کارشناس می گوید توصیه ها برای فروش زودرس XRP را نادیده بگیرید


Wandel Aljara، یکی از بنیانگذاران Black Swan Capitalist، از دارندگان XRP خواست تا در میان عملکرد ضعیف XRP، صداهایی را که آنها را تشویق به فروش دارایی های خود می کند نادیده بگیرند.

واندل این نظر را در یک پست اخیر در X برای مقابله با نظر Joshua Jake، میزبان کانال Discover Crypto، که از دارندگان XRP خواست تا توکن های خود را بفروشند، بیان کرد.

XRP Dump Call

جیک اخیراً این تماس جسورانه را انجام داد و از دارندگان XRP خواست تا سایر آلتکوین‌های عملکردی را در نظر بگیرند یا خطر از دست دادن این روند صعودی را داشته باشند. او پس از سنجش مسیر ۹۰ روزه XRP در کنار بیت کوین و سایر دارایی های رمزنگاری شده به این نتیجه رسید.

جیک با استناد به داده‌های CoinMarketCap اشاره کرد که بیت‌کوین و اتریوم در سه ماه گذشته بیش از ۶۳ درصد افزایش یافته‌اند. به طور مشابه، BNB و Solana به ترتیب 99.75% و 78.92% در مدت مشابه رشد داشته اند.

در مقابل، XRP طی 90 روز گذشته تنها 5.29 درصد افزایش یافته است، زمانی که نزدیکترین رقبای آن سود تقریباً دو رقمی را ثبت کرده اند.

در میان این اختلاف، جیک لود شده سرمایه گذاران XRP خود را بفروشند اگرچه او تأکید می کند که دیدگاه او نباید به عنوان توصیه مالی تعبیر شود.

مفسر توضیح داد که برگزاری XRP زمانی که عملکرد آن به بازتابی از یک استیبل کوین در بازار صعودی تبدیل شده است، بی معنی است. علاوه بر این، جیک تاکید کرد که ادعاهای گسترده ای که XRP به 10000 دلار می رسد، آرزوهای دور از ذهنی بدون واقعیت پیوسته است.

– تبلیغات –

وی همچنین استدلال کرد که چشم انداز XRP جایگزین سیستم مالی جهانی محقق نشده باقی خواهد ماند و تاکید کرد که “XRP طلای جدید نیست.”

علاوه بر این، جیک ادعا می کند که دارندگان XRP خوش شانس خواهند بود که شاهد 2 دلار به ازای هر XRP در این فصل صعودی باشند. بر این اساس، او از آنها خواست تا از XRP جدا شوند و دارایی های دیجیتالی نوظهور را که تقاضای قابل توجهی دارند جمع آوری کنند.

کارشناسان مخالف هستند

در همین حال، واندل، یکی از بنیانگذاران Black Swan Capitalist، با نظر جیک مخالف است. او از علاقه مندان XRP خواست که این اطلاعیه را نادیده بگیرند و از تخلیه پیش از موعد دارایی های خود اجتناب کنند.

واندل تاکید کرد که فضای کریپتو هنوز در مرحله اولیه بازار صعودی این چرخه است. وی تاکید کرد که فصل آلت کوین هنوز شروع نشده است و چند هفته دیگر به نصف شدن بیت کوین باقی مانده است.

“درک چرخه های بازار برای تصمیم گیری های صحیح سرمایه گذاری ضروری است. ما حتی شروع نکردیم اوج آن از سال 2024 تا 2025 خواهد بود. واندل اشاره کرد.

به طور مشابه، ادوارد فارینا، رئیس بخش پذیرش اجتماعی در XRP Healthcare، اشاره شد که تماس منفی جیک در XRP نشان دهنده دانش ناکافی XRP و پتانسیل آن است.

با وجود نگرانی‌های فزاینده در مورد XRP، The Crypto Basic اخیراً فاش کرد که عملکرد هفت ساله XRP با عملکرد بیت‌کوین و اتریوم مطابقت دارد که از سال 2017 تاکنون بیش از 6800 درصد رشد داشته‌اند.

ابطال: این مطلب اطلاعاتی است و نباید به عنوان توصیه مالی تلقی شود. نظرات بیان شده در این مقاله ممکن است شامل نظر شخصی نویسنده باشد و منعکس کننده نظر The Crypto Basic نباشد. خوانندگان تشویق می شوند قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات کاملی انجام دهند. Crypto Basic مسئولیتی در قبال ضررهای مالی ندارد.

-تبلیغات-

منبع

نوشته‌های مشابه