یک کارشناس حقوقی ادعا می کند که SEC از ریپل می خواهد که 2 میلیارد دلار در XRP تخلیه کند و قیمت XRP را کاهش دهد.


پس از اینکه SEC به دنبال جریمه 2 میلیارد دلاری علیه ریپل است، وکیل جرمی هوگان می گوید که این تقاضا ریپل را مجبور می کند تا مقدار زیادی XRP بفروشد و قیمت سکه را بیشتر کاهش دهد.

چندین کارشناس حقوقی در مورد پرونده دفاعی اولیه SEC که اخیراً در دعوای حقوقی ریپل در حال انجام است، اظهار نظر کرده اند. وکیل جرمی هوگان آخرین کسی است که در مورد این توسعه اظهار نظر کرده است و باعث ایجاد یک پیچ جدید شده است.

هوگان تقاضای 2 میلیارد دلاری SEC را خنثی می کند

تمرکز هوگان روی درخواست SEC برای قضاوت نهایی بود، که در آن آژانس نظارتی از دادگاه خواست تا جریمه ای 2 میلیارد دلاری علیه ریپل به دلیل نقض قانون اوراق بهادار فدرال از طریق فروش نهادی آن اعمال کند.

در پاسخ به این درخواست ظالمانه، وکیل هوگان از استراتژی قانونی ناکارآمد SEC علیه ریپل انتقاد کرد و نگرانی‌ها را در مورد پیامدهای آن برای دارندگان XRP برجسته کرد.

هوگان توضیح داد که چگونه درخواست 2 میلیارد دلاری SEC به همان سرمایه گذاران خرده فروشی آسیب می رساند که کمیسیون ادعا می کند از آنها محافظت می کند. به گفته هوگان، اگر دادگاه درخواست SEC را برای قضاوت خلاصه بپذیرد، ریپل باید مقدار زیادی XRP را از دارایی های خود بفروشد.

هوگان خاطرنشان کرد که این اقدام باعث می شود قیمت XRP به شدت کاهش یابد و در نتیجه به سرمایه گذاران خرد آسیب وارد شود.

– تبلیغات –

سرمایه گذاران ریپل را برای سرکوب قیمت XRP مقصر می دانند

شایان ذکر است که XRP اخیرا نسبت به اکثر رقبای خود ضعیف عمل کرده است. علیرغم شفافیت قانونی، XRP در اوایل این ماه از سطح 0.6 دلاری که چندین ماه در آن معامله می‌کرد، به حدود 0.74 دلار رسید.

در مقابل، قیمت بیت کوین از حدود 50 هزار دلار به بالاترین حد خود یعنی 73737 دلار در یک ماه افزایش یافت.

سرمایه گذاران XRP همچنان نسبت به رشد آهسته سکه نسبت به بازار گسترده تر ابراز نگرانی می کنند. آنها عملکرد ضعیف XRP را به سرکوب قیمت ناشی از فروش ماهانه ریپل نسبت می‌دهند.

برای افراد ناآشنا، ریپل ماهانه مقادیر زیادی XRP می فروشد. به طور خاص، این شرکت ماهانه 1 میلیارد XRP از حساب های امانی خود آزاد می کند. اگرچه 800 میلیون XRP را مجدداً قفل می کند، 200 میلیون XRP باقی مانده را نگه می دارد و آن را به مشتریان ODL (نقد نقدینگی) می فروشد.

وجوه حاصل از این فروش ها هزینه های ریپل، از جمله دفاع از شرکت در برابر SEC را پوشش می دهد. علیرغم اتهامات فزاینده مبنی بر سرکوب قیمت، هیچ مدرک مشخصی وجود ندارد که نشان دهد این فروش ها مسئول عملکرد ضعیف XRP هستند.

تعداد XRP Ripple می تواند برای جمع آوری 2 میلیارد دلار فروخته شود

اگر دادگاه از SEC حمایت کند و جریمه ای 2 میلیارد دلاری علیه ریپل اعمال کند، شرکت مجبور خواهد شد XRP بیشتری را برای انجام این تعهد بفروشد.

طبق گزارش SEC، ریپل تا 31 دسامبر 2023، 45.77 میلیارد XRP در امان داشت. با تغییر دستمزد XRP در 0.62 دلار، ریپل باید 3،225،806،451 (3.22 میلیارد) سکه را بفروشد تا دو میلیارد دلار به دست آورد.

با این حال، ریپل احتمالا می تواند این جریمه را با استفاده از برخی از ذخایر نقدی خود پرداخت کند. در ماه ژانویه، براد گارلینگ هاوس، مدیرعامل Ripple فاش کرد که این شرکت یک میلیارد دلار ذخایر نقدی و ۲۵ میلیارد دلار ارز دیجیتال از جمله XRP دارد.

ابطال: این مطلب اطلاعاتی است و نباید به عنوان توصیه مالی تلقی شود. نظرات بیان شده در این مقاله ممکن است شامل نظر شخصی نویسنده باشد و منعکس کننده نظر The Crypto Basic نباشد. خوانندگان تشویق می شوند قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات کاملی انجام دهند. Crypto Basic مسئولیتی در قبال ضررهای مالی ندارد.

-تبلیغات-

منبع

نوشته‌های مشابه