کاردان برتر پیش بینی می کند که کاردانو به 7.5 دلار برسد، در اینجا دلیل آن است


به گفته اینفلوئنسر محبوب کریپتو، جیک گگین، کاردانو می تواند تا پایان چرخه فعلی بازار به 7.5 دلار برسد.

قیمت Cardano (ADA) به طور قابل توجهی از پایین ترین سطح خود در سال 2023 یعنی 0.234 دلار بهبود یافته است. در زمان نگارش این مقاله، سکه تقریباً 200 درصد از این پایین‌ها افزایش یافته است و حدود 0.62 دلار با ارزش بازار 22 میلیارد دلار معامله می‌شود.

با این وجود، کاردانو هنوز 70 درصد پایین‌تر از بالاترین قیمت تاریخ خود یعنی 3.10 دلار است که در سپتامبر 2021 تعیین شده بود. در میان ابهامات، چشم‌انداز بازگشت ارز دیجیتال به بالاترین سطح قبلی خود یا حتی مشاهده بالاترین رکورد جدید همچنان مورد بحث است.

اینفلوئنسر محبوب جیک گگین اخیراً با یک پیش‌بینی صعودی به این موضوع پرداخته است که نشان می‌دهد کاردانو بالاترین رکورد قبلی خود را بیش از دو برابر خواهد کرد. گاگین پیش بینی کرد که کاردانو تنها می تواند قبل از نصف شدن بیت کوین، که در ماه آوریل در راه است، به 1 دلار برسد.

با این حال، او پیش‌بینی می‌کند که با رسیدن آمریکا به بالاترین رکورد جدید، پس از این رویداد مهم، این ارز دیجیتال به شدت افزایش خواهد یافت. ما می‌توانیم یک توکن کاردانو را با قیمت 7.50 دلار در زمان اوج قیمت ببینیم [upcoming] گاگن در سال 2025 به بیش از 240000 دنبال کننده X خود گفت.

دلایل پشت پیش بینی های صعودی

جیک گیگان به دلایلی که در پس چشم‌انداز صعودی او وجود داشت، روشن‌تر شد. جدا از اینکه کاردانو به دلیل عشق به بنیانگذار آن چارلز هاسکینسون، بلاک چین مورد علاقه او است، اینفلوئنسر اذعان کرد که این پروژه یک جامعه قوی ایجاد کرده است.

او همچنین اضافه کرد که کاردانو در حال ساخت یک اکوسیستم قوی است. برخلاف رونق قبلی، زمانی که اکوسیستم مالی غیرمتمرکز کاردانو (DeFi) نسبتاً در مراحل اولیه خود بود، این شبکه اکنون صدها میلیون سرمایه قفل شده دارد.

– تبلیغات –

جیک گگین پیش‌بینی می‌کند که وقتی بازار صعودی به دست می‌آید، سرمایه بیشتری به کاردانو سرازیر می‌شود و قیمت این ارز دیجیتال را بیشتر می‌کند. برای زمینه، پیش‌بینی اینفلوئنسر 7.5 دلار بیش از 1100 درصد افزایش را نسبت به ارزش فعلی 0.62 دلار نشان می‌دهد.

لازم به ذکر است که جیک گگان تنها تحلیلگر یا تأثیرگذار بازار نیست که به آینده کاردانو خوشبین است. تحلیلگر برجسته علی مارتینز افزایش احتمالی تا 5 دلار را پیش بینی می کندبا تحلیلگر دیگری که قیمت ها را پیش بینی می کند به 12.80 دلار در چرخه فعلی بازار

ابطال: این مطلب اطلاعاتی است و نباید به عنوان توصیه مالی تلقی شود. نظرات بیان شده در این مقاله ممکن است شامل نظر شخصی نویسنده باشد و منعکس کننده نظر The Crypto Basic نباشد. خوانندگان تشویق می شوند قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات کاملی انجام دهند. Crypto Basic مسئولیتی در قبال ضررهای مالی ندارد.

-تبلیغات-

منبع

نوشته‌های مشابه