XRP

کارشناس 3 سطح کلیدی FSRF را برجسته می کند که XRP باید شکسته شود تا به 2 دلار برسد


تحلیلگر بازار کریپتو EGRAG اخیراً سه سطح مقاومت کلیدی را که XRP باید در سفر خود برای رسیدن به هدف قیمت 2 دلاری برنامه ریزی شده خود بر آنها غلبه کند، تشریح کرد.

XRP تحت تأثیر آخرین اصلاحات بازار قرار گرفت و چهار روز متوالی ضرر کرد زیرا به زیر سطح قیمت 0.54 دلار سقوط کرد. با این حال، تلاطم بر اعتماد برخی از تحلیلگران که معتقدند توکن آماده احیاء است، تأثیری نداشته است.

چارتیست کهنه کار EGRAG یکی از این تحلیلگران است. EGRAG به طور مداوم از روایت پشتیبانی می کند افزایش XRP به قلمرو 2 دلاری. در تحلیل اخیر، او سطوح قیمتی مهمی را ارائه کرد که دارایی کریپتو قبل از رسیدن به قیمت پیش‌بینی‌شده باید بر آنها غلبه کند.

بر اساس تجزیه و تحلیل، این مناطق کلیدی با چندین سطح مقاومت نرخ فیبوناچی (FSRF) همسو هستند. FSRF ابزاری است که از سطوح اصلاحی فیبوناچی برای شناسایی مناطق مقاومت بالقوه در یک بازار رو به رشد استفاده می کند. این به معامله گران کمک می کند تا نقاط احتمالی برگشت یا تثبیت را تشخیص دهند.

سطوح مقاومت اصلی XRP

EGRAG خاطرنشان کرد که XRP در حال حاضر به دنبال مقاومت از جهش ژوئیه 2023 در موقعیت مرکزی قرار دارد. XRP به 0.9396 دلار افزایش یافت در 13 ژوئیه 2023 پس از حکم قاضی آنالیسا تورس در مورد ریپل علیه SEC. مقاومتی که در 0.93 دلار با آن روبرو شد با سطح FSRF 0.618 همسو شد.

نکته جالب این است که این سطح مقاومت 0.618 FSRF به حرکت پایین تر ادامه داد و اکنون با محدوده قیمت 0.75 دلار همسو شده است. EGRAG تاکید کرد که این سطح نشان دهنده مقاومت بعدی برای XRP خواهد بود، زیرا فشار به سمت آستانه 2 دلار را از سر می گیرد.

– تبلیغات –

اگر XRP FSRF 0.618 را در سطح قیمت 0.75 دلار بشکند، نقطه مرکزی بعدی مقاومت در قیمت 1.1 دلار ظاهر می شود و سطح مقاومت FSRF 0.75 را یکسان می کند. آخرین باری که XRP شاهد 1.1 دلار بود، در نوامبر 2021 بود که سعی کرد ادامه دهد گاو نر 2021.

اگر دارایی کریپتو با موفقیت از مقاومت 0.75 FSRF در 1.1 دلار عبور کند، خرس ها در سطح گسترش فیبوناچی 1.618 که در حال حاضر با مقاومت 1.54 دلار همسو است، مسدود می کنند. توجه به این نکته ضروری است که فیب. 1.618 یک فن مقاومت نرخ فیبوناچی نیست.

با شکستن بالاتر از سد 1.54 دلار، XRP می تواند به سطح FSRF 1 در 1.96 دلار حرکت کند که منجر به حرکت به قلمروی 2 دلاری شود. EGRAG خاطرنشان کرد که پس از شکست XRP از سطح 2 دلار، بازار FOMO عظیمی را تجربه خواهد کرد، که منجر به هجوم تقاضا می شود که می تواند توکن را تا 27 دلار دریافت کنید.

ما را دنبال کنید بر توییتر و فیس بوک.

ابطال: این مطلب اطلاعاتی است و نباید به عنوان توصیه مالی تلقی شود. نظرات بیان شده در این مقاله ممکن است شامل نظر شخصی نویسنده باشد و منعکس کننده نظر The Crypto Basic نباشد. خوانندگان تشویق می شوند قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات کاملی انجام دهند. Crypto Basic مسئولیتی در قبال ضررهای مالی ندارد.

-تبلیغات-

منبع

نوشته‌های مشابه