Pullix Presale Enter Final Stages

پیش فروش Pullix (PLX) با اعلام لیست در BitMart وارد مرحله نهایی می شود


هر دو توکن Injective و Celestia، $TIA در سال گذشته عملکرد بسیار خوبی داشتند و هر دو به ترتیب تا 793% و 769% سود داشتند. با این حال، شروع سال جاری برای هر دو سکه نگران‌کننده به نظر می‌رسد، زیرا هر دو با یک فاز نوسان مواجه هستند که در صورت عدم بهبود حرکت فعلی، احتمال موج طولانی‌تر نوسانات وجود دارد.

در توسعه دیگری، ارز دیجیتال پولیکس در مرحله پیش فروش خود، یک سری فروش موفق را پشت سر گذاشته است. از آنجایی که توکن جدید کریپتو هشتمین و آخرین مرحله پیش فروش خود را تکمیل می کند، سرمایه گذاران در حال پیش بینی لیست برنامه ریزی شده آن در BitMart هستند زیرا به عنوان یکی از بهترین پروژه های DeFi بعدی برای سرمایه گذاری نشان می دهد.

Injective (INJ) در تلاش است تا از منطقه حمایت هفتگی عبور کند

طی 30 روز، قابل تزریق پس از معامله در زیر قیمت حمایتی 36076 دلار برای مدت بسیار طولانی، نتوانست عملکرد صعودی خود را حفظ کند. با این حال، در هفته گذشته، توکن Injective موفق شد در ماه گذشته به افزایش 2.97 درصدی و سود کلی 3.80 درصدی دست یابد.

علیرغم افزایش بیش از 793.59 درصدی در سال گذشته، سرمایه گذاران مشتاق هستند که Injective در سال جاری یک افزایش دیگر شهاب سنگی را به ثبت برساند. با این حال، توکن باید بر وضعیت نوسان فعلی خود غلبه کند.

Injective در حال حاضر در بازه هفتگی 33.73 تا 39.60 دلار قیمت گذاری شده است، اما توکن به طور بالقوه می تواند از ناحیه مقاومت خود در 43.2967 دلار عبور کند، با این فرض که حرکت فعلی جهت مثبتی داشته باشد. در مجموع، توکن Injective ارزش بررسی دارد و قطعاً ارز دیجیتال خوبی برای خرید در دراز مدت است.

Celestia (TIA) در حال سقوط بیشتر از منطقه مقاومت است، اما همچنان چشم انداز صعودی خود را حفظ می کند

توکن Celestia، درست مانند Injective، از این نقطه در سال گذشته تاکنون عملکرد چشمگیری داشته است و در مجموع 769.84 درصد ارزش را به خود اختصاص داده است. با این حال، شتاب آن به طور چشمگیری کاهش یافته است زیرا در مجموع 5.03٪ در یک ماه گذشته است.

سلستیا در حال افزایش حجم معاملات است زیرا اخیراً بیش از 17 درصد افزایش یافته است، اما توکن آن هنوز تحت اصلاح قیمت عمده ای قرار نگرفته است زیرا همچنان در محدوده قیمت هفتگی 17.94 تا 19.86 دلار قرار دارد که بسیار کمتر از منطقه مقاومت 20.7968 دلاری است.

– تبلیغات –

Celestia هنوز به‌عنوان یک ارز دیجیتال خوب در نظر گرفته می‌شود، اما مهم است که آن را به دقت زیر نظر داشته باشید، زیرا این توکن در 7 روز گذشته بیش از 6.40 درصد از دست داده است و در تلاش است تا بالاتر از قیمت پشتیبانی هفتگی خود یعنی 19,7145 دلار صعود کند.

Pullix (PLX) زمانی که در نهایت با BitMart همراه شد، پتانسیل زیادی برای افزایش نرخ پذیرش دارد.

پولیکس (PLX) در حال حاضر در هشتمین و آخرین مرحله کمپین پیش فروش خود قرار دارد، جایی که توکن بومی PLX اکنون با تقریباً 7 میلیون دلار جمع آوری شده، با قیمت 0.14 دلار به فروش می رسد. علاوه بر این آمار قابل توجه پیش فروش، Pullix به توییتر آمد تا لیستی را در BitMart، یکی از برترین پلتفرم‌های مبادلات در فضای ارزهای دیجیتال، اعلام کند.

این اعلامیه جدید شتاب بیشتری را برای پولیکس ایجاد می کند و همچنین هیجان بیشتری ایجاد می کند زیرا این سکه در حال حاضر به عنوان یکی از بهترین پروژه های DeFi در سال جاری دیده می شود. Pullix که قصد دارد خیلی زود راه اندازی شود، در حال حاضر نزدیک به 20000 کاربر در پلتفرم خود جمع آوری کرده است و در انتظار راه اندازی و لیست در سایر صرافی های Tier 1 قرار دارد.

اساساً، Pullix یک انقلاب جدید در دنیای سکه های DeFi را اعلام می کند. توکن PLX به طور خاص در یک اکوسیستم ترکیبی منحصر به فرد عمل می کند که به طور یکپارچه عناصر CeFi و DeFi را ترکیب می کند و تجربه ای بی نظیر را به کاربران ارائه می دهد.

علاوه بر این، Pullix یک مدل نوآورانه به اشتراک گذاری سود (PSM) را معرفی می کند که به طور بالقوه سود کاربران را افزایش می دهد، همراه با ویژگی سوزاندن توکن که به عنوان مکانیزم افترا عمل می کند. در حالی که این رویکردها اعتماد به سرمایه‌گذاران را القا می‌کند، تعهد پولیکس به مدیریت عرضه و ارزش توکن را بیشتر نشان می‌دهد و در نهایت آن را در بین بهترین فرصت‌های سرمایه‌گذاری ارز دیجیتال در سال جاری قرار می‌دهد.

در همین حال، Pullix اخیراً به نقاط عطف چشمگیر دیگری دست یافته است که شامل جذب بیشترین تعداد دارندگان جدید و ثبت نام در یک هفته است که محبوبیت و جذابیت رو به رشد آن را در جامعه کریپتو برجسته می کند.

با نگاهی به آینده، این پلتفرم متعهد است به چالش‌های نقدینگی صرافی‌ها رسیدگی کند و در عین حال نوسانات بازار را به حداقل برساند تا تجربه سرمایه‌گذاری و معاملاتی روان‌تر و بدون دردسر فراهم کند. Pullix با تمرکز بر افزایش مزایای کاربران و بهبود ثبات کلی بازار، آماده تبدیل شدن به یک بازیگر پیشرو در فضای گسترده تر ارزهای دیجیتال است. با یک نسخه نمایشی پلتفرم زنده در دسترس عموم، دو مجوز تجاری دریافت شده و فهرست‌بندی در Bitmart و Uniswap، Pullix پتانسیل تبدیل شدن به نسخه بعدی را دارد. 100 برابر توکن در سال 2024

برای اطلاعات بیشتر در مورد پیش فروش Pullix به لینک های زیر مراجعه کنید:

از پولیکس دیدن کنید

به جوامع پولیکس بپیوندید

سلب مسئولیت: این بیانیه مطبوعاتی توسط مشتری ارائه شده است. مسئولیت محتویات، کیفیت، دقت، محصولات، تبلیغات یا سایر مطالب موجود در این صفحه به عهده مشتری است. خوانندگان باید قبل از هر اقدامی در رابطه با مطالب موجود در این صفحه، تحقیقات خود را انجام دهند. کریپتو بیسیک مسئولیتی در قبال صحت اطلاعات و هرگونه خسارت یا ضرر ناشی از استفاده یا اتکا به هر گونه محتوا، کالا یا خدمات ذکر شده در این مقاله مطبوعاتی ندارد.

لطفاً توجه داشته باشید که The Crypto Basic هیچ محتوا یا محصولی را در این صفحه تأیید یا پشتیبانی نمی کند. اکیداً به خوانندگان توصیه می شود قبل از اقدام بر روی هر گونه اطلاعات ارائه شده در اینجا تحقیق خود را انجام دهند و مسئولیت کامل تصمیمات خود را بپذیرند. این مقاله را نباید توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفت.

ما را دنبال کنید بر توییتر و فیس بوک.

ابطال: این مطلب اطلاعاتی است و نباید به عنوان توصیه مالی تلقی شود. نظرات بیان شده در این مقاله ممکن است شامل نظر شخصی نویسنده باشد و منعکس کننده نظر The Crypto Basic نباشد. خوانندگان تشویق می شوند قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات کاملی انجام دهند. Crypto Basic مسئولیتی در قبال ضررهای مالی ندارد.

-تبلیغات-

منبع

نوشته‌های مشابه