Altcoins, Crypto

یک تحلیلگر فنی 6 آلتکوین برتر را شناسایی می کند که می توانند 300 درصد این بازار صعودی را افزایش دهند.


یک تحلیلگر فنی به شش آلتکوین اشاره می کند که در بحبوحه روند فعلی بازار صعودی برای جهش بالقوه 300 درصد آماده هستند.

بیت کوین اخیراً پس از صعود تکان دهنده خود به 52 هزار دلار، سرمایه قابل توجهی را وارد بازار ارزهای دیجیتال کرد. بسیاری از ارزهای دیجیتال جایگزین، ذینفعان اصلی بوده اند و برخی از آنها 50 درصد سود را ثبت کرده اند.

در میان این روند، یک تحلیلگر فنی برجسته فهرستی از آلتکوین ها را تهیه کرده است که معتقد است در فصل صعودی آینده شاهد افزایش دو تا سه برابری قابل توجهی خواهیم بود.

در یک پست اخیر در پلتفرم رسانه اجتماعی X، تحلیلگر مشهور “JD” از اعضای جامعه رمزنگاری خواست تا به شش آلتکوین توجه کنند. او ادعا می کند که آنها دارایی های دیجیتالی هستند که پتانسیل سود 200٪ تا 300٪ را قبل از برخی اصلاحات قابل توجه قیمت دارند.

این تحلیلگر همچنین پیشنهاد کرد که آلت کوین ها حتی پس از چنین اصلاح قیمتی به دور دیگری از رشد انفجاری بازخواهند گشت.

یک سکه

یکی از بهترین انتخاب‌های تحلیلگر، Verasity (VRA)، یک سکه با ارزش بازار پایین است که کمتر از یک پنی معامله می‌شود. قابل ذکر است، VRA پس از ثبت 32.12 درصد در هفته گذشته، با قیمت 0.007215 دلار مبادله می کند.

– تبلیغات –

به طور خاص، Verasity نشان می دهد یک اکوسیستم رجیستری باز که برای مبارزه با تقلب در تبلیغات ساخته شده است و دسترسی شفاف به زیرساخت را برای ناشران و تبلیغ‌کنندگان ارائه می‌دهد.

منحنی DAO (CRV)

Curve DAO's CRV دومین انتخاب تحلیلگر فنی برای توکن های ساعت بود. لازم به ذکر است که CRV یک ارز دیجیتال با ارزش متوسط ​​با ارزش بیش از نیم میلیارد دلار است. در هفته گذشته، این دارایی 6.21 درصد افزایش یافته و قیمت آن را 0.5348 دلار قرار داده است.

Curve یک صرافی غیرمتمرکز است که برای استیبل کوین‌ها طراحی شده و از یک بازارساز خودکار برای مدیریت نقدینگی استفاده می‌کند. قابل ذکر است که این پروژه ارتباط نزدیکی با پدیده DeFi پیدا کرده است و از زمان آغاز به کار در سال 2020 شاهد رشد قابل توجهی بوده است.

دوج کوین (DOGE)

علاوه بر این، تحلیلگر فنی JD پتانسیل را در Dogecoin شناسایی کرد، پروژه پیشرو ارز دیجیتال مبتنی بر میم که با ارزش بیش از 12 میلیارد دلار در رتبه ده برتر قرار دارد.

دوج کوین عمدتاً به دلیل نفوذ ایلان ماسک، غول فناوری، به شهرت رسید.

در حال حاضر 0.08515 دلار معامله می شود که در هفته گذشته 5 درصد افزایش یافته است. با این حال، تحلیلگر احتمال جهش 300 درصدی برای DOGE را انتظار دارد.

شبکه Oasis (ROSE)

علاوه بر این، JD توکن ROSE شبکه Oasis را به عنوان یک سکه دیگر با پتانسیل سه برابر کردن این فصل افزایشی برجسته کرد.

در حال حاضر با قیمت 0.1198 دلار معامله می شود، ROSE طی 24 ساعت گذشته و در هفته گذشته کاهش قابل توجهی داشته است.

به طور قابل توجهی، Oasis بزرگترین شبکه بلاک چین سطح 1 با قابلیت حفظ حریم خصوصی و مقیاس پذیر است. این شبکه با گردآوری تراکنش های بالا در ثانیه، هزینه های گاز کم و معماری ایمن، پایه و اساس نسل بعدی Web3 را ایجاد می کند.

XRP

XRP با ارزش بازار بیش از 30 میلیارد دلار، چهارمین آلتکوین بزرگ است.

علی‌رغم نگرانی‌های فزاینده در جامعه ارزهای دیجیتال در مورد تداوم عملکرد ضعیف XRP، تحلیلگران فنی انتظار دارند در هفته‌های آتی جهش بالقوه 300 درصدی داشته باشد.

در زمان انتشار، XRP با 0.5594 دلار معامله می شد که افزایش قابل توجه 7 درصدی در هفت روز گذشته بود.

هدرا (HBAR)

در نهایت، توکن بومی Hedera، HBAR نیز جایگاهی را در لیست برگزیدگان برتر تحلیلگر برای تماشای سه گانه احتمالی در این فصل افزایش یافت.

در حال حاضر با قیمت 0.08455 دلار معامله می شود، HBAR طی هفت روز گذشته 7.7 درصد افزایش داشته است.

Hedera به عنوان پرکاربردترین، پایدارترین شبکه عمومی در سطح سازمانی برای اقتصاد غیرمتمرکز شناخته شده است. این به افراد و مشاغل اجازه می دهد تا برنامه های غیرمتمرکز قوی را با یک سیستم عادلانه تر و کارآمدتر توسعه دهند.

ما را دنبال کنید بر توییتر و فیس بوک.

ابطال: این مطلب اطلاعاتی است و نباید به عنوان توصیه مالی تلقی شود. نظرات بیان شده در این مقاله ممکن است شامل نظر شخصی نویسنده باشد و منعکس کننده نظر The Crypto Basic نباشد. خوانندگان تشویق می شوند قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات کاملی انجام دهند. Crypto Basic مسئولیتی در قبال ضررهای مالی ندارد.

-تبلیغات-

منبع

نوشته‌های مشابه