cardano ADA

ناظر بازار به صدای زنگ هشدار سقوط قیمت Cardano، در اینجا دلیل آن است


Cardano (ADA) ممکن است در روزهای آینده با کاهش شدیدتری روبرو شود زیرا یک شاخص فنی قابل اعتماد سیگنال نزولی داده است.

Cardano در 24 ساعت گذشته نوسانات را نشان داده است زیرا دارایی به زیر محدوده 0.6 دلاری که اخیراً به دست آورده بود کاهش یافته است. داده های CoinMarketCap نشان می دهد که ADA در روز گذشته به 0.5793 دلار رسیده است.

علاوه بر این، روند اخیر بیشتر سودهای ADA را نسبت به هفته گذشته باطل کرد و عملکرد هفتگی آن را در نرخ رشد منفی 3.64 درصد قرار داد.

در حالی که نوسانات فعلی ممکن است متوسط ​​به نظر برسد، علی مارتینز، تحلیلگر مشهور بازار، پیشنهاد می کند که دارندگان کاردانو می توانند به زودی انتظار کاهش چشمگیرتری داشته باشند.

در پست اخیر X، مارتینز تاکید کرد که یک سیگنال فروش برای ADA در نمودار تایم فریم 3 روزه ظاهر شده است.

این تحلیلگر به نشانگر فنی TD Sequential به عنوان منبع سیگنال نزولی اشاره کرد. وی تاکید کرد که از لحاظ تاریخی، زمانی که این اندیکاتور سیگنال فروش ADA را صادر کرده است، دارایی با افت مواجه شده است.

– تبلیغات –

گرافیک همراه با توییت موارد خاصی را نشان می دهد که سیگنال های نزولی پیش بینی شده دقیق هستند.

یک مثال قابل توجه نوساناتی بود که کاردانو در ژانویه تجربه کرد که شاهد کاهش قیمت آن به 0.4768 دلار بود. این کاهش به دنبال یک رالی صعودی بود که قیمت آن را به بالای 0.64 دلار در دسامبر 2023 رساند.

در همین حال، این تحلیلگر مشخص نکرد که ADA در اصلاح قیمت پیش بینی شده چقدر می تواند پایین بیاید.

Outlook 8 دلاری دست نخورده باقی مانده است

در پاسخ به سیگنال نزولی مارتینز، یکی از شرکت‌کنندگان نگران بازار به دنبال توضیح در مورد پیش‌بینی‌های قبلی خود مبنی بر رسیدن ADA به بالاترین سطح 0.8 دلار و 8 دلار در طول این فصل صعودی بود.

آنالیزور جواب داد که پیش‌بینی‌ها بدون توجه به اصلاح قیمت پیش‌بینی‌شده معتبر باقی می‌مانند.

به طور قابل توجه، علی مارتینز پیشنهاد کرد که تاریخ می تواند تکرار شود و رالی انفجاری کاردانو زودتر از حد انتظار رخ دهد.

او انتظار دارد که دارایی در ابتدا ادعای قلمرو 0.8 دلاری داشته باشد، با اصلاح بالقوه قیمت آن را به حدود 0.6 دلار بازگرداند، قبل از اینکه در نهایت 1200 درصد افزایش یابد و به 8 دلار برسد.

ما را دنبال کنید بر توییتر و فیس بوک.

ابطال: این مطلب اطلاعاتی است و نباید به عنوان توصیه مالی تلقی شود. نظرات بیان شده در این مقاله ممکن است شامل نظر شخصی نویسنده باشد و منعکس کننده نظر The Crypto Basic نباشد. خوانندگان تشویق می شوند قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات کاملی انجام دهند. Crypto Basic مسئولیتی در قبال ضررهای مالی ندارد.

-تبلیغات-

منبع

نوشته‌های مشابه