12 آلتکوین مانند XRP، Shiba Inu با 1000٪ پتانسیل: تحلیلگر فنی


تحلیلگر فنی JD 12 ارز رمزنگاری شده از جمله XRP و Shiba Inu را شناسایی کرده است که به اعتقاد او پتانسیل سود 1000 درصدی در این بازار صعودی را دارند.

در یک پست اخیر در X، تحلیلگر JD فاش کرد که او برای مدتی مکرراً توصیه‌های تبدیل ارزهای دیجیتال را با جامعه به اشتراک گذاشته است. او بازده قابل توجهی را از 400٪ تا 3300٪ برای سکه های خاصی که او توصیه می کند برجسته کرد.

او با اطمینان از توانایی خود در شناسایی سنگهای رمزنگاری، 12 توکن را انتخاب کرد که معتقد است می توانند نتایج استثنایی را در این چرخه ارائه دهند. به طور خاص، این تحلیلگر تأکید کرد که با شروع فصل مورد انتظار آلت کوین، این توکن ها می توانند 400٪ تا 1000٪ افزایش یابند.

این لیست شامل برخی از معروف ترین توکن های رمزنگاری مانند XRP، Shiba Inu (SHIB) و Cardano (ADA) است.

XRP، Shiba Inu، Cardano (ADA) تا 10x

لازم به ذکر است که این تحلیلگر دلیل بیشتری در پشت اعتماد خود به این دارایی ها فراتر از سابقه برنده جایزه خود در کشف سنگ های قیمتی ارائه نکرده است.

در زمان انتشار، XRP با 0.61 دلار معامله می شد. همانطور که JD پیشنهاد کرده است، گسترش 400٪ یا 1000٪، قیمت آن را بین 2.44 تا 6 دلار قرار می دهد.

– تبلیغات –

لازم به ذکر است که این پیش بینی با اهداف محبوب سایر ناظران برجسته بازار 5 و 10 دلار برای XRP در این فصل صعودی فاصله زیادی ندارد.

به طور مشابه، تحلیلگر انتظار دارد که Shiba Inu بین 0.00011448 تا 0.0002862 دلار در بازار فول آلتکوین معامله شود، با توجه به اینکه SHIB با قیمت 0.00002862 دلار معامله می شود. با توجه به اینکه شیبا اینو به اوج خود یعنی 0.00008845 دلار در سال 2021 رسید، این اهداف ارزش بی سابقه ای را نشان می دهد.

به طور مشابه، افزایش 1000 درصدی Cardano (ADA) از ارزش فعلی 0.6294 دلار، قیمت آن را تقریباً به 7 دلار می رساند. علی مارتینز، تحلیلگر مشهور، پس از مطالعه مسیر قیمت ADA در چند سال گذشته، این احتمال را مطرح کرد.

همانطور که توسط The Crypto Basic گزارش شده است، مارتینز ادعا کرد که مرحله تثبیت کاردانو می تواند در این ماه قبل از 7.92 دلار به پایان برسد. این تحلیلگر به شباهت‌های مرحله تثبیت فعلی ADA و قبل از تجمعات انفجاری آن در سال 2021 اشاره کرد.

توکن های دیگر با پتانسیل 10 برابری

دیگر پروژه‌های رمزنگاری برجسته که در لیست توکن‌های بالقوه 10 برابری JD قرار دارند عبارتند از Poltakdot (DOT)، Chainlink (LINK) و Dogecoin (DOGE).

علاوه بر این، تحلیلگر به طور مشابه در مورد Verasity (VRA)، Curve DAO (CRV)، Hedera (HBAR) و شبکه واحه (ROSE). در همین حال، JD PEPE و BONK سولانا را به همراه شیبا اینو در منظره سکه میم انتخاب کرد.

ابطال: این مطلب اطلاعاتی است و نباید به عنوان توصیه مالی تلقی شود. نظرات بیان شده در این مقاله ممکن است شامل نظر شخصی نویسنده باشد و منعکس کننده نظر The Crypto Basic نباشد. خوانندگان تشویق می شوند قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات کاملی انجام دهند. Crypto Basic مسئولیتی در قبال ضررهای مالی ندارد.

-تبلیغات-

منبع

نوشته‌های مشابه