معامله‌گر با سکه سولانا میم 1749 دلار را به 10.9 میلیون دلار تبدیل می‌کند: در اینجا چگونه است


Lookonchain توجه یک معامله گر برجسته دیگر را جلب کرد که سرمایه گذاری تنها 2000 دلار را به ثروت چند میلیون دلاری تبدیل کرد.

طبق افشاگری اخیر، معامله گر با معامله سکه میم سولانا Dogwifhat (WIF) به این موفقیت خیره کننده دست یافت.

Lookonchain اشاره کرد که تاجر 5.1 میلیون توکن WIF را در پایان نوامبر 2023 به دست آورد و تنها 1749 دلار برای خریدها خرج کرد.

از جانب 1749 تا 10.9 میلیون دلار

پلتفرم نظارت متوجه شد که معامله گر از زمانی که توکن های WIF را خریداری کرده است، آنها را نگه داشته است. بر اساس این گزارش، سبد 1749 دلاری میم کوین طی سه ماه آینده منفجر شد و به 10.9 میلیون دلار رسید.

به عبارت دیگر، سود این معامله‌گر به بیش از 630000 درصد بازگشت سرمایه (ROI) در عرض 100 روز رسید که نشان‌دهنده پتانسیل سودهای کلان در صحنه کریپتو است.

علاوه بر این، Lookonchain تاکید کرد که سولانا، معامله‌گر میم کوین، برای سرمایه‌گذاری بر سود خود، اقدام به تخلیه دارایی کرده است.

– تبلیغات –

با این حال، بازرگان با مشکلاتی مواجه شد. سفارش حد فروش وی به دلیل قیمت سقف بالا تکمیل نشد. بنابراین، او تصمیم به لغو سفارش محدود کرد و دارایی های WIF را به پرتفوی های جدید منتقل کرد.

شایان ذکر است که دستیابی به 5.1 میلیون توکن WIF مصادف با دوره ای است که این توکن در آن راه اندازی شد. منابع ردیابی بازار محبوب مانند CoinMarketCap و CoinGecko تا اواسط دسامبر 2023 اطلاعات قیمت معاملاتی WIF را ندارند.

در نتیجه، عملکرد قیمت WIF از دسامبر تا امروز 1268.54 درصد افزایش یافته است که از زیر 0.07 دلار به بیش از 2.3 دلار افزایش یافته است. اساساً، این درصد افزایش در تضاد با افزایش بیش از 6300 برابری معامله گر هوشمند است.

علاوه بر این، CoinMarketCap اخیراً WIF را به عنوان یکی از بهترین عملکردهای میم کوین در این چرخه پس از ثبت افزایش قیمت باورنکردنی معرفی کرده است. CoinMarketCap تاکید کرد که WIF طی ده روز 116 مرحله را به موقعیت 50 منتقل کرد.

در نتیجه، Dogwifhat در حال حاضر بهترین عملکرد میم کوین است، با رقبای ثابتی مانند Shiba Inu (SHIB) و Dogecoin (Doge) عقب مانده اند. در حالی که WIF 116 پله حرکت کرد، SHIB هشت پله بالا رفت. در همین حال، DOGE تنها یک درجه افزایش یافت.

BONK یکی دیگر از سکه های سولانا است که در چند ماه گذشته عملکرد قیمتی شگفت انگیزی داشته است. BONK به طور مشابه 58 پله در لیست ارزشمندترین ارزهای دیجیتال صعود کرد.

ما را دنبال کنید بر توییتر و فیس بوک.

ابطال: این مطلب اطلاعاتی است و نباید به عنوان توصیه مالی تلقی شود. نظرات بیان شده در این مقاله ممکن است شامل نظر شخصی نویسنده باشد و منعکس کننده نظر The Crypto Basic نباشد. خوانندگان تشویق می شوند قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات کاملی انجام دهند. Crypto Basic مسئولیتی در قبال ضررهای مالی ندارد.

-تبلیغات-

منبع

نوشته‌های مشابه