مدیر ارشد فناوری Ripple می گوید اجتناب از فروش XRP تقریبا غیرممکن است: دلیل آن


دیوید شوارتز، مدیر ارشد فناوری Ripple، فاش کرد که با توجه به افزایش نظارت بر فروش XRP ریپل و خروج یک ارائه دهنده زیرساخت XRPL، اجتناب از فروش XRP تقریبا غیرممکن است.

ریپل با فروش XRP خود در میان آخرین تحولات در پرونده SEC علیه ریپل مورد توجه قرار گرفته است. برای زمینه، یادداشت اصلاحی اولیه SEC که در این هفته ثبت شد نشان می‌دهد که آژانس به دنبال جریمه 2 میلیارد دلاری علیه ریپل است و اشاره می‌کند که این شرکت پس از حکم قاضی تورس در جولای گذشته به فروش XRP ادامه داد.

XRPL یکی دیگر از ارائه دهندگان زیرساخت را از دست می دهد

در حالی که جامعه گسترده‌تر XRP همیشه می‌دانست که ریپل به فروش XRP ادامه می‌دهد، گزارش SEC توجه به این فروش‌ها را افزایش داده و انتقادات و نظرات را برانگیخته است. در میان استقبال، Dev Null Productions، یک آژانس تولید نرم افزار، تصمیم گرفت اکوسیستم XRPL را ترک کند.

تیم پشت آژانس منتشر شد بیانیه ای در 26 مارس، نشان می دهد که تصمیم آنها برای ترک اکوسیستم XRPL به دلیل فروش XRP توسط Ripple بوده است که به گفته آنها “به قیمت خرده فروشی” بوده است. آنها همچنین ادعا می کنند که بنیاد XRPL اهداف شخصی آنها را بر اهداف جامعه در اولویت قرار می دهد.

Dev Null Productions دومین ارائه‌دهنده زیرساختی است که در هفته گذشته از XRPL به عنوان XPUNKs، پروژه NFT پیشگام XRPL استفاده می‌کند. انتقال به سولانا را اعلام کرد در 20 مارس

مدیر ارشد فناوری ریپل در مورد فروش XRP درباره ریپل صحبت می کند

در پاسخ به افشای Dev Null Productions، دیوید شوارتز تاکید کرد که تقریباً غیرممکن است که ریپل از آن اجتناب کند. XRP خود را بفروشید. او به اظهارات قبلی خود در مارس 2021 اشاره کرد که در آن خاطرنشان کرد که اگر ریپل به او جایزه 1 میلیون XRP بدهد، باید به سرعت نیمی از پاداش را بفروشد.

– تبلیغات –

بر اساس افشای قبلی وی، این به دلیل بدهی های مالیاتی بر عایدی سرمایه او در تنظیمات فدرال و ایالتی (کالیفرنیا) است که 50 درصد از درآمدی را که به دست می آورد، تشکیل می دهد. شوارتز با اشاره به این سناریو تاکید کرد که توزیع مشکل است.

در اظهارات اخیر خود، CTO ریپل اضافه کرد که ریپل در مورد دارایی های XRP خود چاره ای ندارد. شوارتز به درستی اشاره کرد که جامعه دائماً از دارایی های گسترده XRP شرکت شکایت کرده است.

با این حال، زمانی که شرکت می خواهد با فروش توکن های XRP، دارایی های خود را کاهش دهد، شکایت هایی نیز وجود دارد. به گفته او ریپل گزینه های زیادی ندارد. شوارتز بارها تاکید کرده است که ریپل همیشه به دنبال راه هایی برای این کار است دارایی های XRP خود را به شدت کاهش دادبا فروش راه اصلی انجام این کار است.

زمانی که یکی از اعضای انجمن پیشنهاد داد که شرکت توکن‌های XRP را برای افزایش نقدینگی در XRPL AMM قرار دهد، شوارتز خاطرنشان کرد که چنین حرکتی منجر به سپرده‌های یک طرفه می‌شود، زیرا توکن‌های XRP بیشتری را بدون سپرده‌گذاری برابر سایر دارایی‌ها در AMM پمپ می‌کند. استخر می تواند بر قیمت تأثیر بگذارد.

پانوس مکراس، یکی از بنیانگذاران Anodos Finance، استدلال کرد ریپل باید سرمایه کافی برای پردازش سپرده سایر دارایی ها و همچنین XRP در استخرهای AMM داشته باشد. وی خاطرنشان کرد: اگر شرکت در این راه کمک کند، به تامین نقدینگی و افزایش مشارکت کمک خواهند کرد.

ابطال: این مطلب اطلاعاتی است و نباید به عنوان توصیه مالی تلقی شود. نظرات بیان شده در این مقاله ممکن است شامل نظر شخصی نویسنده باشد و منعکس کننده نظر The Crypto Basic نباشد. خوانندگان تشویق می شوند قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات کاملی انجام دهند. Crypto Basic مسئولیتی در قبال ضررهای مالی ندارد.

-تبلیغات-

منبع

نوشته‌های مشابه