ریپل که اکنون به عنوان پرداخت ریپل شناخته می شودیک سرویس پرداخت برون مرزی است که نشان می دهد آنها کاملاً نامرتبط هستند.

مکراس همچنین تاکید کرد که Futureverse نیز هیچ ارتباطی با XRPL ندارد. او توضیح داد که آنها به سادگی از XRP بسته بندی شده به عنوان یک توکن گاز در زنجیره خود استفاده می کنند.

ما را دنبال کنید بر توییتر و فیس بوک.

ابطال: این مطلب اطلاعاتی است و نباید به عنوان توصیه مالی تلقی شود. نظرات بیان شده در این مقاله ممکن است شامل نظر شخصی نویسنده باشد و منعکس کننده نظر The Crypto Basic نباشد. خوانندگان تشویق می شوند قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات کاملی انجام دهند. Crypto Basic مسئولیتی در قبال ضررهای مالی ندارد.

-تبلیغات-

منبع

نوشته‌های مشابه