کانگامون 125 درصد افزایش می یابد زیرا نمودار و نئو با حرکت صعودی قابل توجهی حرکت می کنند.


غربال کردن روندهای بازار، کانگامون (KANG) پتانسیل قابل توجهی برای تبدیل شدن به یک سکه میم برتر در آینده نشان می دهد. سرمایه گذاران اولیه در حال حاضر 125 درصد بازگشت سرمایه دریافت کرده اند، که کارشناسان را بر آن داشته است تا پیش از پایان پیش فروش، یک افزایش عظیم را پیش بینی کنند. در همین حال، The Graph (GRT) و Neo (NEO) از جمله سکه هایی هستند که سیگنال رالی قابل توجهی را در بازار ارزهای دیجیتال نشان می دهند، زیرا تحلیلگران یک افزایش پایدار را پیش بینی می کنند. در زیر بیشتر بدانید.

Mainstream Journey: Momentum for KangaMoon (KANG) به عنوان رکورد توکن 125 درصد افزایش یافت

فراتر از نمودار و توکن‌های نئو، KangaMoon (KANG) به سیر صعودی خود ادامه می‌دهد و در حال حاضر 125% بازگشت سرمایه برای سرمایه‌گذاران اولیه ایجاد کرده است. در حال حاضر، پروژه کریپتو شاهد هجوم خریدارانی است که می‌خواهند از پتانسیل عظیم استفاده کنند. در نتیجه، پیش فروش KANG بیش از 646,566,447 دلار افزایش یافت و آن را تبدیل به یک سکه برتر میم کرد که اکنون ارزش خرید دارد.

کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند قبل از ورود به مسیر فعلی، 800 درصد رشد قیمت داشته باشند. بنابراین جای تعجب نیست که مرحله 2 پیش فروش فروخته شد زیرا سرمایه گذاران بیشتری سعی می کنند خود را برای سودهای آینده قرار دهند. کاربرد قوی این توکن به عنوان یک میم سکه در پلتفرم KangaMoon یکی دیگر از نقاط کلیدی فروش برای سرمایه گذارانی است که پیش فروش را خریداری می کنند.

فهرست مراحل معرفی شده کانگ در صرافی Uniswap در هفته های آینده. در این بین، مردم می‌توانند توکن $KANG را حتی زمانی که هنوز در حال پیش‌فروش است با شرکت در فعالیت‌های اجتماعی مانند نظر دادن و اشتراک‌گذاری توییت‌هایی که پروژه را تبلیغ می‌کنند، کسب کنند. به طور کلی، KangaMoon در حال ایجاد جایگاهی در صنعت عظیم میم است.

KangaMoon، به عنوان یک پلتفرم، سهم خود را با خدمت به عنوان یک پلتفرم که در آن علاقه مندان به میم می توانند ملاقات کرده و بر روی بلاک چین تعامل داشته باشند، مشارکت می کند. به عنوان یک پلتفرم بازی به برد، KangaMoon به اعضا اجازه می دهد تا جوایز، کلکسیونی ها و NFTهایی را که می توانند برای درآمد مبادله شوند، کسب کنند. به طور کلی، KangaMoon یک پروژه رمزنگاری منحصر به فرد است که تعامل اجتماعی و همچنین فرصتی برای رشد پورتفولیو ایجاد می کند.

نمودار (GRT) در آستانه یک مرحله جدید در پشت افزایش قیمت قابل توجه است

پس از یک احساس صعودی پایدار برای The Graph (GRT)، ارزش بازار توکن در مسیر رسیدن به ارزش 3 میلیارد دلار است. همانطور که در نشان داده شده است. داده های بازار، قیمت نمودار در هفته گذشته بیش از 19 درصد افزایش یافته است. علاوه بر این، قیمت توکن نیز در ماه گذشته 100 درصد افزایش یافته است.

در نتیجه، The Graph بالاتر از 0.3 دلار معامله می شود که بالاترین قیمت از سال تا به امروز است. در همین حال، با توجه به روند صعودی مثبت توکن در حجم معاملات، پتانسیل رشد بیشتری برای The Graph در نظر گرفته شده است.

– تبلیغات –

Neo (NEO) سیگنال‌های رالی دریافت می‌کند زیرا به نظر می‌رسد این توکن به بالاترین قیمت در دو سال اخیر برسد

نئو (NEO) قصد دارد برای اولین بار از آوریل 2022 به مرز 20 دلار برسد. طبق داده های گردآوری شده توسط CoinMarketCapنئو در هفته گذشته بیش از 25 درصد رشد قیمت را ثبت کرد. همچنین قیمت نئو در ماه گذشته بیش از 45 درصد رشد داشته است.

احساسات صعودی برای Neo بیشتر با افزایش مثبت در حجم معاملات برای توکن حمایت می شود. در مسیر فعلی، کارشناسان بر این باورند که قیمت نئو احتمالا در ماه مارس به 20 دلار خواهد رسید.

امروز فرصت های هیجان انگیز پیش فروش کانگامون (KANG) را کشف کنید!

سایت اینترنتی

به انجمن تلگرام ما بپیوندید

سلب مسئولیت: این بیانیه مطبوعاتی توسط مشتری ارائه شده است. مسئولیت محتویات، کیفیت، دقت، محصولات، تبلیغات یا سایر مطالب موجود در این صفحه به عهده مشتری است. خوانندگان باید قبل از هر اقدامی در رابطه با مطالب موجود در این صفحه، تحقیقات خود را انجام دهند. کریپتو بیسیک مسئولیتی در قبال صحت اطلاعات و هرگونه خسارت یا ضرر ناشی از استفاده یا اتکا به هر گونه محتوا، کالا یا خدمات ذکر شده در این مقاله مطبوعاتی ندارد.

لطفاً توجه داشته باشید که The Crypto Basic هیچ محتوا یا محصولی را در این صفحه تأیید یا پشتیبانی نمی کند. اکیداً به خوانندگان توصیه می شود قبل از اقدام بر روی هر گونه اطلاعات ارائه شده در اینجا تحقیق خود را انجام دهند و مسئولیت کامل تصمیمات خود را بپذیرند. این مقاله را نباید توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفت.

ما را دنبال کنید بر توییتر و فیس بوک.

ابطال: این مطلب اطلاعاتی است و نباید به عنوان توصیه مالی تلقی شود. نظرات بیان شده در این مقاله ممکن است شامل نظر شخصی نویسنده باشد و منعکس کننده نظر The Crypto Basic نباشد. خوانندگان تشویق می شوند قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات کاملی انجام دهند. Crypto Basic مسئولیتی در قبال ضررهای مالی ندارد.

-تبلیغات-

منبع

نوشته‌های مشابه