کارشناس ادعا می کند که Shiba Inu اولین Memecoin خواهد بود که به ارزش بازار 100 میلیارد دلار می رسد


JAKE Gagein، سرمایه‌گذار کریپتو، اعتقاد خود را تکرار کرده است که Shiba Inu اولین میم کوین خواهد بود که به ارزش بازار 100 میلیارد دلاری می‌رسد.

گاگین این ادعا را در پست اخیر خود در X پس از آخرین اجرای شیبا اینو، که نشان داد این دارایی از سقف 20 میلیارد دلاری بازار عبور کرد و به دهمین دارایی بزرگ تبدیل شد، مجدداً بیان کرد. علیرغم کاهش اخیر SHIB از آن اوج، گاگین همچنان به پتانسیل خود اطمینان دارد.

شیبا اینو اولین میم است که به 100 میلیارد دلار رسیده است

بیانیه جدید گاگین مبتنی بر بیانیه قبلی او است که در آن او با جسارت اظهار داشت که Shiba Inu در این فصل صعودی از ارزش بازار 100 میلیارد دلاری فراتر خواهد رفت.

این ادعا باعث واکنش شدید جامعه ارزهای دیجیتال شد شیتوشی کوساما، خود رهبر توسعه دهنده Shiba Inu با اشاره به این بیانیه.

این بار گاگین با جسارت اعلام کرد که شیبا اینو به سقف بالای 100 میلیارد دلار خواهد رسید و اولین میم توکن خواهد بود که به این آستانه بالا می رسد. این دیدگاه احتمال وجود دارد شیبا اینو از Dogecoin (DOGE) پیشی گرفتتنها رقیب آن در فضای میم.

شایان ذکر است که Shiba Inu در اکتبر 2021 هنگامی که به ATH خود رسید، ارزش بازار Dogecoin را تحت الشعاع قرار داد. با این حال، زمانی که دارایی رمزنگاری شده از ATH سقوط کرد، DOGE از SHIB بهتر عمل کرد.

– تبلیغات –

تا همین اواخر، Shiba Inu نمی‌توانست پس از کاهش سال 2021 به بازار Dogecoin نزدیک شود. با این حال، در بحبوحه آخرین حرکت بازار، این دارایی بار دیگر به پیشی گرفتن از Dogecoin تبدیل شده است.

به طور خاص، شیبا اینو هشت پله بالا رفت در عرض یک هفته، از جایگاه 18 حرکت کرد تا در رتبه دهی برتر معروف ترین توکن ها در بازار کریپتو قرار بگیرد.

SHIB در این مرحله از DOGE عقب تر بود، با فاصله ای تقریباً 3 میلیارد دلاری که آنها را از هم جدا می کرد. این توسعه زمانی رخ داد که Shiba Inu بیش از 300٪ منفجر شد و به 0.00004534 دلار با ارزش بازار بیش از 23 میلیارد دلار در 5 مارس رسید.

جالب اینجاست که ارتش SHIB پشتیبانی بسیج شده برای پیشی گرفتن از موقعیت Dogecoin، اما به دلیل شروع یک روند نزولی قابل توجه در بازار ناموفق بود.

در نتیجه، Shiba Inu با کاهش ارزش بازار به 17 میلیارد دلار، به جایگاه یازدهم در رتبه بندی سقوط کرد. در مقابل، ارزش بازار Dogecoin اکنون به 23 میلیارد دلار رسیده است.

جاده ای به سقف 100 میلیارد دلاری برای SHIB

به طور قابل توجهی، برای اینکه شیبا اینو به ارزش بازار 100 میلیارد دلاری برسد، سقف فعلی آن 17 میلیارد دلاری باید تقریباً 600 درصد افزایش یابد.

با فرض اینکه عرضه بازار SHIB بدون تغییر باقی بماند، رسیدن به سقف 100 میلیارد دلاری به قیمت 0.00017 دلار برای هر توکن نیاز دارد. این رقم نشان‌دهنده سطح قیمتی بی‌سابقه در مقایسه با بالاترین قیمت تاریخ SHIB یعنی 0.00008845 دلار است.

ابطال: این مطلب اطلاعاتی است و نباید به عنوان توصیه مالی تلقی شود. نظرات بیان شده در این مقاله ممکن است شامل نظر شخصی نویسنده باشد و منعکس کننده نظر The Crypto Basic نباشد. خوانندگان تشویق می شوند قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات کاملی انجام دهند. Crypto Basic مسئولیتی در قبال ضررهای مالی ندارد.

-تبلیغات-

منبع

نوشته‌های مشابه