یک متخصص عواملی را بیان می کند که XRP را موفق می کند و قیمت آن را افزایش می دهد


نویسنده برجسته رمزارز، پانوس مکراس، عواملی را بیان کرد که معتقد است به موفقیت XRP کمک می‌کند و بر ارزش بازار آن تأثیر می‌گذارد، که با انتظارات غالب پیرامون تسویه بالقوه دادگاه و فهرست ETF در تضاد است.

مکراس، یکی از بنیانگذاران Anodos Finance، این نظر را در میان موج بدبینی با هدف XRP بیان کرد. محقق معروف کریپتو آقای هوبر تحت عنوان توجه به این روند در انتشار اخیر X.

کمپین “XRP مرده است”.

هوبر متوجه شد که گروه کر “XRP مرده است” که در جامعه XRP به دلیل عملکرد عقب مانده اش در مقایسه با همتایان خود تکرار می شود.

به عنوان مثال، XRP در 30 روز گذشته 19 درصد افزایش یافته است. در مقابل، رقبایی مانند سولانا (SOL) 37 درصد افزایش را به ثبت رسانده اند، در حالی که BNB بیش از 50 درصد افزایش یافته است.

در مقیاس شصت روزه، عملکرد XRP تنها به 5 درصد افزایش می یابد، در حالی که همتایان آن درصد رشد قابل توجهی دو رقمی را حفظ می کنند. این روند برای دارندگان XRP ناامید کننده است.

با این حال، آقای هوبر خاطرنشان کرد که تاریخ نشان می‌دهد که با یک اتفاق مثبت، می‌توان به سرعت شانس را معکوس کرد. او به تحولات بالقوه ای اشاره کرد که می تواند بر XRP تأثیر بگذارد، مانند تسویه حساب دادگاه Ripple-SEC یا صندوق قابل معامله در بورس (ETF) که دارایی را ردیابی می کند.

هوبر معتقد است که مخالفان ممکن است به زودی از فروش XRP با قیمت های امروزی پشیمان شوند، پس از انتشار اخبار مثبت.

– تبلیغات –

نویسنده کریپتو چیز دیگری فکر می کند

در پاسخ به بینش Huber، Mekras اشتیاق بیشتری برای XRP و اکوسیستم آن ابراز کرد.

“و اینجا من بیشتر از همیشه درباره XRP و اکوسیستم XRP Ledger (XRPL) هیجان زده هستم.” او خاطرنشان کرد.

علاوه بر این، Mekras اساس افزایش اشتیاق خود را برای XRP برجسته کرد. او تاکید کرد که توسعه‌های مبتنی بر DeFi قرار است در مرکز اکوسیستم XRP قرار گیرند و ویژگی‌های مختلفی را ارائه کنند که قبلاً دیده نشده بود.

او به ویژه ویژگی هایی مانند بازارساز خودکار (AMM)، وام دهی، و اکوسیستم زنجیره جانبی با EVM و Xahau را ذکر کرد. به گفته وی، این ویژگی ها بیشتر از تسویه حساب یا ETF برای XRP اهمیت دارند.

مکراس استدلال می‌کند که تمرکز باید بر ارتقای پروژه‌های خوب، توسعه برنامه‌های کاربردی مفید و پرورش یک پایگاه کاربر فعال باشد، نه اینکه صرفاً به توافق‌های قانونی یا فهرست‌های ETF برای رشد XRP و افزایش قیمت تکیه کند.

ما را دنبال کنید بر توییتر و فیس بوک.

ابطال: این مطلب اطلاعاتی است و نباید به عنوان توصیه مالی تلقی شود. نظرات بیان شده در این مقاله ممکن است شامل نظر شخصی نویسنده باشد و منعکس کننده نظر The Crypto Basic نباشد. خوانندگان تشویق می شوند قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات کاملی انجام دهند. Crypto Basic مسئولیتی در قبال ضررهای مالی ندارد.

-تبلیغات-

منبع

نوشته‌های مشابه