کاردانو به نقطه عطفی در شبکه می رسد، زیرا رالی گاوها پذیرش را به پیش می برد


Cardano (ADA) رشد چشمگیری در آدرس‌های کیف پول فعال خود داشته است و در 30 روز گذشته به بالاترین سطح یک ساله خود یعنی بیش از 600000 رسیده است.

داده ارایه شده از دانوگو، صرافی غیرمتمرکز کاردانو (DEX)، کیف پول‌های فعال واقعی را 606000 نشان می‌دهد که از 533000 کیف پول ثبت‌شده در اوایل ماه مارس بیشتر است.

اگرچه رشد فعال کیف پول کاردانو در طول سال از یک خط مستقیم پیروی نکرده است، اما از سپتامبر گذشته که این شاخص به پایین‌ترین سطح یک ساله خود یعنی 297268 رسید، رشد چشمگیری داشته است.

ردیابی رشد کاربران Cardano

داده های Danogo نشان داد که آدرس های فعال Cardano در هفت روز گذشته 212000 بوده و آدرس های فعال روزانه تا 12 مارس 44100 بوده است.

داده‌های Danogo همچنین نشانی‌های کیف پول فعال برنامه‌های غیرمتمرکز (dApps) در بلاک چین را نشان می‌دهد.

قابل ذکر است که پروتکل Indigo همچنان DApp غالب Cardano از نظر ارزش کل قفل شده (TVL) با حداکثر 167 میلیون دلار TVL است. با وجود این موضع، پروتکل نیلی جon از نظر کیف پول های فعال در مقایسه با Minswap بسیار کمتر است.

– تبلیغات –

در حالی که تعداد کیف پول‌های فعال 30 روزه پروتکل Indigo 1794 است، Minswap دارای 30677 کیف پول است.

Cardano Active Address and Price Catalyst

افزایش آدرس‌های فعال Cardano در زمانی اتفاق می‌افتد که قیمت ADA، سکه اصلی شبکه، رشد چشمگیری داشته است.

اوایل گزارش توسط The Crypto Basic، تعداد آدرس‌های فعال روزانه Cardano در 6 مارس به بالاترین سطح سالانه 76,445 رسید که همزمان با فشار برای شکستن مقاومت 0.8 دلاری بود.

Cardano از طریق Input-Output Global (IOG) نیز در حال برداشتن گام‌هایی به سوی آن است مشارکت های جدیدی را معرفی کردمحصولات و خدماتی که می توانند به تداوم شتاب پذیرش کمک کنند.

ما را دنبال کنید بر توییتر و فیس بوک.

ابطال: این مطلب اطلاعاتی است و نباید به عنوان توصیه مالی تلقی شود. نظرات بیان شده در این مقاله ممکن است شامل نظر شخصی نویسنده باشد و منعکس کننده نظر The Crypto Basic نباشد. خوانندگان تشویق می شوند قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات کاملی انجام دهند. Crypto Basic مسئولیتی در قبال ضررهای مالی ندارد.

-تبلیغات-

منبع

نوشته‌های مشابه