پیش بینی می شود XRP به 1.5 دلار برسد، در اینجا جدول زمانی بالقوه است


قیمت XRP آماده است تا قیمت 1.5 دلاری را در آینده دوباره آزمایش کند، با پیش‌بینی آب و هوای Changelly که خوش‌بینی جدیدی را در جامعه ایجاد می‌کند.

از آنجایی که قیمت XRP در نوامبر 2021 به زیر 1 دلار رسید، این سطح را دوباره آزمایش نکرده است. علیرغم تلاش های متعدد، بهترین رکورد بالای 0.93 دلاری بود که پس از پیروزی جزئی ریپل لبز در برابر کمیسیون SEC ایالات متحده در جولای سال گذشته چاپ شد.

این رشد جزئی اعتماد تحلیلگران را کاهش نداد، زیرا بسیاری از کارشناسان اهداف قیمت بالایی را برای کوتاه مدت اعلام کردند. در اینجا پیش بینی Changelly در جدول زمانی XRP برای رسیدن به 1.5 دلار است.

نمودار رشد 1.5 دلاری XRP

طبق گفته Changelly، XRP با قیمت متوسط ​​1.5 دلار در اواخر آوریل 2021 معامله می شود و دفعه بعدی که سکه می تواند در این محدوده معامله شود ممکن است در سال 2025 باشد. پلت فرم تجزیه و تحلیل تاکید کرد که XRP احتمالاً حداقل قیمت را ثبت می کند. 1.39 دلار برای سال و حداکثر قیمت 1.69 دلار.

طبق پیش‌بینی Changelly، XRP می‌تواند به قیمت 1.5 دلار در حالی که بین این دو حد حرکت می‌کند، با میانگین پیش‌بینی قیمت کمی پایین‌تر در 1.44 دلار برسد.

روند کلی در پیش بینی قیمت کریپتو تغییر مداوم است. اوایل گزارش ها از Crypto Basic، Changelly پیش‌بینی می‌کند که XRP در همان سال – 2025 به 1.5 دلار برسد. با این حال، محدوده پایین (1.28 دلار) و بالا (1.56 دلار) در مقایسه با آخرین پیش‌بینی به طور قابل توجهی پایین‌تر است.

پیش بینی برای ارزش بالاتر XRP

علاوه بر فشار بالقوه 1.5 دلار، Changelly و کارشناسان بازار نیز قیمت های بالاتری را برای XRP پیش بینی می کنند.

– تبلیغات –

در حالی که XRP هنوز در تلاش است تا بالای قیمت فعلی خود یعنی 0.6254 دلار تثبیت شود، Changelly پیش بینی می کند که سکه می تواند تا سال 2040 به 629 دلار افزایش یابد– کاتالیزورهای کلیدی رشد، از جمله احتمال پذیرش XRP به عنوان یک سکه پرداخت.

بر اساس تحلیل تکنیکال، کارشناسان بازار مانند Cryptobilbuwoo نیز معتقدند که XRP می تواند بالا آمدن تا 50 دلار در بلند مدت.

ابطال: این مطلب اطلاعاتی است و نباید به عنوان توصیه مالی تلقی شود. نظرات بیان شده در این مقاله ممکن است شامل نظر شخصی نویسنده باشد و منعکس کننده نظر The Crypto Basic نباشد. خوانندگان تشویق می شوند قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات کاملی انجام دهند. Crypto Basic مسئولیتی در قبال ضررهای مالی ندارد.

-تبلیغات-منبع

نوشته‌های مشابه