نقش ریپل در عملکرد ضعیف XRP: یک تجزیه و تحلیل دقیق


Nietzbux متخصص رمزارز اخیراً عملکرد ضعیف قیمت XRP را از دو سناریو فرضی مربوط به عملیات تجاری ریپل بررسی کرده است.

در یک پست مفصل در X، نیتسباکس در مورد احساسات منفی غالب در مورد XRP در میان عملکرد ضعیف آن در بازار صعودی اظهار نظر کرد. او موافقت کرد که مسیر فعلی XRP در این چرخه گاوی ناامید کننده است. با این حال، او سناریوهای مثبت و منفی بالقوه را برای ارائه بینشی از وضعیت بازار برجسته کرد.

به طور خاص، Nietzbux از نظر فعالیت های تجاری مرتبط با XRP ریپل حدس و گمان می زد. او ادعا می کند که فروش معمول XRP ریپل بیشترین درآمد کسب و کار را تشکیل می دهد. او همچنین استدلال کرد که ابزار ایجاد شده توسط ریپل برای XRP نقشی در حفظ محدوده قیمت آن بین 0.50 تا 0.60 دلار در طول این چرخه صعودی ایفا کرد.

سناریوی منفی: ریپل فقط برای حذف XRP وجود دارد

با در نظر گرفتن این ادعاها، نیتسباکس یک سناریوی تئوریک پیشنهاد کرد که در آن تنها هدف ریپل فروش توکن های XRP از امانت است. او استدلال کرد که در این سناریو، XRP هیچ سود قابل توجهی نخواهد داشت، تأثیر قابل توجهی بر چشم انداز مالی نخواهد داشت و هیچ پذیرش بانکی نخواهد داشت.

در همین حال، مفسر در مورد نهادهای بالقوه ای که ریپل XRP را به آنها می فروشد، فکر می کند. او فرصت هایی مانند موسسات، سرمایه گذاران خطرپذیر، شرکت های خدمات مالی و احتمالا بانک ها را برجسته کرد.

او تصور می کرد که این خریداران به سادگی معاملات XRP آبدار را از ریپل تضمین می کنند و بلافاصله آن را برای سود سریع می فروشند. در این ارائه، نیتسباکس ریپل را اساساً مکانیزمی برای فروش XRP توصیف کرد.

– تبلیغات –

با این حال، نظر دهنده یک سوال انتقادی پرسید: “اما آیا این منطقی است؟” نیتسباکس پیشنهاد کرد که ممکن است تنها برای منتقدان رمزارز که کل صنعت را فاسد می‌دانند، منطقی باشد. در توضیح بیشتر، او سعی کرد ریپل را با امپراتوری فروپاشیده FTX مقایسه کند.

مقایسه ریپل با FTX

نیتسباکس تاکید کرد که FTX توسط گروهی متشکل از 10 جوان اداره می شد و خاطرنشان کرد که تجارت متقلبانه را می توان به راحتی با حداقل تلاش شناسایی کرد. در مقابل، او تاکید کرد که Ripple به دلیل حضور گسترده جهانی خود، با داشتن 15 دفتر و نیروی کار بزرگتر در مقایسه با FTX، متمایز است.

علاوه بر این، نیتسباکس بر تلاش‌های مداوم ریپل برای استخدام و ایجاد موقعیت‌ها و بخش‌های جدید در شرکت تاکید کرد. علاوه بر این، او تأکید کرد که ریپل از یک تحقیق تقریباً سه ساله بدون اتهامات جنایی جان سالم به در برده است، به غیر از ثبت نکردن برخی فروش ها در SEC.

در مقابل، FTX زیر بار شایعات اولیه در مورد فعالیت های کلاهبرداری خود سقوط کرد، که در نهایت درست شد.

اساساً، نیتسباکس سعی کرد از طریق این سناریوی منفی ثابت کند که ریپل هیچ تلاشی برای گسترش و استخدام کارمندان جدید انجام نمی دهد، زیرا می دانست که با پذیرش و استفاده از XRP موفق نخواهد شد.

برای کسانی که معتقدند این اقدامات می‌تواند ترفندی برای ادامه جذب سرمایه‌گذاران برای خرید یک «سکه مرده» باشد، نیتسباکس منطقی بودن آن را تصدیق می‌کند. با این حال، او با تاکید بر اینکه خریداران XRP ریپل، مؤسساتی هستند که قادر به انجام بررسی دقیق با دسترسی به اسناد غیرعمومی هستند، با این موضوع مقابله کرد.

او تاکید کرد که اگر ریپل فقط یک ماشین برای فروش XRP باشد، این موسسات با ریپل درگیر نخواهند شد. نیتسباکس خوانندگان را به تأمل در این سوال واداشت: “اگر هدف شما خالی کردن سپرده و رفتن است، آیا واقعاً این بهترین راه برای انجام آن است؟”

سناریوی مثبت: ریپل چیزی برای پنهان کردن دارد

نیتسباکس در بررسی سناریوی مثبت، اقدامات ریپل را فراتر از فروش ساده XRP در نظر گرفت. او حضور گسترده ریپل در سازمان های بزرگ بین المللی مانند صندوق بین المللی پول را برجسته کرد.

Nietzbux حدس می‌زند که شرکای این شرکت در هر سیستم مالی جدید، چه SWIFT یا دیگر پلت‌فرم‌های تسویه‌حساب و ارز نسل بعدی، نقشی اساسی خواهند داشت. او تاکید کرد که نرم افزار ریپل احتمالاً تا حدودی در این سیستم ها گنجانده خواهد شد.

در این سناریوی خوش بینانه، Nietzbux وضعیتی را متصور شد که در آن ابزار XRP از ادغام با این پلتفرم های آینده ناشی می شود. در نتیجه، او پیشنهاد کرد که فروش XRP به عنوان یک استراتژی قابل دوام در میان گزینه هایی که ریپل می تواند برای تامین مالی توسعه و تسهیل رشد دنبال کند، ظاهر شد.

به گفته او، منطق پشت این توسعه، انتظار ریپل برای ادامه رشد خواهد بود.

همه ی اینها چه معنایی میدهد؟

اساساً، نیتسباکس چالش تفسیر اقدامات شرکتی مانند ریپل را برجسته کرد. او ناامیدی بسیاری از دارندگان طولانی مدت XRP را که به دلایل خوبی به XRP و Ripple ایمان ندارند، برجسته کرد.

نیتسباکس به ناهنجاری در عملکرد XRP در مقایسه با سایر ارزهای رمزنگاری شده اشاره کرد که بدون اینکه خود را به عنوان راه حل های بانکی قرار دهند به رشد قابل توجهی دست یافته اند.

نیتسباکس قاطعانه خاطرنشان کرد که به نظر می رسد بازار خرده فروشی علاقه خود را به XRP از دست داده است و پذیرش گسترده کریپتو هنوز محقق نشده است. او به این نتیجه رسید که کلید چیزی است که ریپل می داند اما تصمیم می گیرد برای عموم فاش نکند.

نیتسباکس ارسال کرد:

«آیا آنها می‌دانند که هدف‌های پذیرش خود را شکست خواهند داد و فقط ظاهر خود را حفظ می‌کنند در حالی که خرده‌فروشی را کم‌کم می‌کنند؟ یا می‌دانند فرزندخواندگی در راه است و نمی‌توانند بگویند، از این رو استخدام و گسترش آنها ادامه دارد؟ زمان مشخص خواهد کرد.”

ابطال: این مطلب اطلاعاتی است و نباید به عنوان توصیه مالی تلقی شود. نظرات بیان شده در این مقاله ممکن است شامل نظر شخصی نویسنده باشد و منعکس کننده نظر The Crypto Basic نباشد. خوانندگان تشویق می شوند قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات کاملی انجام دهند. Crypto Basic مسئولیتی در قبال ضررهای مالی ندارد.

-تبلیغات-

منبع

نوشته‌های مشابه