Solana SOL

یک تحلیلگر برتر بازار 750 دلار را به عنوان هدف بعدی قیمت سولانا می‌داند


با افزایش 7.8 درصدی قیمت سولانا (SOL) نسبت به امروز (YTD)، انتظارات تحلیلگران در حال افزایش است و پیش بینی ها به 750 دلار می رسد.

کریس برنیسک، تحلیلگر سابق Ark Invest، با بیان موضع صعودی خود در مورد Solana، خوشبین است که اگرچه سولانا با افزایش 408.96 درصدی در شش ماه گذشته بازار را تحت تأثیر قرار داده است، اما بهترین روزهای آن هنوز در راه است.

سولانا برخی از سودهای خود را در زمان نگارش مقاله کاهش داد و با 3.62 درصد کاهش به 111.54 دلار رسید. این اصلاح نزولی که ارزش بازار سکه را به 49,133,624,376 دلار رساند، سرمایه گذاران SOL را کاملاً منصرف نکرد و حجم معاملات با جهش 3.93 درصدی به 2,252,624,397 دلار رسید.

پروجکشن کریس برنیسکه

در پست اخیر خود در X، کریس برنیسک به پیش بینی کاربر X، فرید، اشاره کرد که هدف قیمت SOL را 750 دلار تعیین کرده است. در حالی که این هدف قیمتی با جایی که سکه در حال حاضر قرار دارد بسیار فاصله دارد، کریس برنیسک خاطرنشان کرد که هدف استاندارد به نظر می رسد.

وی خاطرنشان کرد که به ویژه در مورد سولانا، هدف تقریباً 3 برابر بالاترین تاریخ (ATH) تعیین شده در 260.06 دلار است که سکه در نوامبر 2021 ثبت کرد.

– تبلیغات –

بسیاری از تحلیلگران بازار و شرکت هایی مانند VanEck قبلاً قیمت Solana را سنگین تر می کردند اهداف قیمتی بلندپروازانه با توجه به این فرض به پیش‌بینی رشد فعلی سولانا و فناوری انقلابی که اکوسیستم را نیرو می‌دهد بستگی دارد.

سولانا همچنین یک بلاک چین جاه طلبانه با نوآوری هایی است که از دسترس همتایان خود خارج است. این اولین سایت Web3 بود که تلفن همراهی به نام Saga را راه اندازی کرد و همینطور هم شده است تجربه خوب در فرزندخواندگی هر کجا.

سولانا و احساسات بازار

سولانا در حال حاضر به‌روزرسانی‌های امیدوارکننده زیادی در اکوسیستم خود دارد، از جمله پذیرش سریع تلفن همراه ارتقا یافته فصل 2 خود با توجه به تعداد پیش‌سفارش‌ها و رسیدن به معیار 100000.

با این حال، رشد آن در این مرحله ممکن است بیشتر به دلیل توطئه ETF بیت کوین نقطه ای باشد که قیمت بیت کوین و انبوهی از آلت کوین ها را در کنار هم قرار می دهد. رشد سولانا با توجه به اینکه او مجبور بود به ویژه جذاب است نبرد با وقفه اوایل امسال

توسعه دهندگان و اعضای جامعه Solana در مورد ایجاد Dapps، memecoins و توکن های غیرقابل تعویض (NFT) که می توانند دربرگیرنده بیشتر شوند، مصمم هستند.

ما را دنبال کنید بر توییتر و فیس بوک.

ابطال: این مطلب اطلاعاتی است و نباید به عنوان توصیه مالی تلقی شود. نظرات بیان شده در این مقاله ممکن است شامل نظر شخصی نویسنده باشد و منعکس کننده نظر The Crypto Basic نباشد. خوانندگان تشویق می شوند قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات کاملی انجام دهند. Crypto Basic مسئولیتی در قبال ضررهای مالی ندارد.

-تبلیغات-

منبع

نوشته‌های مشابه